reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hej Kobiteki,
Cisza tutaj cos. Ale mnie tez ciagle jakos tak weny brak.
Misia przykro mi z powodu Twojej Szwagierki i jednoczesnie bardzo sie ciesze, ze wszystko z nia ok.
Kasiuleczka pisz kiedy chcesz jechac ja na towarzystwo jestem chetna i na zakupy rowniez, procz piatku, bo zbyt tloczny. Wiec jesli mialabys ochote zabrac sie akurat ze mna to daj znac.
Lubiczanko Ty dobra duszyczko, dziekuje :) kochana jestes :)
Tichonek z ciazaowymi ciuchami to kiepsko byly i drogie i brzydkie, nie to co w Polsce.Ja przechodzilam na swetrach, kt kiedys kupilam i sportowych spodniach. Na koniec kupilam bluzke w Mothercare na brzuch byla dobra a na cyce ogromna, wiec nawet teraz jej nosic nie moge. Ale widzialam New Look, Mothercare no i sa gdzies w Galway specjalne sklepy ciazowe.

Nic spadam sie uczyc. Ale jestesm spiaca wiec za dlugo to to nie bedzie,
Zycze dobrej nocy.
 
reklama
Misia:szok:cale szczescie ze szwagierce sie nic nie stalo.

Szym se jaja ze mnie robi...wylazi z lozka,jak ja wychodze z pokoju i ide do niego to ten ucieka i myk a lozko:baffled:...juz ze 40min z nim walcze....a wczesniej wolal mama..albo marudzil ja do pokoju a ten sie podkoldre chowal i udawal ze spi:rofl2:albo sie cieszyl:baffled:
MAdbebe a no taki pomyslowy ten moj SZym...dzis rano go szuklam na gorze a on w szafie sobie siedzial:confused2::rofl2:
 
Witam wieczorkiem

Misia dobrze że szwagierce nic sie nie stało.
Co do ciuchów ciążowych to nie pomoge bo dawno w temacie nie jestem:) Chociaz H&M fajne ma.

Ja to goólnie ostatnio busy na nic czasu nie ma, wracam z pracy jakis obiad, spacer, zakupy , potem siłownia, wracam kłade Oliego spac i juz koniec dnia:/ Tak szybko sie ciemno robi na dodatek. Ale zawsze wejde i poczytam co tu sie dzieje, chcociaz ostatnio cisza:)
Wekend mam wolny wiec bedzie wesoło Oli sie nie może doczekac żeby zobaczyc Antka i Matka, no i Haloween :)
Ja tez strój kupiłam i dzis pazurki zrobiłam pomysł własny(małe pajączki:) hihi pochwale sie

Dobranoc
Życze sobie i nam wiecej w słońca:))))
 

Załączniki

  • IMG_0342.jpg
    IMG_0342.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 40
Hejoo z wieczorka :-)my dzisiaj mieliśmy pierwszą część spotkania z psychologiem druga we wtorek Wiktorek całkiem przyzwoicie się zachowywał a i urządził też im cyrk ciekawe co będzie we wtorek :sorry:na spotkaniu ogólnie był psycholog, terapeutka mowy oraz prowadząca Wiktorka też coś tam skrobały co chwila w zeszytach kurcze jak ja bym chciałą wiedzieć co ona tam skrobią :confused2: najważniejsze że diagnoza idzie do przodu :tak: we wtorek mam jechać do Galway spotkać się z ich pedagogiem a po południu w Tuam z psychologiem ale będę miała cudny dzień :confused2::sorry: a może któraś z Galwayowskich mam chętna na herbatkę??;-) Mam nadzieję że do tego czasu wszyscy wydobrzejemy :confused2:
Lubiczanko no ale Ty tak nie pokazuj J że taka zaradna jesteś bo chłop jeszcze gotów pomyśleć że Ci do niczego nie potrzebny skoro Ty tak wszystko sama :sorry:;-) a po za tym Tichonku a może podać Ci wymiary dokładne na priv tych spodenek??;-)
Misia szczęście że nic się szwagierce nie stało :tak: przy takiej pogodzie o poślizg nie trudno :no: sama dzisiaj wpadłam w poślizg bo jakiś ashol wyjeżdżał z parkingu widziałam że ma to zrobić zdjęłam nogę z gazu żeby ten spokojnie mógł się wpasować no i gdyby to zrobił byłoby git a ten d*bil nagle się rozmyślił tyle że połowa jago samochodu już była na pasie więc ja po heblach a tu mi tyłek zaczyna tańczyć po jezdni :eek: całe szczęście że nie jechał nikt z naprzeciwka bo jak nic byłby dzwon a tak udało mi się opanować samochód i ominąć kolesia a co się na niego naklęłam w samochodzie to moje :angry::angry::angry::angry:

