reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej
Melduje sie z Irlandii
Lot 2 h opozniony
W Galway bede dopiero po 1
Didi z Krakowa do Edynburga lot opozniony o 4h

Vikamcia podejrzewam ze dopadl cie wirus tylko w ciazy masz wzmozone objawy
Moja friend tak miala i odrazu ja polozyli ba oddziale i dali kroplowki
Przykro mi ze ciebie tak potraktowali
Staraj sie pic duzo

Tylko chwilka uwazalysmy z dziewczynami ze jestes ciekawa osoba bo masz wlasne zdanie madrze piszesz
Chcialysmy cie zaprosic na kawke ale tera to ja juz absolutnie nie mam ochoty cie poznac
Prosze cie nie pisz juz tu wiecej i nie obrazaj nas :-(
Pauletto zauwaz ze TC odezwala sie po dluzszym milczeniu i odrazu zwracanie uwagi
Uwazam ze to bylo nieladne poza tym odebralam jakby Didi byla jakas glupoa bo ma az dwie ciaze za soba

Kamcia co za pech!!!!
 
reklama
Misia zdrówka dla Ala :tak:biedaczek jak ja nie lubię jak dzieciaczki chore :no::sorry2:i Ty nudna tępa i sztuczna?? NEVER :-D
Moniadan ale ja wiem że Tylko Chwilka nie odzywała się od dłuższego czasu ale czy trzeba się odzywać codziennie aby wyrazić swoje zdziwienie na zdanie kogoś innego ?? widocznie jedne post odczytujemy inaczej cóż co człowiek to inne spojrzenie:sorry2: i żeby nie było nie popieram tego że dała się ponieść emocjom i w złości przegięla ale i też rozumiem jej punkt widzenia:sorry2: i może już i ja się zamknę bo dla mnie w ogóle ten temat już jest zamknięty o!;-);-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry