reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam
Co do włosów to ja Olivierowi też ogoliłam 1 raz to piórka zniknęły i pojawiły sie sztywne włoski.
Monia Emcia ma śliczne długie włosy:)
Lubiczanko na 15stego proszę:))
 
reklama
Witam
Co do włosów to ja Olivierowi też ogoliłam 1 raz to piórka zniknęły i pojawiły sie sztywne włoski.
Monia Emcia ma śliczne długie włosy:)
Lubiczanko na 15stego proszę:))

o jak milusio:))))no widzę,że nam się szykuje małe spotkanko:)))))
a wloski-moze to być dla Was zabobon,ale Dadzia naprawdę miała meszek...
 
Kamcia a może weźmiesz książki do Lubiczanki?
Bo chyba jeszcze 6 masz,co nie? Ile już przeczytałaś?

Lubiczanko no dobra dobra,ale madbebe tłumaczy dlaczego już nie ma puchu ;-):-D
bo podcięliście :-D
 
no właśnie z ruchem coś się stało.
Nagadały się z rańca i teraz odpoczywają.

Ja zrobiłam pyszny koktajl truskawkowo-malinowy a teraz chłopaki jeżdżą po chacie hulajnogami :baffled:

czekam na m i lecimy zatankowac autko moje bo już dziś się modliłam by dojechał do szkoły i z powrotem :blink:
 
dobry wieczorek,wiedze ze rozmowa na temat wlosow trawa niekonczaco.
ja mojej shannon zapuszczalam wlosy bo moja mama(fryzjerka)chciala aby wnusia miala piekne wlosy,zapuszczalam jej oczywiscie miala piekne dlugie wlosy az do momentu jak pieknego dnia nie dala mi sie uczesac poprostu osme poty wychodzily ze mnie i z niej i uchudalam jej ten kuc,teraz ma wloski na pol okraglo sciete i wyglada cudownie,a w tych dlugich wlosach jak stara baba wygladala.moj maz jest pol lysy weic maszynka dziala raz w miesiacu i na jedynke go szczyge,a ze ja uwielbiam cos nowgo z wlosami robic to sobie zmieniam sama co jakis czas,teraz to nie zabardzo mi sie chce bo w ciazy jestem strasznie lazy.
dziewczyny jak u was sytuacje w szkole z ta swine flu.ja mojej nie wyslalm dzis do montesori bo nie bylam pewna czy bezpiecznie jest.a jak u waszych dzieci w szkole sa jakies przypadki swine flu.
 
Witam:-) Synuś ładnie śpi wiec w końcu mogę troszkę popisać Zalogowałam się tutaj pierwszy raz parę dni temu ale jakoś nie było czasu wcześniej napisać W dodatku troszkę nie mogę się odnaleźć na tym forum... Przed chwila "cofnęłam się w czasie", żeby chociaż troszkę was poznać i jestem mile zaskoczona, można powiedzieć, ze tworzycie tutaj fajna, zgrana paczkę i to niektóre już przez wiele lat;-)
Mam nadzieje, ze dzisiaj w końcu synuś da mamie troszkę odpocząć i prześpi cala noc bo od paru dni jest nie ciekawie Moj aniołek budzi się nawet co 2 godzinki a ja biedna już ledwo daje rade wstawać w środku nocy do niego Winowajca są oczywiście ZĄBKI których z niecierpliwością oczekiwaliśmy bo bardzo długo nie chciały u nas zawitać Moj bąbelek ma już rok i 2 miesiące a tu w drodze dopiero dwa jego pierwsze ząbki wiec mamusia jest szczęśliwa i nie może się napatrzeć na jego buźkę:-)
 
Elika witaj w ekipie i pisz jak najczęsciej:))

Lubiczanko to musimy sie dogadac co do szczegółów:)))

Anieczko oczywiście wezme książki juz prawie wszystkie przeczytałam i je przetrzymałam, ale chyba kary jak bibliotece mi nie dasz?:)

No a mój entuzjazm co do jutrzejszego interview troche spadł , bo podzwoniłam po znajomych i okazało sie że moja koleżanka tam pracuje. Pojechałam do niej popytać i ogólnie praca nie jest ciężka, tylko kontrakt stały moge dostac po pół roku lub po 2 latach (nie jest to określone:(), godziny ok, lecz kasa bardzo średnia. A jednak pracujac w tym kraju juz kilka lat nie zmienie pracy na gorzej płatną, żeby jeszcze miec kontrakt i jakas gwarancje:/ Najlepsze jest to, że możliwe że ta koleżanka bedzie prowadziła z menadzerami tą rozmowe kwalifikacyjna :)) Pomijam fakt że do Polski lece pod koniec stycznia:) No nic zobaczymy , nadal pracy bede szukac jak sie coś lepszego trafi bede myśleć:) Trzeba próbować i rozwijać sie:))
No i sie pożaliłam...:)
 
reklama
hello girls:-)

no prosze ,jak se znajda temat to ruch ,jak w Paryzu na wsi sie robi:-D
ja sie musze sklonic w strone Anineczki i reszty,co twierdza,ze golenie nie wzmacnia wlosow:tak: racja jest,ze genetyka i odpowiednie odzywianie i podcinanie zniszczonych koncowek poprawiaja ich stan:)
ja Mayce tylko raz grzywke podcielam ,bo za dluga byla ,a wlosy -same wiecie...nie golona a jakie ma:-)zreszta jak bede chciala jej nawet koncowki podciac to nie bedzie to zbyt latwe przy jej lokach:baffled:

hmmm....i co ja jeszcze chcialam.......nie pamietam:no:
milego wieczoru
 
Do góry