reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej

Marta wspolczuje braku wody
Ewelcia dawaj synka do mnie:tak:Natalia sie ucieszy :-)

Ja w nocy spac nie moglam a nad ranem mi sie tak dobrze spalo ze dopiero wstalam:szok: i to jeszcze J musial mnie budzic:tak:
 
reklama
dziewczyny z osiedla wraz z facetem który budował te domy poszli do councila i zrobili wielką awanture,baba najpierw zaczęła sie śmiać ale zaraz potem wysłała kogoś i naprawili,dodatkowo kolega z pracy wyśle maila do znajomego ze jaja sobie z nas robią i zeby sie za tą wode wzięli

a co tu taka cisza dzisiaj???
 
bry :szok:co za pogoda ale dobrze ze z domku wychodzic nie trzeba:tak:
Misia-ogromne gratulacje,wkoncu sie doczekalas Tymusia :-), duzo zdrowka dla Was:tak:
u nas weekend do d***y, chyba sie z J czyms przytrulismy albo nas wirus dopadl, bo non stop na zmiane kibelek tulilismy, masakra jakas.Ja do dzis sie kiepsko czuje, nerki mnie bola wiec jutro do lekarza na badania ide, a pozatym brzuch mi wydelo i ciagnie mnie w podbrzuszu jakbym w ciazy byla :szok:a do tego niechce mi sie jesc i czuje sie caly czas pelna:baffled:
Tichonku-jak sie czujesz jako liderka??;-)
Gaston-jak tam Twoje dziewczynki, pewnie urwanie glowy masz??
 
Hej.

Dzieki za gratki. Jestesmy juz w domciu:)Napisze wiecej jak sie ogarne,a przede wszytskim jak przestanie mnie nawalac macica,bo boli jakbym znow miala rodzic!! Tymus jest identyko jak Alex-zdjecie wnowym suwaczku:)
 
reklama
wpadłam pogratulować Misi - niech się Tymuś zdrowo chowa:)
Moniadan - spóźnione życzenia urodzinowe:)
chorowitkom - zdrówka;)
widzę, że narzekacie na pogodę? a u mnie piękne słońce od rana świeci, cieplutko, a wręcz gorąco i bezwietrznie:)
lecę dalej...
 
Do góry