reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Dziendoberek

matko jaka ja dzisiaj noc mialam jesli z calej nocy wyciagnelam pol godzinki to super :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Aaron mi cala noc plakal nie mam pojecia dlaczego on chyba sam nie wiedzial:-:)-:)-:)-( do tego przez cala noc nie wypil ani odrobiny mleczka koszmar:no::no::no: jak tylko udalo mu sie oczko przymknac chocby na 5 min. to sie Alan budzil do karmienia :sorry2::sorry2:
co ja sie nameczylam

ja to juz zgubilam rachube ktora ja to juz od rana kawe pije:baffled::baffled::baffled:

Wspolczuje i nie zazdroszcze, zobaczymy jakie nocki bede miala:sorry2: jak moje baby sie urodzi
 
reklama
Hejka, widze, ze cisza panuje.

Ja pisze troche zasmucona bo przed chwila dzwonil moj GP i powiedzial ze jest cos nie tak z moimi badaniami krwi:-:)baffled: i mam przyjsc w poniedzialek na 15:45 na wizyte. Jak pobieral mi krew to ja bylam na antybiotyku i mu to mowilam ale on nawet, z tego co zauwazylam, nawet nie zapisal jakie leki przyjmuje:szok:.
Nie wiem co sie dzieje.
w srode mialam tez krew pobierana w szpitalu ale nikt nie dzwonil ze szpitala choc wyniki maja juz w ciagu dwoch dni:sorry2:.
teraz to nawet nie wiem czym mam sie zajac, tylko mysle o tym, a do poniedzialku jeszcze 2 dni.:-:)-(
Az plakac mi sie chce.:sad::sad::hmm:
 
Witam.Wczoraj bylam u GP wywiad przeprowadzony dokumenty wysle w poniedzialek i czekac na list ze szpitala.Cisnienie mialam mierzone i lekarz stwierdzil ze mam bardzo niskie 90/70 ja z tych niskocisnieniowych jestem wiec dla mnie to nie bylo zaskoczenie,waga tez zszkowala mojego lekarza bo stwierdzila ze waze tyle co dobry kurczak :)az cale 49 kg :)
Dzis 5 rano obudzila mnie burza dziwie sie ze corcia sie nie obudzila bo byl taki potworny halas ze normlanie w pierwszej chwili nie wiedzialam co sie dzieje :szok:
Ja znowu przeziebiona ale dzis czuja sie znacznie lepiej niz wczoraj ...

Biola z tym duphastonem to uwazaj bo mozesz wymiotowac przynajmniej ja tak mialam gin powidziala ze to po tym leku,przepisala mi tabletki dowcipne i lepiej sie czuje,wymioty mnie tak nie mecza tylko rano jak wstane ale to normlane bo pusty zoldek jak zjem to jest oki

Lubiczanko i jak pomagaja lizaki :-)

AsienkaM nie martw sie pewnie takie wyniki wyszly bo bylas na antybiotyku

Zdrowka zycze dla chorych i tych malych i tych duzych ...
 
Witam!

Dzis ogladalam swoj przyszly domek, powiem, ze jestem bardzo zadowolona. Nawet okna nowiutkie, baaaardzo szczelne, w salonie mam az dwa wielkie!W poniedzialek koncza juz tam roboty, bedzie wysprzatane i meble beda wstawione.Rzeczy jak lustra do lazienki itp mozemy sobie sami pokupywac, a jak bedziemy mu dawac depozyt przed wprowadzeniem sie, to wszystko poodlicza. Ale super :-) Niebawem wiec wybieram sie na shopping. Plus koles w poniedzialek zalewa caly baniak oleju hehe dla Nas :-) Z Galway jedzie sie tam 5 minutek na skroty tzn tuam rd a przed claregalway odbija sie w prawo w uliczke i zaraz tam jest ten dom. Wiec do zadnego claregalway nie trzeba wjezdzac, co mnie cieszy. Minus taki, ze bez auta ani rusz, zawsze musze wsiasc w samochod, ale cos za cos. Jutro przyjezdza wlasciciel apt gdzie mieszkamy i uzgodnimy juz date wyprowadzki, prawdopodobnie w polowie grudnia :-)
Zrobilam dzis porzadki w swojej szafie i obiecalam sobie,ze wywale all czego nie nosze...ale tak naprawde.I jak to sie skonczylo?Moim gadaniem "ale to ladne", "tego jeszcze nie nosilam", "moze sie jeszcze przyda" itp itd...porazka!Schowalam te ciuchy do reklamowki i nie wiem co z nimi dalej zrobic. Zostawilabym jej dla Amandy na kiedys, bo niektore bluzki sukienki sa super, ale szkoda miejsca. Oddac do konteneru z ciuchami mi szkoda. Ja w te rzeczy wchodze, ale niektorych tak jakos...nie wypada juz "mamie" nosic. Co zrobic?! Takie to wlasnie moje sprzatanie.
Uciekam obiadek zrobic i poogladam katalogi z rzeczami do domu(ale fajnie :-)) i dzis Xfactor, wiec winko trzeba zakupic ;-)
 
