reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hello!
patrycja przepiękne zdjęcia! masz super pomysły :tak:
asieńkom no i oczywiście genialna urocza maciupeńka modelka!:-)
ewelcia usunełam konto bo ktos mi sie tam wdarl :no: juz nie zaloze tam profilu
wiesieńko oby mieszkano sie Wam spodobalo!:tak:
pauletta dobre zdjęcie w avatarze:-)
 
reklama
Ciao!

Alez mnie krzyz boli...ale coz..slonie juz tak maja!!
I na dodatek ciagle mi sie COS chce...stoje przed otwarta lodowka i mysle....co by tu zrobic?....dodam to do tego i tamtego...moze cos z tego wyjdzie? A potem ogarnia mnie len i nieeeee.....zrobie sobie herbate....a moze budyn?...a! zjem kawalek ciasta...nieeee....szklanke coli wypije?...kanapeczke...niee...nie mam nic ciekawego do kanapek....Mam! Tosta...nie nie tosta.....
Ps....czizas....ja sie wykoncze! Niech juz bedzie maj...niech moje ledzwia wypluja swoj owoc na swiat,a ja przestane sie zastanawiac co mam w siebie wrzucic....No i krzyz przestanie mnie bolec...i wogole...:D

Ps-Patrycja-foty boskie...szczegolnie ta w hamaczku mi sie podoba! A ja tez,ja tez bede miec sesje!!! Haaaaaaa!!! Tylko nie wiem,czy bede mogla wam pokazywac....moje cyce naprzyklad! Bo to beda akty slonia! Powinnam sie obstawic na fotce zarciem...oddawaloby to moj ciazowy stan....
 
Ostatnia edycja:
Witac z wieczora:-)
nio i nastepny dzien minál...w poludnie wpadla Larcia na kawuche, dziewczynki nasze sie pobawily,poxniej tylko ziemniarki wstawilam bo mieseczko zostalo od wczoraj i dzis nie musialam gotowac. Po obiadku krótki odpoczynek i razem z Olivká zabralysmy sie za farbki, malowalysmy ulepione z masy solnej figurki które ulepilysmy w niedziele z jeszcze jedná dziewczynká którá mialam pod opieká. I tak nam dzionek zlecial szybciutko ze szoookkkkk!
Wiesienko ja tylko znam stronki daft.ie i rent.ie
Pauletto super foteczka w avatarku normalnie w pierwszej chwili pomyslalam ze to jakas nowa mama pisze
AsienkoM sliczne zdjecia i super pamiatka.
 
Witam
Dzięki za życzenia lotu, był udany samolot nie był pełny więc luz. Troche pada śnieg i deszcz ale zimno ogólnie:/
Siedzę sobie z rodzicami wybłagałam żeby mi dali neta i dorwałam sie do Was:)
Pauletta to nie było zamierzone przecież ja nie przeklinam:))
 
Hey mamusie
Ja od jutra bede juz miec neta, wiec postaram sie czesciej zagladac.

Objadam sie wlasnie mandarynkami, polecam kupione te w warzywniaku na terrylandzie, normalnie miooodzio soczyste:) wiec Misia sie nie martw, bo Ja miewam takie zachciewajki czesto pod tytulem "zjadlabym cos, tylko co, hmmm..." :) a w ciazy nie jestem he.
 
reklama
Witam czyżby jestem pierwsza:)) Haha bo tu jest godzine póżniej.
My zaraz śniadanko jemy i zmykamy do babci, śnieg pada więc sanki pójdą w ruch:)
Milego dnia
 
Do góry