reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko a czy to tylko wyci9ecie migdala bedzie,czy moze drenasz uszu jeszcze?czy jak to tam?
=u mnie wyciecie migdala trwalo 20min razem z podaniem narkozy i wszytskimi przygotowaniami...ale to w PL
 
reklama
Drenaż na początku miał byc,teraz zrezygnowali z tego,ale zobaczą pewnie później czy potrzebny.Ja wiem kochana,że to dla niektórych rach i ciach,jednak niespokojna jestem i będę.Narkoza to nie takie byle co jednak ;-)

My zjedliśmy pizzę własnej roboty,to znaczy M roboty,była przepyszna.

A teraz oddelegowuje się na kanapę :happy:
 
Anineczko wcale ci sie nie dziwie zes nie spokojna...pewnie tak samo bym przezywala to wszystko jak Ty.....bedziemy w tym dniu trzymac kciuki:)
sama bym podjadla jakiejs pizzy...jednym slowem ochoty mi narobilas:blink:
 
Anineczko i ja zaciskam kciuki za 2, będzie dobrze, Antek jest jeszcze mały to dobrze zniesie i będzie ok. W tym tygodniu też robimy swoją pizzę:-D:-D:-D

asienka_r, a Ty wiesz że ja tutaj jeszcze nie jeździłam autobusem...:sorry2:

A wiesz, my głównie autobusem, nawet na wizyty do szpitala jeździłam autobusem:-D:-D:-D, ale pod koniec to był już wyczyn

Lady brawa dla Julianka:-)
 
ukłony z wieczora, ale naskrobałyście:-D
Anineczka nie stresuj sie, bedzie dobrze:tak: tez kozystam z tej ksiegarni
lady Zgaga a no zyje jeszcze, wiec nie jest tak zle:-D gratki dla Juleczka:tak:
ewelcia fajnie ze masz taka dentystke, i po strachu;-)
biola głowa do gory, bedzie dobrze:blink: zdrowka dla R
lubiczanka taka dobra duszyczka z Ciebie:tak:
barmanka chyba o to chodzilo, tylko zapomnieli dodac ze centrum handlowe jest pod chmurka( nie powiem od kogo to wiem :zawstydzona/y::dry::oo2::-D)
pauletta to mialas wesolo dzisiaj:-p
chorowitkom zdrowka zycze

to chyba tyle.. jak pominełam jakąś niewiaste.. przepraszam:sorry:


my dzis basenik zaliczylismy, Marcel szczesliwy, a jaki zmeczony ze padl:tak: potem szybki spacer rowerkiem po osiedlu(miedzy kroplami) i spi jak anioł:tak: zaraz trzeba zmykac spac

kolorowych snow wszystkim;-)

zapomnialam;
AsienkoR jak wizyta u Gp?
 
Ostatnia edycja:
zapomnialam;
AsienkoR jak wizyta u Gp?

Oczywiście infekcja nerek (raczej pęcherza bym powiedziała) antybiotyk dostałam

Tichonku czy GP przepisała Ci coś dla Radka na ospę, znaczy coś do smarowania??? Tak przy okazji zapytałam o Anię, czy jak zachoruje to mam z nią przyjechać, żeby potwierdził, a on mówi, że nie, bo na to i tak nie ma lekarstwa. To kurcze, jak mam ulzyć dziecku, jak ją będzie swędzieć i boleć???I twierdzi, że jak nie zachorowała do dziś dnia to już nie zachoruje
 
AsienkoR ja tu chorowalam na ospe 2 lata temu to dostalam taki plyn Eurax (jutro sprawdze dokladnie nazwe) i moj mi punktowal patyczkiem do uszu na krostki:tak: jest tez masc. ona ogolnie jest na wszystkie wysypki i wogole ;-)Zdrowka zycze ;-)
 
Witam
Anieczko będzie dobrze, i przynajmniej znasz już termin zabiegu, postaraj sie nie stresować bo ty w ciąży!!:) Super ci sie udało z książeczką.
Lubiczanko oj ja cie tez podziwiam jak ty dajesz rade ze wszystkim! Ja swój samochód mam ubezpieczony w Alianz od kilku lat i jest ok.

Biola współczuje , a na rentgen to sie czeka długo, więc lepiej iść ze skierowaniem prywatnie to w ciągu tygodnia powinno sie udać. Wiem bo moja koleżanka miała w tym roku robiony. tyle dobrze że jest ubezpieczona w Avivie i oni pokrywaja koszty, a ty masz ubezpieczenie prywatne??

Zgago gratulacje dla Julka!

Tichonku zdrówka życze.

MoniaD odpoczywaj sobie w PL, u nas deprecha z tą pogodą łapie:/

Larcia lecicie jak burza z tym domem, pozazdrościć. Teraz tylko czekam aż na kawke zaprosisz:)

Chorowitkom życze zdrówka.

Ja teraz mam dużo czasu, ograniczam sie do nic nie robienia hihi ale tęskno mi za synem:/ Tak jakoś dziwnie chodze po sklepach oglądam ciuchy dla niego, patrze na inne dzieci i mi brakuje żeby mojego urwisa przytulić:/ ALe on sie świetnie bawi w Pl no cóż... Szukam właśnie biletów na powrót ale cholera rano jeszcze były 3 miejsca na tani bilet a teraz zostało tylko jedno miejsce a potrzebuje dwa dla L i Oliviera na powrót:// W Next obkupiłam Oliego superowo aż byłam w szoku że tyle znalazłam, więc na przyszły rok ma już pełną szafe na lato i z głowy:)
Wczoraj byłam z kolezankami na Paradzie w mieście na art festiwal (bardzo fajnie było) a potem imprezka. Dziś też fajnie z L dzień spędziłam do południa w łożku leniuchowanie i mieście na obiedzie potem małe zakupki.

To sie rospisałam....:)
 
a ja właśnie grzebałam w tym wielkim koszu na śmieci :baffled: we własnych śmieciach jakby nie było :sorry2::angry: myśląc że mąż aktywował nową kartkę z hasłami jednorazowymi do robienia przelewów wywaliłam tą starą.. oczywiście wcześniej ją podarłam :nerd: chciałam zrobić przelew i doopa! panika w oczach, serce na ramieniu itp. Więc przytachałam worki do domu i grzebałam. Znalazłam.


Anineczka, będzie dobrze :tak: tak ..wiem... dobrze mi mówić:sorry2:

Aurelia, hahaha, to się zdrowo uśmiałam przed snem :tak::-) widzę że pałasz "wielką" sympatią do kuuuleżanki :sorry2:
A gdzie wy na basenie byliście? tu masz linka do tego aquaparku National Aquatic Centre

 
reklama
barmanka dziekowac za linka juz ogladalam, super:tak:na pewno pojedziemy.
a kuuulezanka no coz, ja wiem ze fandzoli głupoty czasem, ale ogolnie jest ok, na pogaduchy o d.... maryny. zawsze jest zdania ze duzo przezyla i wie najlepiej:dry:no coz.. ale ogolnie lubie ja, zabawna jest:rofl2: a na basenie bylismy tu w athy ale jest tylko basen na 14o cm do 180, wiec jak maly zobaczyl tyle wody na raz to sie mojego trzymal i puscic nie chcial, ale po 15 min bylo ok i sie ladnie bawil:tak:

kto szuka ten znajdzie:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry