reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam


Lubiczanko spóźnione życzonka imieninowe.
Sto Latek kochana.!

My dziś mieliśmy tzw.busy dzień.
Dziękuję pięknie Margarittce za opiekę nam moimi dziecmi.To znaczy nie tylko Margaritce,ale całej jej rodzince.Po stopach Was całowac tylko :cool2:
Dzięki niej mieliśmy udany dzień w Ikea.Boziu sami na zakupach byliśmy :szok: od niepamiętnych czasów.Ale prezent urodzinowy dla mojego młodszego syńcia zakupiony,sem komodę strzeliłam prześliczną i wiele innych pierdółek do domciu.Zadowolona jestem,że hej.
Tichonku miło było znowu Cię i Twoją rodzinkę ujrzec :cool2:;-)

A teraz idę jeszcze zapuszczę szpaka na tą swoją komodę....śliczności :cool2:

good night ;-)
 
reklama
WitAM
dziękuję Wam ślicznie dziewczynki za życzenia i pamięć:))))Banan na buzce od samego rana:)
W związku z tym,że dziś szkoły niet mogłabym sobie poleniuchować,ale po co-na nogach od 5tej można przecież być:/
I co tu robić?Karnecik na basen niby jest,ale coś czuję zblizające się przeziębienia-normalnie coś wisi w powietrzu(z resztą najwyższa pora),bo i katar i gardło pobolewa...Mam nadzieję zgładzić to w zarodku,bo nie po drodze mi chorowanie.A przynajmniej nie teraz:)o!
Anineczko-ale Wam faaajnie było:)Że też mi do głowy nigdy nie przyszło podrzucić komuś swą dziatwę żeby w spokoju zakupki porobić;)Ale by było-się rozmarzyłam;))))
Kasiun-dobrze,że masz sposobność spotkania się z przyjaciółmi-takiej to dobrze:)Od kąd się sprowadziliśmy do Cashel starzy znajomi jakoś ucichli...takie życie:(
Madbebe-no nie będę Cię namawiać...ale Daniel jest zadowolony(i najedzony)z kaszki na mleczku.I nie jest ona taka rzadziutka-na 240ml daję 4dobre łyżeczki i jest taka "kleikowata"-tzn daje się przeciągnąć przez smoka.Ale to też zależy jaki ma otwór.My nie dajemy z niekapka-Daniel ich nie lubi,ale ze zwykłej butli,w smoku której(wiem-tak sięie robi)odrobinkę powiększyliśmy otwór
Kamcia-nie,no dyńka klasa-zdolna bestyjko.A może i mnie się wreszcie uda sfotografować tę naszą-zanim straci wszystkie soki i będzie wyglądać...bleeee
No dobra...Uciekam-trzeba jakoś czas gromadce zorganizować:))))Udaniego poniedz....nieee-wtorku!!!
 
dziendobry .... bry jak zimno i ciemno za oknem:baffled::baffled: zima idzie wielkimi krokami

kamcia dynia mistrzostwo swiata :tak::tak: ja narazie nie musze sie tak wysilac ale za rok dwa to ..... puki co kupilam malemu spiochy w kosciotrupa zeby mial w czym cukierki rozdawac :-D:-D

czas na kawke
milego dzionka
 
bry!
a Wy gdzie?:szok:U nas dzis znowu 2godzinna przerwa w nocy na nie-spanie.Sie mam ja z nia..
anineczko-bys sie pochwalila komoda,to i ja sie poslinie troche;-):-D
lubiczanko-widzisz,moze i bym sie skusila na te kaszke na mleku,ale nie chce malej butelki dawac:no:Poza tym jej ta kaszka w innej postaci niz gesta papka nie wchodzi za nic:no:Na razie zostaje przy cycku na noc az sil nabiore do walki;-):sorry2:
Ja w ogole mam problem ze sniadaniami i kolacjami u niej.Z tym jej jednym zebem to za duzo nie mam do zaproponowania.Parowki wyszly tak jak weszly..;-)Eh:dry:
alez zimno.Dobrze tylko ze mrozu nie bylo.Chociaz ten deszcz wcale lepiej sie za oknem nie prezentuje:no:No coz,zima nadciaga:dry:
milego dnia!
 
Madbebe-przykro mi,że nie potrafię doradzić:(((
A na dwore taka plucha,że się cieszę,że siedzę w domku...jak widzę większości długi weekend się przeciągnął???Cfzy o co chodzi?
 
