reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Asienko ja tak jak Lubiczanka-obciela bym!!!a ktoz ja tam w domu widzi???za nim sie cieplo zrobi ze ania bedzie mogla bez czapki smigac to wloski jej odrosna:)
 
:-D:-D:-D:-D
ależ dlaczegóż Asieńko :-D:-D
Nie zniosła byś łysej łepetynki w domku?
Ojej już sobie wyobraziłam Aniulkę :rofl2:
lepiej tego nie rób :-D:-D

:-D:-D:-D:-D:-D:-D, niech jej rosną swoim tempem:-p, jakby się uparł to może i by końcówki chociaż podciął, ale kto to zrobi:baffled:. Inaczej jak dziecko jest łysolkiem, bo małe a inaczej jednak wygląda dziewczynka wygolona, szkoda mi jej
 
Asieńko-he he...Moją dadzie opitoliłam:)Ale tez zimą...i teraz ma-rzadziutkie,bo rzadziutkie,ale naprawdę bez porównania...i w ciagu miesiąca juz miała włoski:)
Anineczko-badz otwarta;))))
 
My Eryka obcielismy zaraz po roczku, odrosły o wiele mocniejsze
Emmie tez chcielismy ogolic, ale jedna forumowiczka mi zabroniła ;-)
no i bylo mi troche szkoda, bo jednak miała długie na roczek, teraz ma do połowy pleców i ma ich duzo i stają sie coraz mocniejsze, wiec to obcinanie chyba nie byłoby potrzebne, a wierzcie mi ze bylismy juz zdecydowani zrobic z niej łysolka :-D

smieszy mnie jak ludzi zapuszczaja dziecom włoski i maja takie cieniutkie, a im szkoda obciac, moje siostrzenice tak maja, a marza zeby miec dłuuugie jak księżniczki i zapuszczaja takie pióreczka, ja to bym zaraz jedna z drugą ogoliła, odrazu by mocniejsze odrosły ;-)
 
OMG:szok:Naprawde wierzycie ze golenie wzmacnia wlosy?:happy:yyyyy..:no::no::no:.
A jesli chodzi o male dzieci-po wygoleniu wszystkie wloski sa rownej dlugosci,stad pozornie wydaje sie ze jest ich wiecej:blink::sorry2:Absolutnie sie nie wzmacniaja itp.
To samo z koncowkami-dokladnie tak jak napisala anineczka -fryzura po prostu wyglada lepiej itp.-fryzjerka chyba wie co mowi:tak:;-):-D
Poza tym wlos jest coraz cienszy podarzajac od cebulki ku koncowi,stad pewnie te odrastajace po goleniu wydaja sie grube i mocne:tak:
moniadan- to czy sie ma rzadkie czy geste wlosy to kwestia genow,odzywiania,stanu zdrowia i wielu czynnikow.
Mozesz sie smiac ze mnie:blink:, bo ja nie mam zamiaru golic malej na lyso bo ma piorka i wierzyc ze odrosna moooocne co jest nieprawda.
Nie mowie ze jej ich nie podetne,ale to kiedys coby nadac ksztalt fryzurze.
Zeby bylo smieszniej-Wikta,jak pewnie wiekszosc dzieci miala wytarty placek z tylu glowy ,ale pod nim wloski rosly.I teraz ma kilka duzo dluzszych od reszty,ktorych tez nie ruszam:no:..

Moje dziecie spalo niewiele ponad godzine:sorry2:Myslalam ze zasnie jeszcze ale d**a. Ide ja wyciagnac z lozeczka :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hejka o mamuniu ile naprodukowane:szok: dzisiaj
A ja tez mojej Olivie podcielam wloski gdy skonczyla roczek ale nie dla tego ze miala ich malo bo kiteczke juz wtedy robilismy ale dlatego ze od spania robily jej sie koltunki(az nie moglam ich rozczesac i z tylu miala takie sianowate te wloski i powycierane. Pamietam podczas kapania i mycia wlosków akurat stala tylem bo cos sobie nalewala a ja nozyczki w ruch dwa ciachniecia i 3,4cm jej podcielam:-D:-D Od tego momentu wlosy tak rosná jak szalone.....juz ma do polowy pleców, a ja sie ciesze bo moge jej warkoczyki plesc od francuzów po wianuszki ha ha:happy:
A ja siedze i lukam za kurierem bo tez mam paczuszke w Pl przygotowaná bo sie nie zabralismy tak jak Miska.
 
Do góry