reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

Boziu...cisza straszna.
Melduje,ze zyje.
Przeprowadzilismy sie i dotej pory sie rozpakowywujemy ;D
to juz tydzien ;D ;D ;D
I juz nigdzie wiecej sie nie przeprowadzam! No chyba, ze juz do swojej chaty ;)
A gdybym miala wrocic do Polski to tir by nie starczyl ::) ;D
Narazie nie mam jeszcze netu,ale mysle, ze to kwestia tygodnia...mam nadzieje :laugh:

Halo laski odzywajcie sie :)
adusia co tam u Ciebie?
Flipi? Gdzie jestes kochana? Co sie dzieje??
didi, o tak dziecie najwazniejsze.
Szmiks witaj i zycze powodzenia ;) z tutejsza sluzba zdrowia ;)
naja za duzo pracujesz!!! Kiedy ty odpoczniesz?
weronisiu dziekuje w imieniu Antka za zyczonka i Twoim brzdacom tym juz na swiecie i jeszcze w brzuszku, spoznione zyczonka
sylwia532 zycze Wam rychlego spotkania z mezem.

Czy u Was tez przez cztery dni upaly?
Super co? ;) ;D
 
reklama
Witam wszystkie mamusie i ich pociechy!!!!! ;) bardzo długo tu nie zagladałam ale miałam duzo spraw do załatwienia, w sprawie wyjazdu! I w koncu lecimy 15czerwiec. Jestem taka szczesliwa,ze bedziemy juz z mezem i tatkiem razem. Co do szkół to juz sie nie boje ze dzieci sobie nie poradza,jakos to bedzie!!! :laugh: Zamieszkamy w Mullagh [wiocha] ale mysle ze z mamusiami z cavan bede mogła spotkac sie na kawce lub spacerku!!! Czy znacie moze jakies polskie rodzinki mieszkajace blizej np.Virginia,Bailieborough????? POZDRAWIAM SERDECZNIE Z ZIMNEJ POLSKI anita1
 
czesc
ja tez dluuugo nie zagladalam, ale juz jestem. baaaardzo szczesliwa. znalezlismy domek, z ogrodkiem i kominkiem :) wylatuje 28-ego! a w przyszlym tygodniu moj maz wpada na pare dni, bo mamy wesele najlepszych przyjaciol. juz sie nie moge doczekac!!!
no, lece
mam tyleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Witam wszystkich bardzo upalnie :p
u nas wszystko po staremu ja juz brzuchata,bo to 16-y tydzień,ale czuje sie dobrze.

anineczka adusia nie ma jeszcze netu,ale napeno jak tylko będzie mieć to sie odezwie,domek mają fajowy ::)

hej anita1 ostatnio przejeżdzałam przez"twoje" miasteczko i musze ci powiedziec,ze do Cavan tojest troszke daleko,ale mysle,ze możliwe bedzie jakieś spotkanko kiedys-pozdrawiam

pozdrawiam wszystkich i muszę lecieć to pa :D
 
hej hej..dzewczynki

Weronisia..ale masz fajnie zawsze jak czytam o mlodych zafasolkowanych to mam lzy w oczach..a Ty uz niedlugo kopniaczki poczujesz wszystkoz alezy od dzidzulka..jak silny to powinnas juz niebawem czuc bo zaczynaja sie od 17 tygodnia ..:D

przypomina mi sie nasz 1 kopniaczek..a ja tempota myslalam ze glodna jestem i mi w brzuszku burczy a to moje male sie wiercilo jak jakis robaczek..:D taki kochany synus ze zaczal sie ruszac w imininki swojego tatusia..:D

a ja juz coraz blize wyjazdu;D
 
hej didi ja juz wchodzę w 17 tydzień,i juz jakies bulgotania czuje czasmi coś tam się poruszy,słabo jeszcze wyczuwalne,ale uczucie fajne :D sama pamietam jak panna dawała czasmi popalić ;)pobutki o 4-ej nad ranem,bo tak kopała że nie szło spać :D,ale jak sie urodziłą to budziła o 5-ej ::)...taki z niej ranny ptaszek
 
no hejka co tak milcząco???
ja od wczorej czuje malutkie kopniaczki :Dmiłe uczucie,ale za to czułam sie fatalnie,dziś o niebo lepij :)
jutro wizyta u lekarza mam nadzieję,ze wkońcu zrobią mi konkretne badania i dowiem się jak tam rośnie maluszek,a poza tym u nas nic ciekawego pozdrawiam pa pa
 
witam,
ja jeszcze nic nie czuje, bo to dopiero 9 tydzien :D, ale za to jem za pieciu, a brzucha nie widac - hehe,
pozdrawiam
 
reklama
czy jest tu jakias mama z Cork?
moja kumpela z mezem i 1,5 roczna corka,nie dlugo wybieraja sie wlasnie tam...
i maja kilka pytan...
czy moga liczyc na jakas pomoc od panstwa,na jakies zasilki na dziecko?
 
Do góry