reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
eureka!!!!:-D asset.jpg
 
Marta wow :szok: to już teraz wiem co dziewczyny miały na myśli że duża zmiana! I nie dziwie się że sąsiadka Cię nie poznała :-D
Tyyy weśśś nie kituj że ta willa do Lubiczanków należy :szok::szok::szok::szok: u nas taką chatę to nie wiem czy za 2 patyki by wynajął.. prawda Tichonku?
 
MartaF.Zmiana duża i to bardzo.:tak:
Ja już wykąpana i leże w łóżeczku,zaraz bedziemy z M oglądać film na necie.:-)
Dzionek szybko minął jakoś.. Tak fajnie jak mąż ma urlop i jest w domku.Ale jeszcze troche i do pracy wraca.
Miłego wieczorku.
 
A ile Lubiczanka placisz za te rezydencje?
U nas wynajmy tez nie najgorsze:-) Ja place za chate 800 ;-) z tym ze nie umeblowana bo wszytsko swoje mam;-)
613_11%20garran%20na%20coille%20(27)%2004.07.08[1].jpg
 
reklama
Do góry