reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Biola Gp ma zrobic rezonans?? Oszaleli???
Lubiczanka w Dunsie powiadasz.hmm ciekawam czy u nas sa..Mnie wlasnie przydlby sie taki co to ma dwa odbiorniki..
 
jestem no i zyje jak widac:-D:-D
nie bolalo nic a nic,bo poprosilam o znieczulenie:sorry2:
zreszta do tak milej dentystki to bez strachu sie idzie:-);-)


Aineczkno jesli bys nie zakupila tej ksiazeczki to ja moge poprosic kolezanki corke zeby kupila w PL,tylko ze ona wraca dopiero 30lipca:dry:
Nie masz co sie stresowac...bedzie wsio ok..nie taki diabel straszny,serio,serio...sama jestem po usunieciu migdala:-)mialam to robione jakos w wieku 10-11lat wiec pamietam;-)
A ze auto zostalo to wiem,Szym nie mogl znalesc swojego i Matt dal mu jakies inne..ale M myslal ze Szym sobie sam wzial i oddal Twojemu M...a Szym jeczal cala droge ze chce autko:sorry2:
Biola OMG...szczescie takie ze Twoj m zyje....ale pierwsze slysze ze rezonans GP moze zrobic:crazy:
Madbebe wszystkiego najlepszego!!!
Pauletta i jak ci idzie ogarnianie balaganu?
 
ja tak na szybko
mam pytanie do dziewczyn z dublina:-p
chodzi mi o basen taki gdzie jest brodzik. podobno jest taki duzy gdzies i centrum handlowe czy cus :blink: moze cosik wiecie na ten temat:sorry2: z gory dzieki za odp.:-p
 
Lubiczanko, Ty nie wyj tylko pekaj z dumy, zes taka dzielna babka:-)

A ja zaczynam powoli przygotowywac sie do najmilszej czesci dnia:-) Jeszcze poltorej godzinki i klade dzieciaki:rofl2: Wiecie co? Moze pomyslicie, ze jestem jakas nie teges ale zawsze z niecierpliwoscia czekam na wieczor:sorry2: Ale tez z kolei rano, nie moge sie doczekac kiedy dzieciaki wstana i bede je mogla poprzytulac i wycalowac:nerd::-D

No i tak w ogole, to zapomnialam sie pochwalic... Od soboty Julek zaczyna sie "puszczac":tak: Samodzielnym chodzeniem jeszcze tego nazwac nie mozna ale coraz czesciej i wiecej chodzi na nozkach, bez trzymania:tak:

Zapomnialam!
Aureliamarcel, skoro Twoj maz jeszcze zyje i ma sie dobrze (tak przynajmniej zakladam:-D:-D:-D), to znaczy, ze nie taka znowu zla z Ciebie kucharka;-):tak::-)
 
Ostatnia edycja:
Tichonek-a to Cię ostro wzięło...Byleby tak samo jak się pojawiło zniknęło(albo jedszcze szybciej):)
Ewelcia-nie taki diabeł straszny;)
Gastone-no właśnie jak będę miała okazję być w DS(bo przecież tu nie ma)to też chcę sprawdzić czy jeszcze będzie:)
Anineczko-a no i nie zapominajmy,że po takim zabiegu można wcinać lodów do oporu-uświadom zięciunia o tym:)))
LadyZgaga-a no widzisz jak to jest...No gratuluję Twojemu małemu Mężczyznie postępów-puszczanie się to wieeelki krok w jego życiu,więc trzeba to docenić:))))
 
Gastone,Bioli R był u lekarza a na rezonans to ona pisała,że do szpitala go wysłali:tak:
A mnie znów telepie z zimna,aż mi sutki stoją:baffled::-DNosz...kur..,co mnie tak męczy?:wściekła/y:

Ja dobrze Tichonkowa zrozumialam,ty nie doczytalas ;-) Biola napisala ze R wlasnie wyszedl ze szpitala rezonansu mu nie zrobili tylko odeslalali do GPze Gp ma mu zrobic.;-)
 
reklama
Dziewczyny no wlasnie ciekawe gdzie GP mialby sobie go wsadzic,GP kazal mu przyjsc po skierowanie i prywatnie musi zrobic, masakra co za kraj:(((((((((

Tak tak tichonku gaston ma racje;-)
a pozatym maly mial dzis szczepienie na BCG i jakis nie swoj jest tylko rece a one mi zaraz odpadna:-(
 
Do góry