reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

acha jeszcze jedna sprawa odnosnie lozeczka jak najlepiej j przewiezc jaks firma kurierska?moze ktoras mama przewozila wiec mam prosbe-jak to jest.bo maz mowil mi ze tam lozeczka dosc drogie i jezeli taniej jest przewizez niz kupic to bym tam paczke nadala
 
reklama
ja jeszcze w polsce...wylatuje 26 lipca..troszke przelozyl nam sie wyjazd ale juz niedlugo bedzemy razem

lekarza dla maluszka jeszcze nie mam zalatwionego bo moj chlop nie ma jak i kiedy bo ciagle pracuje albo spi po pracy..ale ubezpieczenie narazie bede miala z tad..zalatwie sobie w NFZ ta katre i upowaznie mame i bedziemi przedluzala jak juz skonczy sie ..musialam tylko maluszka zglosic do mojego ubezpieczenia..jesli chodzi o szczepienia to my juz mamy wszystkie za soba znaczy sie teraz 7 idziemy na ostatnie w tym czasie..:)

jesli chodzi o firme kurierska to ja wyslalam GLS ...i teraz tez bede wysylala ciuchy moje i maluszka ta firma..tu masz ich stronke i tam jest cennik..:)
http://www.gls-poland.com/pl/home/index.html
 
Witajcie Mamuski.
Ja zyje i moja rodzinka rowniez.
Niestety dalej cierpie na brak internetu,ale jak to w Irlandii...wszystko musi trwac.
Juz za cztery dni wylatuje na wakacje do polski tak wiec trzy tygodnie mnie nie bedzie.
Didi ja tez wracam do irlandii 26 lipca. Wylatuje z Wrocka po 11.00 a ty?
Adusia kurna fela, jak tylko wroce z Polski to sie spotkamy. Obiecuje, obiecuje.

A teraz spadam do synka.
 
Witajcie!!!
Anineczka!!! My chyba mamy strasznego pecha z naszym spotkaniem... Ty wracasz do Irlandii 26 lipca a ja dokładnie 26 lipca wylatuje na wakacje do Polski....
Pewnie miniemy sie gdzieś w chmurach,bo ja wylatuje o 10.25.
Ale szkoda!!!!
Wracamy 18 sierpnia. Wtedy już nic nie może nam przeszkodzić!
Pozdrawiam Cie gorąco i życzę udanego urlopu!!!!
Wypoczywaj!
 
reklama
witam serdecznie wszystkie mamy aktualne i przyszle
narazie jestem jeszcze w polsce ale 10tego sierpnia wybieram sie do Irlandii na dluzej napewno
Bede mieszkac w okolicach Galway bo tam moj M. ma prace...
Jest tu ktos kto moglby mi cos napisac o ciazy porodzie itd w Irlandi? wiele juz slyszalam ale caly czas chetnie chlone nowe wiadomosci :p
 
Do góry