reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
bry wieczor,
ja tylko wpadlam napisac ze Asi goraczka ustapila i wczoraj moje dziecko powrocilo do brojenia wiec wszystko ok. Dziekuje za wszystkie porady i slowa wsparcia ( Kamcia marchewka pierwsza klasa;-), dzieki bo zapomnialam). Produkujecie ze nie nadrabiam was:-(.Dobranoc
 
Oto jedno z moich zdjęć reszta póżniej:))
 

Załączniki

  • studio-1877-small-fin.jpg
    studio-1877-small-fin.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 68
wiesienka to dobrze, ze corcia ma sie juz lepiej.

kamcia nie poznaje Cie, to Ty?! Woooooow ale lala :-)

A ja siedze i sie mecze, brzuch mnie dzis wykonczy, juz pije trzecie ziolka i troche bol ustepuje. Nie wiem, chyba cos zjadlam. Meza dalej nie ma, dalej siedzi w pracy, ale chyba go nie doczekam i poloze sie wczesniej spac. Milego wieczorku mamusie!
 
helloł

jako, ze nie zajrzalam wczesniej a temat już zakonczyłyście to co ja teraz mogę:dry: w każdym bądz razie moniadan jak moglas Ty niedobra Ty :baffled::-D smieje się, bo wszytsko wsiadło na Ciebie i jedzie. 3m sie dzielnie i zdrowiej. No nie pomyslenia,ze nie zamknęłas sie w izolatce jakiejs na jakiś czas- przynajmniej tych 3 tygodni.

Przykro jak maluszki załapaly i krzyżują się "plany" rodziców jednak - nikt tego nie chciał.
Oczywiscie kazdemu "poszkodowanemu" szybkiego przejścia choroby owej życzę;-)

kamcia łał lala :rolleyes2:

Tichonku Ty wiesz <mocnotulam>

ewelcia nie znając dziewczyn osobiście raczysz swoje zdanie wypowiadać :szok: niedopuszczalne:-D wiesz,ze sie smieje ;-)

wiesienka a daleko Cie wywiało od poprzedniego miejsca zamieszkania?


Oczywiscie i mi udzieliła się pogoda :-)


madbebe
se wzięłam to słowo "poszkodowani"- wybacz:sorry2:


taaa co to ja jeszcze...


WolfiA
czekamy na Twego posta giganta ;-):-D dlugo Cie nie ma ;-)

no to do miłego
 
reklama
Do góry