reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Wolfia-dziekuje bardzo.Były zakupy udane:-).Niedziela super wypaliła.Pozdrowionka.

Dziekuje ANIAA83 były Kochana udane.

Witam,
pisze tu po raz pierwszy więc kilka słów o mnie.... jestem z carlow.....dziś 10tc 4d, to moja druga ciaza, pierwszą straciłam w 9tc.....
Trochę martwi mnie irlandzka służba zdrowia a mianowicie brak zainteresowania cieżarną. Miałam już pierwsze usg w 9tc i maleństwo żyło.....nudności meczą mnie już od 5tc i końca nie widać, mam jednak nadzieje ze to dobry znak...ale wiadomo obawy sa wciąż czy aby napewno tym razem wszystko potoczy się tak jak powinno.
Zastanawiam sie nad zrobieniem usg na przeziernosc karkowa chyba głównie ze względu na mój wiek, mam 32lata.
Jakie są wasze doświadczenia w kierunku badań prenatalnych w ie....i oczywiście poprosze o ewentualne namiary i ceny bo domyślam sie ze pewnie troch to kosztuje.
Pozdrawiam serdecznie:-)
Witaj Luii.na forum:-)Powinnas zrobic badanie na przeziernosc karkowa,wtedy bedziesz spokojniesza,i wszystkiego sie dowiesz od lekarza.Powodzenia i napewno bedzie wszytko w porzadeczku.Pozdrawiam.


nie pisz posta pod postem,chyba,że od pierwszego minęło 60minut
moderator
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kamcia, ale smaka zrobiłas!!!!!!! powiedz jaką masz gofrownice? gdzie kupowałas?, ja planuje kupic, bo ostatnio pozyczyłam i moim dzieciakom tak samakowały gofry ze szok, ja nie smarowałam nic olejem i sie nie przykleiło
 
Monia gofrownica MPM w PL. Ale tym razem robiłam inne ciasto i widzisz nie podeszlo mi , bede próbować aż znajde idelane dla siebie:)
L cierpi z powodu żołądka, ale jak zobaczył gofry to nie odmówił i teraz zdycha biedak:)
Dobranoc
 
siemka

milego dnia

Kamcia...jak mozesz..wrrrrr oj nie ladnie tak kusisc biedna koleanke na diecie..hihih

a ja wlasnie wciagam cieplutka owsianke na mleku mniammmm i ara zmykam dziecko do szkoly szykowac...
 
hi!:-)
mmmmmmm ale pyszności kamcia!:-) my tez lubimy gofry, a gofrownice kupilam za 10 euro w lidlu:-D tzkie serduszka i nigdy mi sie nie przykleja ciasto zaszwe daje olej do ciasta i nigdy cukru!
my dziś do Polski:-)ale zaluje ze zamowilismy bilety w ryanairze po raz piewrszy bo juz sie stersuje, ze nie maja tego pierwszenstwa dla rodzin z dziecmi i ponumerowanych siedzen , no i sie jeszcze naczytalam o tych restrykcjach bagazu podrecznego u nich:dry: mam nadzieje, ze nie bedzie wiekszych problemow
no i dziś jeszcze Tosiek konczy 2 latka ale dopiero o 23:58 :-D
milego dnia !
 
reklama
Do góry