reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

ciężko mi się narazie tu ogarnąć :-D
moje dziecko mi zaraz rozwali leżaczek tak kopie!! :-D
muszę was troszkę podczytać, żeby wkroczyć do dyskusji, ale właśnie zaliczyłam ponad 3-godzinny spacer więc nie miałam kiedy :-)
 
reklama
Ciao!

Alez cudo dzien! Zaliczylam juz meeggaaa dlugi spacer i plac zabaw i nawet nie mowie w jakim stanie dotarlam do domu...ledwo zylam....obiecalam sobie,ze ostatni raz wybralam sie w tak daleko podroz przed porodem!! Ale w taki dzien czlowiek skrzydel dostaje i gory chce przenosic! Ja w samej koszulce wedrowalam...ach..jak pieknie!

Lubiczanko- straszna historia z Danielkiem. Zawalu bym dostala,albo urodzila...biedaczek malutki. Buziaki dla niego.
Gosia- Welcome!! A gdzie dokladnie w co.Kerry bedziesz mieszkac?

Obiad ugotowany, Alencjusz jak wstanie zostanie wygnany do piaskownicy bo ja zanim odpoczne po tej wyprawie to do jutra mi zejdzie...

Wszystkim chorym zdrowia!! Alex -odpukac- od grudnia nie mial nawet kropli kataru. Trzyma sie dzielnie:) Dieta,dieta i jeszcze raz dieta:)
Lece grzac kanape i spijac cole (wiem...bardzo zdrowo,ale kazdy ma swoje zboczenia-ja mam cole).
 
asienko-może poczekaj z GP.Niby jak nie ma wysokiej gorączki można do 3dni się wstrzymać z lekarzem. Pewnie i tak niczego się nie dowiesz..
Mala miewa około 38st,wiec jeszcze nie najgorzej.Dobrze ze organizm walczy.Jakby smarka mniej,ale widzę ze lekko żółtawa ta nosowa wydzielina się zrobiła.Jutro dzień ostateczny.Jak nie to GP nas czeka.Pocieszające ze pospała za dnia wreszcie dłużej niż pol godziny.

Pogoda boska,fakt,a my uziemieni..:-(

anineczko-ja daje malej pol zwykłej tabletki wit. C codziennie teraz.Rozkruszam na łyżeczce, mieszam z woda i podaje :tak:

misia-masz kondycje dziewczyno na takie spacery!Sie oszczędzaj może trochę,cio?;-)
 
Ja wlasnie wstawilam ryz,leczo juz mam zrobione:-).Siedzie i ogladam swoje seriale,juz jeden sie skonczyl zaczal sie drugi:-).
Gosiu widac ze tez lubisz spacerowac,super.
Wczesniej była umnie Aniaa 83 na cherbatce,troszke sobie pogadałysmy,czas fajnie zleciał.
 
Ostatnia edycja:
wydaje mi sie ze juz keidys tu pisalam,ale mialam problmey z ciaza ,wiec skonczylam na jakis czas.
Mieszkam kolo Cork i wlansie ejstem w 23 tygodniu blizniaczej ciazy:)
Pozdrowienia dla wszystkich forumek
 
malekropki faktycznie ostatni post to 13 grudnia,ale mam nadzieję,że teraz się wciągniesz w pisanie.
Gratulacje z okazji ciąży.

madbebe a tą wit.c masz z polski czy tutaj też sprzedają w tabletkach?


misia szalejesz ze spacerami :-D:-D:-D


ja pojadłam obiadku i ruszyc się nie mogę :dry: i nawet palcem nie kiwnęłam co do sprzątania. :dry:
 
anineczka a wiem , wstyd jak cholera, ale na poczatku i to wlansie w grudniu zaczelam krwawic i bardzo sie przestraszylam.
jeju jak ja bym chciala miec kogoś kto by mi posprzątał,a co najważniejsze poprasował:-)
 
reklama
Aniaa 83 No dopadł bo nikt mnie w tyłek rano nie kopnął,tak jak prosiłam :dry::-D:-D
tak więc sama się właśnie kopnę i może poszukam pędu :cool2:

małekropki mam nadzieję,że tamten etap macie już za sobą. :tak:
aaaa i na mnie nie licz ze sprzątaniem,sama szukam takiego jelenia :-D:-D:-D
 
Do góry