reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Pauletta zobaczysz jak szybko Zuzce pomoże ten antybiotyk:tak:
Misia Ty miałaś korale robić a nie paciorkowce w skrytce nosić:-DZdrówka życzę:tak:
Joannn teraz sezon na dziewczynki ale zanim maj przyjdzie to się na chłopaków odmieni:-D
Lubiczanko to Ty powinnaś po J do pracy jechać,biorąc przykład z Dadzi-wypacykowana:-D
 
ello
brrr u nas przymrozilo takkkkk ze trzeba bylo o 8,30 szyby w samochodzie oskrobac z lodu rannnyyyyy zimaaaa sie zbliza wielkim krokami na samá mysli robi mi sie zimno.

A ja sie zabralam za mojá dziewczynké a raczej za jej paluch ktory ssie :-)(nieststy smoka odrzucila jako niemowlak i plula nim na dwa metry,za to palucha sie nauczyla ciagnac, teraz przyszla pora zeby ja oduczyc.)
Wiec wczoraj wieczorem pierwszy raz uzylam preparatu przeciw obgryzaniu paznokci( w smaku wstretny i naprawde gorzki) Usypianie malej troche dluzej twalo zamist 10 minut zasypiala 25 ale udalo sie bez palucha... Powiedzialam jej ze duze dziewczynki nie cycajá palucha he he a ona bach go do buzi noooo i jak zaczela prychac pluc i mówic bleeee.Palucha zassala jeszcze dwa razy, za trzecim razem zaczela kaszlec i mi mówi ze Olivka musi isc do lekarza bo ma kaszel( hi hi myslalam ze sie posikam ze smiechu)nooo pogadala pogadala az w koncu zasnela, dzis ani razu paluszka w buzi nie widzialam wiec jak narazie jest ok zobaczymy co bedzie dalej i oby sie udalo já odzwyczaic.
Fajne te przysmaki Halowenowe szczegolnie paluchy widzialam takie na stronce Marthy Stuart i wiele innych smakolyków.
 
ewelcia super te przepisy... może i coś zrobię :-)

wszystkim chorowitkomżyczę zdrówka
a Tobie alex siły bo nosić blixniaki to naprawde nie jest lekko ;-)

ja sama czuję się lepiej z tym moim brzuszkiem :tak: już nei mam takich skurczy na szczęście...

co jeszcze...

aha co do wychowania dzieci jak mnie Vi też po twarzy bije to ją sadzam samą na sofie i mówię że koniec zabawy i bić nie wolno...
bo skoro ja ją miałabym powiedzmy klepać po tyłku czy łapkach to czemu ona nie może??;-)
a tak to jest pretekst że tak nie wolno:tak:
także lepiej odejść od tak małego dziecka niż dać po łapkach:tak:
mimo ze nie słucha po 100 razy ja dalej swoje... yhhh dzięki temu np już nie podchodzi do kina domowego bo tyle razy mówiłam że nie wolno i ją odciągałam że aż to wkońcu przyswoiła:tak:

 
właśnie wykapałam Anię i się uśmiałam:) :-Dśpiewam jej przy ubieraniu Szczotka pasta;-);-)a ona tańczy:) na siedząco i pokazuje na laptopa to się pytam, czy jej włączyć Fasolki i i teraz słucha, pomogła mi posprzątać, żeby było szybciej, próbowała wejść na krzesło:szok:, żeby sobie włączyć. Uwielbiam moje dziecko:-):-):-):-):happy::happy::happy::laugh2::laugh2::laugh2:
 
Kasiuleczka - kupiłam dziś careals with milk..z bananem..na noc..Milupy za ok.3,50 euro i czy to jest ta kaszka o której pisałaś? Bo jeśli tak to wolę kaszkę mannę.. To co kupiłam wygląda jak biszkopt nasączony mlekiem i zmielony jak bułka tarta..więc w ogóle nie jest wydajne..:sorry2:już nie wspomnę, że Patrykowi to nie podpasiło :no: dałam mu z łyżeczki spróbować - pluł..potem normalnie w niekapku jak już miał zasypiać - wypił łyk i się skończyło :eek:

A reszta mam jakie kaszki stosuje? Manny czy może są tu inne zamienniki?
 
joannn-i ja sie skusilam na te milupe z tym ze niebieska,na noc i tez nie jestem zadowolona:no:Malutkie opakowanie,sto iles gram i cena tez mnie niemile zaskoczyla..Do tego dziwny opis rozrabiania.Lyzka kaszy rozrobic w 2ch lyzkach wody nastepnie dodac mniej lub wiecej wody w razie potrzeby:eek:Ja tego nie kumam:sorry::no:czyli tylko lyzka kaszki jednorazowo?
Ja zawsze kupuje bobovite:tak:jest tez kaszka manna z bobovity joannn,choc Wikcie nie podpasila i mieszalam ja z inna zeby nie wyrzucac...:eek:

