reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam!
Tichonku gratuluje zakupow!
SAndrulinksa zdrowka zycze Twojemu synkowi,mam nadzieje ze to jednak nie astma.
Jak to nie masz konta na NK?ostatnio mi zaproszenie wyslalas:)
Moniadan suepr ze juz dobrze sie czujecie-oby tak dalej.
Lubiczanko Ty sobie jedz do woli-Tobie wolno:)
boszz czytalam i nie wiem co komu:sorry:
 
reklama
Hejka, czyzbym pierwsza byla dzisiaj:szok:.

Zuzia spi, moj P polozyl ja na srodku naszego lozka a lozko mamy rozmiaru king i slodko to wyglada:-D. Pranie sie kreci a ja jakies sniadanie musze skombinowac:baffled: chociaz ostatnio nie mam apetytu:sorry2::dry:, ale maz kaze jesc bo musze miec sile zeby mala sie zajmowac:happy2:.
Dzisiaj juz wtorek, aby tydzien szybko zlecial bo w niedziele mamusia przylatuje:-):-). Juz sie doczekac nie moge:-).

Chorowitkom zdrowka zycze.
 
Witam
My jeszcze leniu****emy, już spakowana jestem, tylko ubrać sie , ogarnąć jakieś śniadanko i po 12 jedziemy na lotnisko. Kolega nas zawozi naszym autem bo za parking jak zadzwoniłam sie dowiedziec życzą sobie 85euro(chyba ich pogieło).
Jeszcze sie nie żegnam bo i tak zaglądac będe:))
Miłego dnia
 
Bry:-)
Wpadam się przywitac i zaraz spadam naleśniki smażyć:sorry2:A tak mi ise nie chce...Ale wymyśliłam sobie,że nasmażę na dziś naleśników parę na obiad i na jutro na krokiety:sorry2:Bedzie góra naleśnikowa:-DZe 30 muszę zrobić:eek:
Kamcia wysokich lotów i miękkiego lądowania:tak:
Dobra spadam naleśnikarnię otwierać:sorry2:
 
n
Asieńko-czegoś mi zbrakło do Twojego cytatu(mnie):(czy to mi sie nie wyswietliło???

Ja czytałam Twojego posta to mi się nie do końca wyświetlił.l:-D i stąd taki dziwny cytat

Bry
Dziecko od 7.30 nie śpi to i ja się zwlokłam
AsienkoM a Ty jedz i nie kombinuj, musisz mieć siły. P ma rację
kamciu spokojnego lotu
 
Dzien dobry

Wlasnie sniadanko zjadlam zaraz ide pranie wlaczyc i cieprliwie czekam na przesylke mam nadzieje ze dzis listonosz mi przyniesie
Nasza cora dzis spala w swoim lozeczku:szok:normalnie w szoku jestem w nocy wstawalismy na zamiane raz ja raz J zeby ja przykryc ladnie przespala cala noc nad ranem przyszla do nas i do J obudz sie tato :-D

Kamcia szczesliwego lotu
 
reklama
Do góry