Witam:) Jestem Bożena i mam synka 10 miesięcznego - to tyle o mnie. Dziewczyny Kochane powiedzcie mi prosze jak to jest ze szczepieniem roczniaka,czy szczepiłyscie szczepionka MMR,czy pojedyncze szczepionki i czy miałyscie obawy przed tym szczepieniem. Ja troche się naczytalam o MMR i teraz się boje......albo wogole nie zaszczepie albo tylko na świnke. Moja pediatra w PL rownież dobrze nie wyrazała się o tyj szczepionce.
I jeszcze mam do WAS prośbe poniewaz daje malemu witaminki teraz ale takie z PL ktore mi sie juz i tak kończa to czy mozna takiemu małemu np.dawać TRAN? troche sie rozgladałam ostatnio w Bootsie ale nie mogłam znaleśc były tylko w drażetkach...albo ja ślepa.

uuuufff to tyle moich pytan i rozmyslan
pozdrawiam i miłego dnia dla kazdego:))))
 
Hejoo:sorry2: ja wczoraj miałam kryzys :dry: aż na antybiotyk wskoczyłam bo nie dawałam rady i dziś już troszkę lepiej choć bardzo osłabiona jestem co chwilę kręci mi się w głowie i kaszlę jak gruźlik aż płuca bolą :sorry2::dry:Wiktorowi spierzchły usta strasznie aż mu do krwi popękały i w koło ust ma taką czerwoną obwódkę strasznie szorstką i nie wiem o co kaman :confused::sorry2: Zuza jutro ma kończyć antybiotyk a dalej smarczy i kaszle :-( no co za cholerstwo nam się trafiło:baffled:
Madbebe w sklepie są mleka już gotowe w takich małych kartonikach 200ml na jedną porcję kup po jednym rodzaju i daj małej niech spróbuje i zobaczysz które jej podpasi :tak: Zuzia wybrała Aptamil choć ja bardziej byłam za Cow&Gatem no ale przecież nie będę jej na siłę wciskać:sorry2: a próbowałaś z kaszką manną na zwykłym mleku??
Co do pogody się nie wypowiadam ni ziębi mnie to ni grzeje i tak muszę w domu siedzieć :dry::sorry2:
 
pauletta-tak tez zrobie chyba:tak:manny nie probowalam:no:w ogole musze ja najpierw nauczyc 'zasysania'..Tylko jak:confused: pokombinuje jeszcze.Na razie i tak te nocne karmienia zostaja..
alez Was dopadlo:szok:Zdrowka!
Dzieki za wszelka pomoc.
Tobie lubiczanko rowniez:tak:
bozena-yyyy,ale ze niby co z ta szczepionka?ja szczepilam i przyznam ze nie wnikalam.Nic sie malej nie stalo:no:Nawet goraczki nie miala.
Co do witamin-wiem ze w evergreenie cos jest dla maluchow.Konkretniej nie pomoge bo u nas z podawanych witamin jedynie D..
 
Bry:-)
My dziś z Radkiem siedzimy doma,taka pogoda,że szkoda nosa z domu wychylać:baffled:Mąż mi wczoraj pomógł posprzątać,obiad już mam na dziś więc lenię się:tak:Nawet syn mi dał rano sposobność ku temu,wstaliśmy 9:50:szok::-)Już daawno tak nie pospaliśmy:-)
A wczoraj nawiedziliśmy Margarittę i jej rodzinkę,mój P ciacho wyczuł na odległość i wiedział kiedy mamy się wbić na chatę:-DNo i dwie pieczenie przy jednym ogniu bo i Anineczkę z rodzinką spotkaliśmy:tak:Nam również było miło:tak:A już kiedyś miałam Ci powiedzieć,żeście się z M dziećmi podzielili sprawiedliwie,Antek to cały tata a Mateusz mamusi:tak:
Margaritta a Twoja Niki zaczyna dojrzewać do kobiecości:-DWydało się,że bardziej mojego syna kocha niż własna mamę:-D
Dzięki raz jeszcze:tak:
Idę pranie powiesić,coby w salonie wystrój był:baffled:
Anineczko pokaż no tę komodę,ja też muszę kupić,bo jak się dzidziuś pojawi,nie będzie miał miejsca na swoje ciuszki:sorry2:...ale nie ma za co:baffled::sorry2:
Pauletta zdróweczka:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
witajcie kobitki!

Zdjecia jeszcze nie wkleilam, bo...nie naladowalam wciaz aparatu he :-)

A my bylismy dzis u lekarza z Amanda i jestem w szoku. Kaszle corcia juz 3 tygodnie, myslalam, ze przeziebiona. A lekarz mowi, ze to nie kaszel z przeziebienie, tylko jej sie astma znowu wlaczyla. Myslalam, ze wtedy w marcu byl "jednorazowy przypadek", ktory po miesiacy zniknal. I teraz na nowo. Ma ataki glownie w nocy. Zwykle przeziebie, jakies niewlasciwe powietrze, cokolwiek..."budzi" u Niej te kaszle i znowu dostala maske z lekami do oddychania.


kasiun dzieki za komplementosa :-)
 
Do góry