Ostatnia edycja:
Larcia-no i super:)
Aaniu-nie wiem sama czy pomagają-może i tak,ale z opóznionym efektem:(|a to odkryłam,że niepotrzebnie nie chciałam jeść,bo myślałam,że się wkibelku zakończy,a tu po jedzonku mdłości jak ręką odjął:)
Tichonek-spoko,spoko-ja dwie pierwsze ciąże też przechodziłam jak marzenie,w trzeciej doszły tylko bóle pleców-ale to pod koniec...a teraz?Już zaczyna być oki:)
AsieńkoM-nie zamartwiaj się na zapas...Zobaczysz,że wszystko będzie w porządku-może trzeba było przypomnieć lekarzowi o tym antybiotyku jak dzwonił?
A gdzie Misia?I Andzulina?I Monidan(nie na wiem,że w Pl,ale ,że tu nie zagląda?)...i wiele innych Mamuś
 
Larciu ale super,a z tym olejem i zakupami to juz wogole bomba:-)
Faktycznie cos tu cicho ale mysle ze wiekszosc mamus( tymi gorszymi polowami sie zajmuje:-D:-p)bo w koncu weekend, a od poniedzialku znów tu zawrze:-p
A ja to ledwo dycham,nie pamietam kiedy ostatnio tak sie czulam, ciagle leze i herbatki spijam gorace i lykam leki.
A teraz Wam pokaze co mozna z makaronu wyczarowac na swieta.:-p

P1040480_zmniejszacz-pl_5132.jpg
 
Kasiuleczka swietne te choinki, twoje dzielo??.
Juz mi sie humor poprawil, maz mnie rozsmieszal, i dogadzal mi. Powiedzial, ze jak wyniki bylyby bardzo zle to GP wcisnalby mnie na dzisiaj na wizyte a nie kazal czekac az do poniedzialku do 15:45.
 
Ostatnia edycja:
Bazylek!!! Twoj nick, zwalił mnie z krzełsła :-D:-D:-D jasne, pisz śmiało
Moj syn miał swojego dudusia Bazylka i mamlał go 4 lata, nie rozstawał sie z nim na krok jak Boga kocham Na szczesci juz mu przeszło, bo wstyd było chodzic z takim wytłamszonym "czymś" ale czasem zapyta o niego i spi z nim moj 5latek :-D

a ja jestem podjarana bo ogladałam Mam talent, był moj ukochany :rofl2::-D Kamil B. i tez Piotr L. nie wiedziałam na ktorego zagłosowac i zagłosowałam na obu :-p:-D:rofl2:

wiem wiem stara doopa a na małolatow głosuje :-D
ale ciesze sie bardzo ze wygrała Madzia, bardzo fajna skromna dziewczynka, nalezało jej sie, kupi sobie nowe skrzypce i dom dla rodzicow
a Kamil sobie poradzi, zarobi na sprzedazy płyty, ktora zamierzam kupic :zawstydzona/y::baffled::-D

Lubiczanko ja dzis miałam busy day, rano do Bielska, a tam sniegu masa, my na letnich oponach z tata, auto nam tanczyło, kurde jaka byłam wystrachana ze gdzies wrąbiemy, po poludniu pojechałam zmienic na zimówki, poznej do przyjaciółki itp itd tak dzien zleciał
 
reklama
Bazylek witamy :-)
Moniadan moj faworyt tez nie wygral ale podobnie jak Ty ciesze sie ze wygrala Madzia
Lubiczanko to tak jak i u mnie jak jem czesto to jest dobrze i mnie nie mdli
 
Do góry