reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Mojemu synkowi tez przydałoby sie obciąć włoski bo mu się robi straszny meszek i ma takie delikatne włoski ale no cóż JAK TO ZROBIC!!!!!! Ostatnio próbowałam podciąć mu troszkę z przodu bo mu wpadały do oczek To kręcił się jak szalony i machał raczkami wiec na tym skoczyła się historia z nożyczkami
 
reklama
Dziewczyny mam pytanko? Co muszę zrobić żeby mieć na stale suwaczek Za pierwszym razem wkleiłam link suwaczka do wiadomości no i się pokazał ale znowu go nie ma:zawstydzona/y:
 
Dziewczyny mam pytanko? Co muszę zrobić żeby mieć na stale suwaczek Za pierwszym razem wkleiłam link suwaczka do wiadomości no i się pokazał ale znowu go nie ma:zawstydzona/y:

nie wklejaj w wiadomości tylko w ustawienia-edytuj sygnaturę.

aga_irlandia no Mayeczka ma busz na głowie :))

a moje dzieci siadają z uśmiechem do ścięcia jak w kawiarnia przy ciastku :)
 
ehhh a ja sie juz ogarnelam ze sprzataniem po powrocie i bylo wmiare a moj M dzis wymyslil ze wypierze wykladziny,skonczyl nie dawno, niby jestem hepii ale..... wkurzajá mnie te meble prostawiane po katach i w kuchni i nie ma jak sie ruszyc poukladac tez nie mozna wszystkiego na miejsce bo trzeba odczekac az troche przeschnie. i jak tu babie dogodzic:happy::rofl2:
 
ale naprodukowałyście
No przecież Ani nie ogolę:-D:-p, w końcu to dziewczynka;-). Podobno to rodzinne:-D:-D:-D
a czemu nie jest zima., a w domu nikt jej nie widzi
o jak milusio:))))no widzę,że nam się szykuje małe spotkanko:)))))
a wloski-moze to być dla Was zabobon,ale Dadzia naprawdę miała meszek...

ja tez się przymierzam do obcięcia Vi po raz że ma włoski nierówne i z produ już jej 2 razy grzywkę ścinałam bo jej w oczka wchodzi po 2 że ma z tyłu włańsie takie kołtunki , a że ma loczki to jeszcze nie da się ich rizczesać, a po 3 żeby nie miała meszku tylko grubsze włoski , teraz nikt nie bedzie jej widział bez czapy a do wakacji odrosną:-)
żałuję że jej nie ogoliłam jak miała z pół roczku... i tak az do teraz:-p
 
Ostatnia edycja:
witam, nie nadarzam za wami taaaaaaaaaaaaaaaaakaaaaaaaaaaaaa produkcja, a ja jak zwykle zabiegana, ale jak juz mi wyjdzie to cos to sie pochwale;-)
Co do obcinania wloskow, to ja po kapieli posadzilam Asie na kibelku i bawila sie przyciskiem od spluczki a ja w tym czasie obcielam jej wloski z tylu i zrobilam grzywke:-)
 

Załączniki

  • DSCF3002.jpg
    DSCF3002.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Do góry