reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ja juz wypilam troche winkla.Czas isc spac bo moj mały potworek zrobi bobudkę o 5.30.Nie moge sie z tym pogodzic, ale coz taka karma, moje dziecko do ospałych nie nalezy.I tak juz wstajemy o poranku 11 miesiąc.Damy rade
 
reklama
witam wszystkie mamuśki...

byłam nieobecna ze względu na 5-dniową wizytę rodzinki... i roczek Vi
ale już wszystko nadrobiłam..
strasznie mi przykro że nikt nie pamiętał o jej urodzinkach:-(
jutro wkleję kilka fotek ,

lubiczanko zrobiłam Twojego torta , pyszny wyszedł
przy okazji gratuluję ciąży

widziałam że dziewczyny się brzuszkami chwaliły , więc pokażę mój z przed tygodnia

 

Załączniki

  • brz.JPG
    brz.JPG
    31,5 KB · Wyświetleń: 43
vikamcia oj tam zaraz nikt nie pamietał- się byś pokazała to i na suwaczki byśmy zerknęly a tak nie sposób spamietać kto z kim i kiedy;-) najlepszego dla Twojej księzniczki:tak: brzusio rzeczywiscie malusi,ale coś tam widać juz:tak:

Larcia super z ta przeprowadzką- szybkiej i bez zadnych zlych przygód po drodze zycze.

lubiczanko
Wasze zdrowie :-p
 
ViKamcia wszystkiego naj dla Viktorii!!!
brzuszek jak na ten okres ciazy masz malusi...ja tak jak Moniadan bez ciazy mam wiekszy:baffled::sorry2:
Larcia super z ta przeprowadzka....do polowy grudnia szybko zleci:tak:
Kasileczka ale sliczne choinki wyczarowalas....dlugo Ci zajelo robienie ich?

spadam spac...nie dawno wrocilismy od znajomych...


dobranoc
 
AsienkoM1986 a choineczki moje:-p
Ewelcia cosik ponad godzinke jedna robilam.
VKamciaG sto latek dla córci, a brzusio faktycznie malutki..... jeszcze...ale ty taka chudzinka .;-)(hi hi ja tez mam teraz wiekszy choc w ciazy nie jestem,ale jak tu tak czytam to coraz bardziej mi sie chce "byc w ciazy":-p
Bazylek witamy witamy i zapraszamy
Dobra mam talent obejrzalam i film tez(chociaz juz 10 razy go widzialam) wiec pora sie zmywac do lózka i sie wygrzac, moze chorobsko da juz mi w koncu spokój, i bede mogla na jakis spacer malutki sie wybrac jutro.
 
Ostatnia edycja:
reklama
margarita mając gości nie ma czasu na neta ...
pisałam 2 dni wcześniej...
a później już nie wchodziłam w ogóle

a co do brzuszka jak na połowe ciąży to żaden brzuch :p
tym bardziej że ciąża o tydzięń strasa niż na suwaczku
 
Do góry