reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

helloł

prosiłam po stokroc nie wqrzac mnie z tymi chatami :confused2: Barmanko i mnie dobijają wierz mi :confused2:- malo tego widziałam tez środek tych niektórych "domków" :nerd:

lubiczanko ja tam nie wiem kto wymyślił mit o spermie jak to ładnie napisałaś,ale.. to jeden z fajniejszych mitów do wykorzystania :zawstydzona/y::-D

MartaF
wygodnie w takich wloskach nie? ;-)
Ja juz nie mogę na się patrzeć :baffled: a do 1-szego jeszcze trochę :hmm:

basiulka77 a i owszem- warto iść do Zoo- wszytsko zalezy tez od owego 7-latka. Trochę tam trzeba pochodzić :tak:

poczytałam te linki co anineczka wklejała abałt prawa w Norwegii i szok mnie dopadł, złośc jakaś i w ogóle :baffled: mojemu G Norwegia podoba się bardziej niz Ire - był tam pół roku . Nie słyszał przez ten czas o tym o czym mu wczoraj czytałam...Znaczy o tym,ze prawo takie to i owszem,ale zeby zaraz az tak...


A ja se dzieci całuje do woli :-p w ogóle jakby ktos popatrzył ( z tej Norwegii np) na nasze "przytulaski" z Niki to :baffled::-D:-D
 
reklama
Hejoo :-) ale dziś busy dzionek a jaki przyjemny ja chcę więcej takiej pogody co by z dzieciakami można było na dworze posiedzieć :tak::tak::tak: no i Larcia dziękuję za odwiedzinki ;-):-)
Lubiczanka dzięki postu/owi :confused::confused2: Tichonka trafiłam na wspaniały czas jak to się Zuzka ze mną w kotka i myszkę bawiła na końcówce ciąży pamiętasz????:-) i o to co znalazłam:
Pauletta-a ja już wiem-przestań tyle o tym mysleć...Tak jest zawsze-zajmij się spędzaniem miło czasu i nim się obejrzysz hop-zuzia wyskoczy:)
Dostosuj się kochana do własnej rady :-):-):-):-) zmykam dalej powspominać :-D:-D:-D:-D:-D
 
Dziewczyny jak ja widzę Wasze chaty to wierzcie mi - to są pałace:szok:
I teraz padłam na kolana i bije się w klate i mamrocze pod nosem "po cholere w Dublinie zostałam" :confused2:
ja pierdziu za takie psie pieniądze tyle przestrzeni mieć... :ninja2:


Margaritta, Wy nie myślicie by się przenieść z Dublina? U nas odpada, stary ma tutaj prace (w samym centrum), a wiadomo jak z nową pracą na nowym miejscu jest, pewnie lipa na maxa...
Niezłe z tą Norwegią cooo?
Z tego wniosek że i ja bym straciła prawa rodzicielskie wg ich przepisów :eek:

Tabasia, nie kupiłam dziś nigdzie tej śmietanki ryżowej. W Evergreenie nie było nawet mleka ryżowego, a co dopiero śmietanki..
Za to w Tesco i Dunnsie jest fajna oferta na te jogurty z mleka koziego (rano wstawiałaś linka), 6 kubeczków w cenie 4.
 
basiulka77 ju łelkom :-D moze jeszcze jakaś dziewczyna która była w Zoo w Dublinie coś powie - zawsze to jedna opinia więcej ;-) no i pogoda by się przydala z tych lepszych ;-)

barmanako z tych samych względów co Wy i my się nie przeniesiemy. A do tego dochodzi jeszcze szkoła starszej córy mej, przedszkole i pozniejsza szkoła młodszej mej córy. Cicha ulica, spokojni starsi sąsiedzi 9 a co wazniejsze irole sami ;) ) takze... doooopa:confused2:
 
Ostatnia edycja:
wiedziałam że zapomnę..
basiulka, tylko weź pod uwagę że tutejsze ZOO różni się tych polskich ;-) W Polsce masz mało przestrzeni, dużo zwierząt, klatki ze zwierzętami "dupa przy dupie". Tutaj jest na odwrót :tak:

Pauletta, kurka blaszka u Was znowu słońce było? Ostatnio coraz więcej czytam że po Waszej stronie macie więcej słoneczka...


Nosz !! Nie dosyć że chaty tanie to jeszcze słońce mają :-p:angry::laugh2:
 
No domek obejrzałam ale za 100euro ta chata nie była spełnieniem moich oczekiwań:/ Dalej od Galway sa takie śliczne domki aż dupe ściska... no ale coś za coś

Basiulka ja byłam w ZOO i fajnie było, ale także podobało mi fie Fota wild park w Cork takie ZOO ale mniej klatek i krat:)

Dobranoc
 
E u nas tez nie padało,noo słońce może nie prażyło,no ale ;-)

Normalnie pałace tutaj widzę,moja chacina się chowa :sorry:
No ale też nie droga,jak na miasto :-D

dobra,lecę na tv bo coś mnie w boku kłuje i coraz ciężej wysiedziec na krześle :confused2:
 
reklama
Do góry