poza tym u nas jest inny problem,ktory sobie uswiadomilam.Wikta tak naprawde nie umie sie przyssac do kubka niekapka i ciagnac wieksza ilosc plynu jednorazowo:no:Po prostu,gdy jest spragniona,wypije kilka lykow,odejmuje kubek od ust i pije znowu jesli ma ochote..Wiec ten sposob podania kaszy odpada.Zostaje mi nakarmic ja do syta przed kapiela lyzeczka i miec nadzieje ze nie bedzie glodna w nocy (w co watpie:eek:)Ale nie mowie hop bo najpierw musze ja odcycowac za dnia:tak:
asienko-gdybym ja spiewala Wikcie przy kapieli,a ona tanczyla,nie wiem o ktorej usnelaby pozniej;-)Poza tym ona bardziej do radiowych piosenek sie buja-techno,hip-hop itd.;-)Ale fakt,dzieci sa niesamowite.Ja tez czasem padam ze smiechu przy tym co moje dziewcze wyczynia:-D
ide dokonczyc Mke;-)
dobranoc!
 
asienko-gdybym ja spiewala Wikcie przy kapieli,a ona tanczyla,nie wiem o ktorej usnelaby pozniej;-)Poza tym ona bardziej do radiowych piosenek sie buja-techno,hip-hop itd.;-)Ale fakt,dzieci sa niesamowite.Ja tez czasem padam ze smiechu przy tym co moje dziewcze wyczynia:-D
ide dokonczyc Mke;-)
dobranoc!
Moja już śpi, u nas po kąpieli wyłącza się wszystko: światło, rybki, laptopa i dziecko usypia, czasem szybciej, czasem wolniej, ale działa:-)
 
halo, halo
tylko na chwile lece szybka kapiel i lulu dzis wczesniej, jutro o 4 pobudka i przed 5 wyjazd na lotnisko.
madbebe- z Asia juz wszystko dobrze- miala taka goraczke po szczepionce, a ta druga sprawa jeszcze sie nie wyjasnila, zobaczymy. U nas tez po kapieli jest butla, potem klade ja w lozeczku chwile lulam i spi w ciagu 10 min. Tak po 20 zawsze spi.
Zdrowka wszystkim chorowitkom zycze
 
reklama
Hej Kobitki,

Chcialam podziekowac Lubiczance i Joannn, ten dawny odlegly temat.Lubiczanko ja wiem :):) Kiedy tutaj bylam ostatni raz.
A tak z terazniejszosci to zgadzam sie w zupelnosci z Sandrulinka, Joannn, Madbebe i Vkamcia co do wychowywania dzieci i uzywania kar cielesnych. Jestem calkowita przeciwniczka bicia zarowno po raczkach(tych malutenkich) i dawaniu tych tak zwanych nieszkodliwych klapsow.Pomimo, ze jestem strasznym nerwusem jakos udaje mi sie zapanowac nad moja mala terrorystka hihihi I ciesze sie, ze nawet nie mam tego typu odruchu, chyba bym sobie tego nie wybaczyla, skoro po tym jak krzykne mam ogromne wyrzuty sumienia itd. Mysle, ze tak ja nie chcialabym byc bita przez kogolkolwiek bo... to tez moje dziecko, ktore jest male, bezbronne nie zasluguje na zadne ''lekkie klepanie''. Sa zdecydowanie inne metody, ktore mozna stosowac, zeby wychowac malucha i zaswiecic mu przykladem niz od samego poczatku jego zycia ponizac go przez bicie po rekach i klapsy i pokazywac, ze wygrywa ten kto silniejszy, ten kto moze uderzyc i w przyszlosci to dziecko tak samo bedzie sie zachowywac jesli bedzie chcialo cos od kogos wyegzekwowac.
Joannn fajny cytat wkleilas odnosnie wychowania.
Zycze chorowitym dzieciaczkom zdrowka!!!

My z Mollunem dzisiaj domowo i spacerowo, pogoda wprost idealna na spacer, wiec trzeba bylo wykorzystac.Na obiadek byla zupka dyniowa z kremem z rybka. Moja mala az oblizywala paluszki, zreszta ja tez bo naprawde dobre to bylo.

Joannn ja polecam nestle, kaszki, mleka itd. Moja mala je uwielbia. Na noc dostaje zawsze glutenowe kaszki 8zboz, 5zboz z lipa, sliwkowo owsiana. Rano je ryzowe z owocow lesnych lub malin a w poludnie karmie ja kaszka wieloowocowa glutenowa z lyzeczki, juz ma mleko modyfikowane w sobie i gladzie sie po brzusiu, ze takie dobre caly czas jak je. nie robia sie grudki i kaszki sa naprawde pyszne. Polecam jak najbardziej.Tylko, ze moj Mollusiek je wszystko i wszystko lubi, ale te kaszki sa z nami od jej 6 miesiaca jak zaczelam wprowadzac gluten i sa do dzisiaj.

Zycze milego wieczorku

acha Kamcia Galway nie odp mi na pytanko. Pewnie nei mialas czasu. Fajnie gdybys napisala jak Ci sie Alicante podobalo.
 
Do góry