reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie po pracy
Barmanko spodnie kupowałam w Pennym na szelkach ocieplane ze ściągaczami na kalosze kupiłam rozmiar większe i Didi mi skórciła super są, Oli juz testował na śniegu w PL:) Kupiłam je po przecenie chyba za 10 euro:)
Lubiczanko trzymam kciuki!!:)
Tichonku bidulko zdrówka życze.
Marta jakbyś przeszła obok mnie to bym Cie nie poznała:)
Jedziemy za godzine chate oglądać kto wie...:)
 
reklama
kamcia a wiesz ze dzisiaj pod sklepem sasiadka mnie nie poznała:-Dstała zszokowana:-D

barmanka a widziałaś lubiczanki chate??:-) i za jaką cene:-)
 
Kamcia, a kiedy kupowałaś te spodnie? Po przecenie - czyli rozumiem że pewnie po sezonie zimowym? A pamiętasz od jakiego rozmiaru były one dostępne?

Tichonku, jak Cię swędzi to się podrap hihihi żartuje of cors.


Dzwoniła koleżanka (która pojechała autem do Polski), sanki z allegro już przyszły juuupi.
Marcel otworzył oczy, przeciągnął się i dalej walną się w kime wrrrrr, jak ja nie cierpie jak on o tej godzinie uspia buuuuuuu


Marta, nie nie widziałam..pokaż...dobijcie mnie :p
a propos - wstaw swoje zdjęcie przed obcięciem włosków :)
 
lubiczanka - ja nie miałam wyznaczonej daty, po terminie miałam usg i na nim lekarka kazała mi się stawić wieczorem w szpitalu, a od rana następnego dnia zaczęli mi wywoływać (zaaplikowali żel - pierwszy o 7.30 rano, drugi o 15.30), a o 1 zaprowadzili na porodówkę... i o 6 rano było juz PO. A w międzyczasie lekarz przekłuł pęcherz, żeby przyspieszyć, ale chyba to nie za wiele przyspieszyło.
 
asset.jpg
barmanka zawsze coś takiego miałam:tak:a chatke lubiczanka pokazywała,postaram sie znaleźć w starych postach:tak:
 
U mnie ani masaż szyjki ani żel nic nie dały:no:Ale jak lekarka pęcherz płodowy przerwała to w 5 minut dostałam takich skurczy,że gwiazdki widziałam:-DMargaritta wie bo akurat do niej dzwoniłam,że żel nic nie dał i właśnie mi pęcherz przerwali i pewnie też mnie nie ruszy i w następnym zdaniu już jej do ucha jęczałam:-D:-D:-D
 
lubiczanko-dziękuję,nie najgorzej:tak:Wika powoli jeść zaczyna choć luźne kupki się jeszcze zdarzają:tak:Ja biorę leki na flaki-jedne z 2ch przepisanych (na drugie ciągle czekam-jakiś wynalazek z Japonii,dopiero od 3ch miesięcy dostępny w PL),które to powodują wzdęcia straszliwe:eek:Anyway,jak już zakupię te drugie,powinno być OK.I tako;-)
A Ty jak tam?Nic się nie rusza nadal?:sorry:


barmanko-ja też w domu mam wieczny niedobór czytadeł,ale tu mam bibliotekę w bloku,w którym mieszkam:-p,więc sama rozumiesz;-)
 
reklama
Do góry