reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
koloru czerwonego używam ja!
Jeśli miałaś coś do zarzucenia osobom prywatnie polecam PW.
Nie życzę sobie ani inne użytkowniczki aby Twoje prywatne sprawy były rozwiązywane na ogólnym forum.

anineczka-moderator
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej!:-)
Vikamcia-zdrowka
Andziulina-dobrze, ze z Igorkiem juz lepiej, wspolczuje przezyc!
lubiczanko-a moze Dominik lub Dominika????
tichonek-kiedys dawno temu tez sie zastanawialismy nad Mateuszem. Dzisiejsze moje typy to Maksymilian i Melanie.
Co do BG to raczej bedziemy.
moniadan-bezpiecznej drogi.
 
No już spac muszę leciec,ale muszę coś napisac.

tylko_chwila łamiesz w tym momencie kilka punktów regulaminu.
Jak wiesz każde forum ma jakieś swoje zasady i nie można uprawiac tutaj samowolki.
Tak więc skończ nas obrażac i proszę Cię albo odejdź,albo zmień nastawienie do nas.

moderator
 
WItam
Porządek musi być!!!:) Jesli komus nie odpowiada nasze forum i uważa że traci swój cenny czas to nie zatrzymujemy, tylko pożegnamy .
Ja sobie obejrzałam filmik przy kominku i zmykam spać.
MoniaD witaj w Irlandii, pogoda nie rospieszcza, a jutro bedzie szklanka na drogach:/
Dobranoc
 
witam
mmmmm no i co ..noooo...noooo

didi-masz za sobą dwie ciąże więc się dziwię, ze piszesz o pochwie i jądrach w 18 tygodniu?? Wtedy zazwyczaj jest już czas na USG połówkowe i bezproblemowe określenie płci...
Narządy powstają w 9 tygodniu, do max 12 już się formuje jeden z nich.-(12. tydzień: genitalia, czyli zewnętrzne narządy płciowe, stają się męskie lub żeńskie, pomiędzy 14-18 tygodnie zstępują jajniki u dziewczynek lub jadra u chłopców). Doświadczony lekarz już w 13 tygodniu może określić płeć- ja wiedziałam, że będzie syn właśnie od 13 tygodnia.


a co do pisania o pochwie i jadrach maja 2 ciaze... popierwsze sa ciaze w toryz nawet w 20 tyg ciezko stwerdzic czo dzidzia ukrywa miedzy norkami na zwyklym usg jakie tutaj maja w szpitalach...a po 2 zeby lekarz stwierdzal plec dziecka w 13 tyodniu to musi byc jakis niepowazny..kolezance tak wczesnie swierdzil corke i chodzila podjarana bo i na 2 usg tez corka..a po 20_tym ktorym tygodniu jednak ma sisiolka ta corka...
ale co tam..mam 2 ciaze za soba i nie wiem co i kiedy sie dzieje...luz

milego dnia..
 
Witam
Cóż za szczęście,że mnie wczoraj tu nie przywiało-po co sobie ciśnienie podnosić-zwłaszcza żem dziecioróbka -na zasiłku z resztą:/Ale żebym to ja wcześniej nie wpadła na pomysł z zyskami z CHB...to teraz bedę miała nadzieję,że to blizniaki conajmniej...
Didi-spokojnie-mojej siostrze,potem bratowej do samego porodu wmawiali,że będą dziewczynki-obie mają synków:)))Więc teoria,teorią a w praktyce różnie to bywa...Ja o tym,że Danielek jest chłopcem też się dowiedziałam na jednym z ostatnich skanów:)
Tylko-Chwilka-szkoda,że masz takie zdanie o wszystkich...Nie wiem jak można osądzać ludzi tylko po tym,że są dla siebie mili na takim chociażby forum-życie Ci jeszcze poglądy zweryfikuje,bo takie *&^^ prędzej czy pózniej dostają kopa od losu...I wierz mi,że gdybym miała sposobność spotkania Cię na ulicy liść murowany-bo wypraszam sobie tego typu uwagi,na które bezczelnie sobie pozwoliłaś-my jesteśmy kółko wzajemnej adoracji-Ty natomiast kawał chama,któremu soma z butów wystaje...I mam nadzieję,że...eee-szkoda mi słów,bo mimo wszystko trochę kultury mam:(
VikamciaG-jakbym tam babie puściła wiązankę,to od razu wiedziałaby jak Ci pomóc-tożto masakra jak Cię potraktowała!!!Ale mam nadzieję,że te wymioty przejdą,a samopoczucie będzie o niebo lepsze:)
renni-a no właśnie Dominik albo Dominika będą:)))
I co tu jeszcze
aaa
Pauletta-Ty to uważaj kogo wspierasz,bo Cię wykluczymy;))))
Monidan-witaj na"rodzimej"ziemi:)))
Misia-nie bierz sobie słów "koleżanki" do serca-ja tam bynajmniej nie odebrałam tego osobiście-nie wiem kogo się miały jej słowa tyczyć-zwłaszcza o robieniu dzieci do bicia-chyba jakaś autopsja z wyrzutami sumienia się u "koleżanki"odezwała
Tichonek-pewnie,że Cię tak kochamy:)))
I.....dziś Daniel taką kupę walnął;))))))))))))))))))))))))))))))Nie no żart-nie chce mi się do tego GP maszerować...no chybaże autko mi odpali:)Miłego dnia dziewczynki
 
