reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziewczyny zaczynacie przeginać i nie mówię tu tylko o tylko chwili:sorry2::sorry2::sorry2: Madbebe wybacz ale ja po jej poście skierowanym do Didi nie wykryłam żadnego ataku ani kąśliwej uwagi ty:sorry2:lko tak jak napisała zdziwienie ...bo faktycznie płec już można określić od 12tyg ale też to wszystko zależy od rozwoju płodu no ale ViKamcia jest już w 19 tyg. i raczej na tym etapie widać już dokładnie :sorry: ewelcia skarbie i Ty też niepotrzebnie się unosisz i nakręcasz atmosferę wiem że tylko chwila przegięła okropnie z tym że moim zdaniem została sprowokowana niestety choć to nikogo nie usprawiedliwa:sorry:
Tylko chwilka to że przegięłaś już sama stwierdziłaś ;-) i tak tworzymy tu kółko wzajemnej adoracji tworzymy paczkę lubiących się dziewczyn i ja akurat nie widzę sensu aby się tu kłocić ani lizać po d*pach bez powodu ani też nikt każdemu nie przyklepuje wszystkiego i co człowiek tio inny charakter i inne zdanie z tym że wyrażamy je w taki sposób aby się przekonac nawzajem a nie uraźć.... a co do kąśliwych uwag co do postów jednej z dziewczyn uwierz mi nie znasz całej historii i przebiegu tego wszystkiego i nie są one bez podstawne z byle powodu i podkreślonego postu nie jesteśmy uszczypliwe trzeba nam zdrowo na odcisk nadepnąć ;-):-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewelcia- napisać Ci kiedy mam okres, od każdej z forumowiczek Cię interesuje czy tylko od wybranych?? Znajomych mam, przyjaciół też i dzięki Bogu kilkoro ale prawdziwych, a nie tuziny zakłamanych i sztucznych. I super, ze tak się tu niewpasowałam bo bym pomyślała, ze coś ze mną nie tak gdybym pasowała do tak nieprawdziwych, sztucznych, nudnych, jednorakich ludzi... wszechwiedzące to chyba Wy bo każda opinia inna od Waszej, albo zauważenie czyjegoś błędu czy nawet normalne skorygowanie go to dla wW tragedia i gotowy problem
Vika- oj jak miło, ze liczyć Ci się chciało :p, zauważ że moje wypowiedzi były długie i wyczerpujące możesz je sobie policzyć za pięć stron. Zniknęłam bo jakbyś zauważyła mam dziecko- z nim spędzam czas, a nie tylko online, studiuję i mam TŻ więc czas mam ograniczony, także okazji do wypowiadania się nie było,(z tego się pewnie cieszycie) choć w sumie i tak zbyt wiele nie było do skomentowania.
asienka- dobranoc i miłej nocy
aga- aga masz prawo do swojego zdania ja w przeciwieństwie do tych hien jestem w stanie je przyjąć i już... tylko zauważ że napisałam ze specjalnie się tak wrednie dziś wypowiedziałam... i notabene tutaj nie można mieć własnego zdania a jakakolwiek wypowiedz osoby która nie jest tak bezosobowa jak reszta tutaj to już jest dla nich atak i narzucanie zdania, a nie tylko jego wyrażanie. Tutaj nie można mieć charakteru, być dosadnym i rozmawiać o czymkolwiek konkretnym, czy też o trudnych tematach- bo zaraz odeślą Cię gdzie indziej hahah. Chcesz się wpasować pisz o chorobach i kupach.
paulet- dziękuję, dokładnie tak na to patrzę, wiem że przegięłam napisałam to już tylko zrobiłam to specjalnie w złości bo mam już dość....uważam też że wcale nie trzeba Wam wybitnie nadepnąć na odcisk tutaj można być posądzonym i zaatakowanym za samo wypowiadanie się inaczej niż reszta... ktoś zarzuca atakowanie ale nie zauważa że sam atakuje...cieszę się że się wypowiedziałaś choć myślisz inaczej niż resztą bo widzę że to tu niespotykane...
 
Ostatnia edycja:
Tylko_Chwila bo tak funkcjonują fora dyskusyjne, że nie podejmuje się na nich tematów trudnych.
To są grupy wsparcia, gdzie na ogół jest lajtowo, przyjemnie i bezproblemowo.
To są twory, które pomagają przetrwać trudy dnia codziennego.
I nie chodzi w nich bynajmniej, aby podejmować tematy trudne.
Bo takie przecież podejmuje się jedynie z kimś zaufanym.
A my, przynajmniej ja, jako świeżynka na pewno nie będę takich tu podejmować, bo nie umiałabym.
A kupki, choroby i inne codzienności też muszą być wygadane,
i to najlepsze miejsce na takie lekkie tematy.
I to nie jest jedyna grupa grupa, która tak funkcjonuje, większość forum tak działa.
A dziewczyny są tu ze sobą wiele lat, często odwiedzają się, rozmawiają na skype i tam dzielą się większymi problemami,
a tu piszą o rzeczach łatwych, lekkich, i przyjemnych(bądź mniej przyjemnych jak kupki).
 
Ciao

Jan a szybko- Al chory- pluca wypluwa, ma okrutny kaszel…tak nagle. A glos jak stary dziad.Jutro z rana musze sie udac natychmiast do Evergreena po produkty do syropow  Szkoda mi malucha strasznie. Za duzo go chyba na spacery zabieralam I sie nawdychal zimnego powietrza….tak mysle.

No I musze powiedziec,ze mi pasowaly posty Tylko-chwilki….zgadzalam sie z nia zazwyczaj….az do dzis. A dzis pierwszy raz odkad jestem na forum poczulam sie obrazona…powaznie. Zaszufladkowana do osob nudnych, tepych, sztucznych….klepiacych dzieci…naprawde kurde jestem w szoku. Ale dam spokoj z komentowaniem tego… Bo co moge powiedziec? Tlumaczyc sie I wymieniac osiagniecia aby udowodnic,ze troche w zyciu zdobylam…? Nie chce mi sie…wazne,ze osoby ktore sa dla mnie wazne-wiedza
 
reklama
Do góry