reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej dziewczyny witam sie i ja w ten mrozny ranek u nas w Dublinie snieg zaczal pada kolo 4 rano i nadal jest.kacper jak wstal i zobaczyl to taki byl szczesliwy ze szok i juz chce isc na dwor:)))Ja osobiscie wolalabym nigdzie nie wyuchodzic ale zobaczymy.Dzis maialam nocke przerywana bo napoczatki kacper marudzila a ok 3 rano obudzily mni egrzmoty i nie moglam usnac bo zaczelam mniec mdlosci i sie krecilam wiercilam ze szok i musialam wstac i cos zjesc o 3 rano wyobrazacie sobie masakra jakas:(dobrze ze R nie spal to sobie obejrzelismy filmik i pogadalismy bo ostatnio to jakos czasu na nic nie ma:)ale mowie wam jak grzmialao a jak sie blyskalo szok a ja ogolnie z tych strachliwych i grzmotow nienawidze:(ale co najdziwniejsze to bylo tak cicho ze nawet drzewka sie nie ruszaly.no ale mam nadzieje ze jeszcze troche popada sniegu i dotrzyma chociaz do popoludnia to chociaz dzieciaki beda mialy radoche:)))
 
reklama
DZień dobry:)))
A u nas śniegu-padał przed chwilunią jakieś 4minutki...i oczywiście śladu po nim nie ma-a tak się dzieci cieszyły jak zobaczyły,że spada z nieba...Irlandia...
Biola-naprawdę mieliście burzę???Od 4lat jak tu jestem widziałam 1ną:/ale też do fanów nie należę;)
Kamcia-spokojnej podróży i suchej jezdni:)
Pauletta-pewnie,że jest po co się poświęcać:)
Didi-ale Wam dobrze...ja leniuch zeszłym roku kupiłam takie czekoladowe renifery do ozdabiania:/
Nie wiem jak z moją frekfencją będzie,więc milusiego weekendu Wam:)
 
Dziewczyny poradzcie mi czy mialyscie moze na poczatku ciazy bole plecow i brzucha chodzi mi bardziej o takie napinanie sie brzuch jest twardy i plecy cholernie bola:(ja tak mnialam zkacprem w ciazy ale to bylo kolo 7 miesiaca a nie w tak wczesnej ciazy.kurna ryczec mi sie chce bo tak zle przechodze ta ciaze:(((((
 
witam dziewczyny,u nas tez napadalo troche sniegu,ale najgorsza byla noc,grzmialo strasznie,shannon jak wstala to myslalam ze zawalu dostanie bo tak strasznie chciala isc na dwor ale zaczelo grzmiac i lyskac wiec po zabawie na dwoeku.
BIOLA ja w 10 tygodniu mialam takie bole brzucha ze do szpitala pojechalam bo nie wiedziala czy to nirmalne,zrobily mi usg badania i nic nie wyszlao powiedzial mi lekarz ze takie bole sa w pierwszych 3 miesiacach ciazy,bolal mnie brzuch jak bylam w ciazy z pierwszym dzieckiem ale nie az tak stasznie jak przy tej ciazy.i faktycznie bole po 12 ty.minely.a co do bolow plecow to tez tak mam,wieczorem jak sie klade do lozka to nie mam nowy abym sie prosto na plecach polozyla bo taki jest bol,ale nie zawsze.wiesz jak narazie sie nie martwie zbytnio tymi plecami.
pozdrawiam cieplutko
 
Biola mnie tez przez pierwsze tygodnie brzuch bolal i sie napinal. plecy tez bolaly, ale przeszlo;-). Na poczatku troche panikowalam ale To moja pierwsza ciaza wiec lekarze mowili mi ze to poprostu macica sie rozciaga i to normalne, wiec sie uspokoilam. A jeszcze niepokoilo mnie to ze brzuch mi rosl nie symetrycznie ale tylko przez pewien czas i mysle ze bylo to spowodowane tym ze w dziecinstwie mialam wycinany wyrostek i przez ta blizne wygladalo jakby nierowno bylo.:baffled:

U nas w nocy tez niezle bylo:dry:. najpierw od wieczora trzymal mrozik, a po 4 to niby snieg niby grad spadl, a potem to blyskawice i grzmoty:baffled: takie az maz sie obudzil, ale on teraz czujnie spi, zawsze wie kiedy na siku wstaje.:-D:-D

Pozdrawiam i milego dzionka zycze.
 
Bry:-)
Mam kompa,od razu człowiek sie lepiej czuje:-D
Margaritta z G i całą ferajną wczoraj z wieczorka wpadła mi towarzystwa dotrzymać bo mój P poszedł na Christmas party:tak:G przy okazji mi laptopika naprawił:tak:Dziękuje bardzo:-)

Tichonek-potrzasnij laptokiem i dawaj![/FONT]
Się nie dało bo Windows padł:baffled:
U nas śnieg i grad padał w nocy,waliło po oknach,że szok i wszystko leży do teraz,bielusieńko jest:-)
Biola mnie nie pytaj bo ja tak wspaniale ciążę przechodzę,że aż mi glupio,że inne cierpią a mnie nic nie dolega:-p
 
witam w to mrozne przedpoludnie, zaraz na spacer ruszamy chociaz na chwile, Asia ma jeszcze biegunke,ale nie ma sie co dzi wi c ida jej 3 zeby 2 trojki i czworka na raz,wlansie pomaga ni pisac:-D:-D:-D
milego dnia :tak:m,
 
reklama
Dziendoberek

matko jaka ja dzisiaj noc mialam jesli z calej nocy wyciagnelam pol godzinki to super :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Aaron mi cala noc plakal nie mam pojecia dlaczego on chyba sam nie wiedzial:-:)-:)-:)-( do tego przez cala noc nie wypil ani odrobiny mleczka koszmar:no::no::no: jak tylko udalo mu sie oczko przymknac chocby na 5 min. to sie Alan budzil do karmienia :sorry2::sorry2:
co ja sie nameczylam

ja to juz zgubilam rachube ktora ja to juz od rana kawe pije:baffled::baffled::baffled:
 
Do góry