reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

patrycjabaczkowska nie ma sprawy, mam nadzieje ze sesja nalezala do udanych i pare zdjec z niej bedzie:-);-):tak:. Szkoda, ze Zuzia nie dala ulozyc sie na brzuszek, no ale taki jej kaprys byl:-p.
Moje siostry weszly na Twoj profil zeby pokazac zdjecia Zuzi moim rodzicom. Byli zachwyceni, ale i wczesniejsza sesja ciazowa im sie podobala.
 
reklama
Hej!
a co tu takie pustki?
Kamicia juz pewnie wyleciala ...:)noe zdazylam jej pozyczyc szczesliwego lotu;-)
Lubiczanko a Ciebie gdzie tak wcielo?peklas po tym calym obzarstie?czy jak?

Mlody po obiedzie ucina sobie frzemke...na szczescie bo juz nie pamietam kiedy w dzien spal...M gdzie spojechal..a ja sama ...
Zaliczylam poranna kawke u kolezanki:)
Asienko Twoj m ma racje musisz jesc zeby miec sile;-):tak:
Patrycja Twoje zdjecia sa cuuudne...juz nie raz ogladalam:)jestes swiena
 
reklama
Witam Panie! Dostalam dzis smsa z polskiej przychodni,ze w zwiazku z epidemia grypy,wladze zalecaja szczepienie przeciwko grypie wszystkim kobieta w ciazy.Co o tym sadzicie? Warto sie szczepie teraz? Ja jestem w 29 tyg teraz:-)
 
Do góry