bry!
ha ha ha:-D
tylko_chwilka-o rany!! :-DZazdrosna ze Cie nikt nie adoruje?Zarowno Tichonek jak i biola jak i kazdy inny ma prawo pisac jak chce i do kogo chce,poniewaz wszystkie sie znamy osobiscie,jak tez znamy nasze poczucie humoru,co Tobie jest chyba ciezko zauwazyc podczytujac nas namietnie:confused:Nie obchodza mnie ani Twoje kupy ani to co robisz i znikaj,prosze Cie..Szkoda ze nie mozna zakazac ci czytac naszych nuuudnych wypocin:baffled:Nie chce mi sie odnosic do wszystkich bzdur ktore wypisujesz,szkoda na to czasu:sorry2:

pauletta82
-:sorry2:nie wiem czym wedlug Ciebie przegielam,skoro obca dziewczyna wyskakuje z jakims przytykiem odnosnie wiedzy didi-matki 2ki dzieci:confused:Upomniec,naprostowac mozna grzeczniej.Poza tym po cho**re sie odzywa skoro nikt nie chce z nia pisac?Juz wczesniej pokazala na co ja stac i jesli dla Ciebie to bylo OK to..:sorry2:ale dla mnie nie i nie mam zamiaru tego ukrywac:sorry2:
Kazdy lekarz stwierdzajac plec tak wczesnie dodaje ze to nic pewnego i ze bedzie wiadomo po 20tym ktoryms tygodniu..czego akurat google
tylko_chwilki jej nie powiedzialo..:sorry2:

Nie chce mi sie juz z reszta produkowac na ten temat po to zeby 'rozerwac' dziewczyne poruszajac ciekawe jej zdaniem tematy:sorry2:

misia
-zdrowka Alusiowi!
didi-a Ty sie doksztalc nooooo!a nie takie bzdury wypisujesz!;-):-D:-D:-D
kasiun-a Ty co?na pw to nie tak sie odpisuje:confused:z reszta chyba zapomnialas odpisac:confused::-D:-D:-D
Ale nam sie aparatki trafily:-D:-D:-DPopiszcie sobie razem,moze znajdziecie wspolny jezyk:-D:-D:-D

milego dnia dziolszki!
 
reklama
Bry:-)
Ja dziś jak neptyk,Radek nam płakał w nocy co pół godziny więc i on i my ledwo żywi:sorry2:Najgorsze,że sam nie wiedział czemu płacze:baffled:Sprawdzałm czy gorączki nie ma,czy sikać nie chce,pić ale nie:no:
Rano do szkoły nie mogłam go z łóżka zwlec,dotykam głowy a tu gorączka:baffled:Bądź człowieku mądry i pisz wiersze...:blink:W rezultacie do szkoły nie poszedł bo nie ma sił,gorączka 37,8 i kaszle paskudnie...Dziś dzień leczenia,zobaczymy jak będzie jutro:sorry:
Zima ładna do Swords powróciła,śnieżek,mrozik a nie to co wczoraj:baffled:
Co do płci ja do porodu nie wiedziałam czy synek czy córeczka będzie i bynajmniej nie dlatego,że nie chciałam,ale dlatego,że syn nie chciał pokazać co ma między nóżkami,za to chętnie pupę pokazywał na każdym USG:-D
Aga_Irlandia najlepszego dla szanownego:tak:Trochę spóźnione życzenia ale nie wiedziałam,
że on Andrew:-D
moniadan
witamy w białej Irlandii:biggrin2:
Misia zdrówka dla Ala:tak:
Lubiczanko a mówiłam-nazwij Dominki?:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry