reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ciao!
Ja na chwile bo zupe pichce. Tichonku- w pOlskiej przychodni ja zaplacilam za to badanie w poprzedniej ciazy 100e. W irl robia je tylko wtedy kiedy mialas w bliskiej rodzinie dzieci z wadami genetycznymi. Info sprawdzone.:) Tylko,ze to badanie bodajze robi sie jakos pomiedzy 11-12 czy 13 tyg tak wiec musisz sie przgotowac i zabukowac :)
 
reklama
My tez mamy ten pociag,Wikta dostala na urodziny..(dzieki dziewczyny!;-)) i bawi sie nim sporo i chetnie.Strrrasznie jest dumna ze umie sama na niego wsiąść i zlezc;-)
Fajny na przyszlosc do nauki literek m.in.:tak:

Tichonek-ja pamietam ze nie doplacalam ekstra za to badanie:confused2::sorry:tylko tak jak za USG-50e.Ale wtedy Sempka jeszcze przyjmowala w ramach maternity..choc to chyba wplywu nie mialo..;-)
 
Ja tez bylam u Sempki i bylam w maternity. Na 100 proc placilo sie za ten skan 100e.Bylo to badanie dodatkowe- platne. Specjalnie umawiane.

Dziewczynki. Mam na kompie artykul z warsztatow poswieconych odzywinaiu dzieci zgodnie z zasada 5 Przemian. Jesli ktoras chcialaby poczytac chetnie przesle mailem. Naprawde swietny artykul!! Sa cale jadlospisy i nawet jest napisane co dziecko powinno jesc przy apatii czy pobudzeniu itp...rewelacyjne wiadomosci, chociazby po to aby urozmaicic dziecku jadlospis.
 
Ciao!
Ja na chwile bo zupe pichce. Tichonku- w pOlskiej przychodni ja zaplacilam za to badanie w poprzedniej ciazy 100e. W irl robia je tylko wtedy kiedy mialas w bliskiej rodzinie dzieci z wadami genetycznymi. Info sprawdzone.:) Tylko,ze to badanie bodajze robi sie jakos pomiedzy 11-12 czy 13 tyg tak wiec musisz sie przgotowac i zabukowac :)
Tzn.ja mam wizytę w szpitalu we wtorek to będzie 11 tydzień i będę miała USG,dlatego pytam czy w ogóle robią to badanie.Nie wiem czy się na nie zdecyduję,tak tylko pytam.Z kasą krucho więc raczej nie:no:
 
misia-co do ceny-nie bede sie spierac bo nie jestem na stowe pewna,choc wydaje mi sie ze nie placilam az tyle:no:Ale umawiac sie specjalnie na pewno sie nie umawialam:no:Bylo to na zasadzie,o to dzis sprawdzimy czy wszystko z tym OK i tyle...:tak:
ja oczywiscie poprosze o ten artykul:tak:;-) madbebe@gmail.com
 
misia-co do ceny-nie bede sie spierac bo nie jestem na stowe pewna,choc wydaje mi sie ze nie placilam az tyle:no:Ale umawiac sie specjalnie na pewno sie nie umawialam:no:Bylo to na zasadzie,o to dzis sprawdzimy czy wszystko z tym OK i tyle...:tak:
Ale mówisz o polskie przychodni?Bo ja za samo USG płaciłam 80 Euro więc gdybym się zdecydowała na przezierność to też pewnie tyle samo:sorry:
 
reklama
hejka
ale pogoda do kitu...ehhhh kiedy to przestanie padac?
Madbebe ,Kasiun80 dzieki kobitki za propozycje wspolnego shopingu...... kto wie moze jedná z Was w niedalekiej przyszlosci wykorzystam ha ha bo naprawdeeee z facetami poprostu sie nie da
A tymczasem dziekuje Andziulinie za tworzystwo i podwózke.
A do nas wpadli znajomi i na chwilke podzucili córe wiec sie dziewuszki bawiá i dobrze moze to moje dziecie pojdzie troche wczesniej niz 23 spac ehhhhh .od poniedzialku sobie postanowilam ze bede ustawiac zegarek na 8 moze me dziewcze do 21 sie wymeczy i chyba trza sie pomodlic o lepsza pogode bo w domku dziecko sie nie wybiega... no nic najwazniejsze jest to ze udalo mi sie oduczyc já ssania kciuka jupiiiiiiiiiiiiiiiiii hurrraaaaa myslalam ze potrwa to wieki a poszlo raz dwa.
 
Do góry