 
hejo wiczorem

Misia,,,..dobrze ze szwagierka cala bo to najwazniejsze...

ja jak wpadl w poslizg co obrocilo mnie o 180 stopni to przez tydzien nie moglam dojsc do siebie .. i ciagle jak tym myslalm to ryczec mi sie chcialo
a wczoraj jakby bylo malo pies lecial m iprosto pod kola taki collie no szok ja juz 1000 zawalow itd..ale jakos go jakby wyminelam a on odbil do pana.. bo jakis dziadek dupek psa luzem przy ulicy puszcza a debilka po 2 stronieago wola jakatu samochody pedza pech chcial ze lecial pod moje kola..ale nic sie nie stalo ...tylko moje nerwy

Kamcia..pazurki super
 
Ostatnia edycja:
A właśnie Didi miałam pytać :sorry::sorry::sorry: czy Ty masz coś z klawiaturą?? bo strasznie Ci literki zjada :sorry: ciężko się czyta Twoje posty ;-)

czasami jak szybko pisze na malym kompie to mi nie wchodza ...bo moj P jak na nim siedzi i pisze to wali w klawisze jak w maszyne dopisania i teraz sa tego efekty ale jak mu mowie nie wal ,..hahaha.. to on wie lepiej bo ja to ciagle sie czepiam
 
Cześć wszystkim Paniom:)
Didi-widzę do formy powracasz-super:)
Kasiun-do usług:)))
Pauletta-czasem trzeba pokzać chłopowi,że bez niego świat się nie zawali i szybciej się wezmie za to co ma zrobić,a nie praca leży odłogiem;)A nawiasem mówiąc J powiedziałam,że to wina paliwka-bo jeszcze bym opr zgarnęła za rozkładanie auta;))))
Tichonek-hmmm...A może (jak znjdę)to wezmę te spodenki do Anineczki,bo z tego co widzę,to M często w regiony Margarittowe zajeżdża i by je tam podrzucił,a Ty sobie kiedyś odbierzesz???Że co proszę z tym rozmiarem?Szkła pomniejszające miałaś czy jakie co???
Ewelcia-pobawić się Twoje dziecię z Tobą chce-łobuz mały no:))))
No nic to...leje jak z...rynny:(Trzeba coś porobić-może obiad(bo do 1szej mam czas ino)
Co jest z Asieńką????
Miłego dnia:)
 
reklama
dziendobry
u nas tez pogoda paskudna - leje , wieje:baffled::baffled: i nic sie nie chce
wyspac sie nie moge Moze w sobote jak zegarki przestawimy to sie wreszcie wyspie :confused2::confused2:




aha bo ktos pisal o spodniach ciazowych Ja mam dwie pary z h&m w irl kupowane z szerokim pasem dzinsowe grube tzn normalny dzins (nie taki cieniutki) cieplo w zimie mi bylo :tak:;-) rozm 16 i 20 wiec duze i wygodne jakby cos to oddam za sympoliczna cene albo na jakas wymianke:-):-)

milego dzionka wszystkim
 
Do góry