reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Ło matko zdycham :no::no::no: ten wypad do Galway był mi potrzebny jak dziura w moście wróciłam taka połamana :no: wszystko mnie boli łeb plecy gardło masakra jakaś :dry: małż wygonił mnie do wyrka właśnie się grzeję z laptopikiem na kolanach zaraz będe miała herbatkę z dostawą do łóżka ;-) no kurcze taka stara a głupia :baffled: ale za to Zuzka ma nową brykę hehe ale śmiesznie wygląda bo ledwo palcami do ziemi dotyka ale i tak skakała w tym chodziku :tak: Wiktorek też zadowolony z puzzli drewnianych no i trochę koszulek mu kupiłam bo mi powyrastał ze wszystkiego:sorry2: zmykam chyba się przespać :sorry2:
Lubiczanko wszystkiego naj naj naj :-):tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczorkiem
Oto moje dzieło Oli mnie zmeczył żeby mu zrobić dynie na Haloween:) IMG_0332.jpgIMG_0333.jpg
 
Podczytuje wAs caly dzien ale jakos weny brak na pisanie....M kupil dzis dynie w lidlu i mial wycinacale znajomi przyszli i nie zrobil tego-wiec dynia poczeka do jutraLubiczanko wszystkiego naj
 
lubiczanko-najlepszego w imieninki!sie mi zapomnialo wczesniej:sorry2:
kamcia-niezla ta dynia.Ja w tym roku tez se wytne, a co.Pierwszy raz w zyciu..;-):sorry2:
moniadan-u nas nie za cieplo:dry:za duzy ten dom mam znowu,no.Poza tym bez sensu,bo na korytarzu kaloryfera niet,poza tym kolejne bez sensu-kaloryfery nie sa pod oknami dzieki czemu codziennie mam cudownie zarosiale szyby..Mnie chyba zadna chata nie zadowoli oprocz mojej wlasnej,ktorej to nie spodziewam sie miec w tym wcieleniu;-):nerd: Reasumujac-nie widze tej zimy jesli chdzi o ogrzewanie:no::dry:

Wybylismy dzisiaj coby mala sie wybawila troche..i chyba bardziej sie zmeczylam niz ona..Skubanica tylko lapki wyciaga zeby klepnac jakies dziecko:dry:mam nadzieje ze jej to przejdzie.Dziewczynka a taki z niej zboj:confused:
Juz wiem ze zadna kaszka z niekapka nie przejdzie:no:Z reszta taka rzadka na wodzie mnie rowniez nie smakuje wiec sie jej nie dziwie..Do tego i tak jest problem zeby Wikta kaszke zjadla,jakos jej nie wchodza:no:
Sprobuje z jakims mlekiem modyfikowanym przed spaniem,tylko wypadaloby sie zdecydowac na jakies..:blink::sorry2:Dobrze ze chociaz na dzien juz sie z cycem rozstala i ladnie zasypia:happy2:

Ide odpoczywac.Spokojnej nocy!
 
reklama
Hejka Kobitki,

Zaczne moze od tego, ze ostatnio jakos weny, nastroju i czasu brak na wypisywanie tutaj. Ale dzisiaj trzeba, bo przeciez nie moge przepuscic imienin Lubiczanki, kochana wszystkiego najlepszego, zdrowka, pieniazkow, pociechy z Twojej sjuper Rodzinki i spelnienia marzen oraz sloneczka kazdego dnia, nam tutaj moze padac, ale Tobie niech sloneczko swieci.
Pauletta zycze ZDROWIA ZDROWIA I RAZ JESZCZE ZDROWIA CALEJ TWOJEJ RODZINCE I TOBIE BO JEJ GORA :)napij sie herbatki imbirowej z cytrynka albo walnij sobie ciepla whiskey jak juz nie karmisz. Chociaz mleko cieple z miodem lub czosnkiem dziala cuda. Mnie jak ostatni raz tak powalilo to pilam i pilam, gorzej z wydechem bylo u mnie, moj narzekal, ale do dzisiaj odpukac nic takiego mnie nie zlapalo, a juz 2 latka minely od tego czasu. a i zloz wniosek na Medical Card to zaoszczedzisz na wydawaniu na lekarzy, bo wiesz jak to z malymi dziecmi, ciagle cos i sobie tez wyrob skoro jestes bezrobotna.
Larcia pokaz no sie Rudy Rydzu ty nasz ;) Na pewno wygladasz bosko.Probowalam sobie nawet Ciebie wyobrazic i potem stwierdzilam, ze w ciemnych Ci ladnie, w blond to w rudych na pewno wygladasz zjawiskowo :)
Andziulina oby takich rocznic bylo jak najwiecej i zebys dobila z latwoscia do zlotej.Zycze Wam milosci.
Wilwia patrzylam na daft i faktycznie ceny sa niezle, ale sa naprawde zdrowe i ladne apartamenty, 2bed i double, czyli byscie mieli to co teraz a sami. Mieszkac z kims jest ciezko, a szczegolnie jak ma sie dziecko. Chaty upatrzylam sobie 3. MOglabym sie wprowadzac od razu.ale te ceny. Powalaja.a do tego doliczyc inne koszty i juz po mnie by bylo.a jak Tobis??Wszystko ok?

A ja to ostatnio wiecznie co jestem w Galway to zaraz laduje na Knocknacarre. Chyba sie zakochalam w tym miejscu na nowo. Ostatnio MB, dzisiaj super zakupy, zabawa na placu zabaw w Barna Park. o i spotkanie ze starymi znajomymi i newsy. Chyba to jest naprawde najlepsza dzielnica w Galway.Tak mi sie wydaje.No nic. Nastepnym razem bede zeglowac gdzie indziej, ale gdzie dobije to sama nie wiem hahaha Dzisiaj Mollun byl uradowany, zreszta ogolnie wszyscy mielismy fajny dzien.
I dzisiaj mialam wolne od szkoly, ale jutro powrot do kieratu hihihi Ja dynie tez ostatanio robilam,ale w zupie krem.Ale Kamcia Tobie wyszla fajnie.

Zycze milego wieczorku Paniom
Good Nite
 
Do góry