reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Hej!
Anineczko zarzuc mi linka do tych oponkow....mam straszna ochote na taki wynalazek...
Lubiczanko oo szkoda wielka ze ty sie jeszcze kulasz:-(...wspolczuje!
Barmanko ta laska z Norewegii mieszka na wsi i tam calkiem inne podejscie...ona w sumie nie ma sasiadow...wiec nie narzeka:)

AAA widze ze dzis nie tylko ja mam na cos chetke:)....mlody zasnal...ja szukam chaty,ale jak wstanie to lecimy na spacer:)

znalazlam narazie jeden domek,coby nas interesil...o wiele blizej centrum... Castlewood Gardens, Carlow Town, Co. Carlow - House to let
no i na 19:30 idziemy ogladac")....fajne i spokojen osiedle ...:-)
 
Ewelcia-powodzenia i oby chatka była warta oglądania:)
Barmanko,Anineczko-podjarałyście mnie tymi spodenkami-i też zaczęłam szukać:)))
Madbebe-ano właśnie...jak się czujesz(cie)??
Tichonek-luuubię szukać na YT takich kawałeczków-normalnie nie słucham a tu siup do ucha coś wpadnie:)
Marta-no przyjemnego pakowania:)))
Didi-no tak to jest...pewnie muszę jeszcze pokorzystać(np zjeść coś)-porobic coś czego po porodzie nie będę w stanie...Daje mi szansę;))))
Katrina-no właśnie gdyby chociaż mi wyznaczyli ewentualną datę wywołania-a tu nic;/
no my po obiadku,drożdżówka z truskawkami,kruszonką i lukrem się piecze a z kąpielą w razie wu wolałam się wstrzymać do powrotu J;)
 
ten drugi link co wkleiłam.Spodnie+ kurtka to 40 euro :tak:
tjaaa zauważyłam cene :zawstydzona/y: jak ktoś ma ślepe oczy to tak wychodzi :-D

Ewelcia, weź babo jedna nie wstawiaj linków z takimi cenami za wynajem :-p:wściekła/y:sprawiedliwość zapyziała :confused2:


Marcel był tak marudny że dostał flaszkę w zęby i usnął :szok: zaaajebi...!! już oczami wyobraźni widzę siebie jak bujam się z nim do 21 :angry::angry: chyba zaraz Vive włącze :sorry::nerd: (usnął na sofie w livingu).


Kupiłam paczkę drożdży :rolleyes2::rolleyes2: co by tu z nich jutro wyczarować? .... Jezusie jak zobaczę rachunek za energię to trupem padne!
 
reklama
Barmanko jak ja bym włączyła Vivę i postawiła Matta pod telewizorem to pewnie by spał cały dzień:-DDziś odkurzałam,on drzemał,myślałam,że się obudzi bo odkurzacz na prawdę głośno chodzi jakby boeing startował ale ten nawet nie mruknął:-D:-D:-D
Tak deserami pokusiłyście,że też mi się piecze ciasto marchewkowe:-pDo tego zrobię frosting i mmmm....:-p
...Kurna jak mnie swędzi!!!!!:growl:Wścieklizny zaraz dostanę:wściekła/y:
 
Do góry