reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
jak jak zwylke busy....dla mnie ostatnio doba to za malo:baffled:
nie dawano usiadlam i czytam ale zjuz slysze zem mnie wola....
wiec wszystkim chorowitka zycze zdrowka(Misia,Zuzia. itd...)
Jutro mzoe bede miala wiecej czasu...pa
 
Hej mamusie.........

Zapisalam sie do Was ponad tydzien temu ale byla u mnie mama z siostra i nie wchodzilam na neta ;)

U nas tak sobie........

Alan od soboty na antybiotyku..........
Byla goraczka a teraz kaszel i katar.......... ;/
Ja od dwóch dni tez kaszle , gardło bordowe i nie moge przełykac sliny.........

Wkurzam sie bo nie lubie byc chora ;/

Witam nowe kolezanki i ide czytac co tu naskrobalyscie ;)
 
Witam
Kamcia,Didi-ależ Wam zazdroszczę...ale w przyszłym tygodniu dzieci mają wolne,więc J poprosił kolegę żeby nam karnet wykupił i będziemy sobie na basewn jezdzić:)))
Joann-jeśli mowa o tych gotowych kaszkach(gerber-z polskiego sklepu)to masz do wyboru mleczno-ryżową i ona faktycznie jest do zrobienia na wodzie.Natomiasy samą ryżową przygotowujesz na mleku.My właśnie na takiej"jedziemy".I o grudkach mowy nie ma)))
Uciekam...Dziś też trochę busy-po szkole zakupki,potem spaceras z Martą(o ile pogoda dopisze)i po szkole biegusiem na party dzici trzeba szykować:)))
aaa Aniaa83-nie pisz postów jednego pod drugim jeśli nie minęła godzina...Jeśli chcesz coś dodać to zrób edycję i dopisz:)
Miłego dnia
 
Aniaa83 witamy na forum
Boze dziewczyny ale ja jestem chora dzis do pracy nie ide tylko leze caly dzien,powiedzcie mi jakie leki moge wziasc w ciazy ogolnie to nic nie bralalm bo sie jakos boje wziasc cokolwiek i leczylam sie naturalnymi metodami ale to mi chyb a nie pomaga:(ok ide mlodego do szkoly zaprowadzic i wracam do cieplutkiego lozeczka:)))
 
biola mi sie wydaje, ze skoro domowe sposoby zawiodly, to pora na wizyte u lekarza.A lekarz zapisze dla Ciebie bezpieczne leki.

A ja Was podczytuje, ale malo pisze, jakos ostatnio bez natchnienia jestem.Milego dnia
 
siemanko

mlody odstawiony.. a my z Ewulcem wciagamy snadanko i za sprzatnko bierzemy sie

Biola... dokladnie jeli domowe sposoby nie pomogly idz do lekarza... jakbys miala jakies leki homeopatyczne z Pl to moglabys brac bo sa bezpieczne no i jeszcze paracetamol wolno ciazarnym

widze ze tamat klapsow poruszany byl
ja nie mamnic przeciwko ..jestem zdania ze du..a nie szklanka i nie peknie..a jak powtarzam 3 raz i nie dziala not o wyedy klaps..no bo ile mozna mowic ..prosic..itd..
czasami potrzasne ..ale to sa spordyczne przypadki..jakjuz moja cierpliwosc sie wyczerpala i czuje sie jak wulkam ktory ma wybuchnac to wtedy mam tak ze ze strachu iz moge zrobic krzywde i z bezsilnosci wstrzasne dzieckiem ale nie udeze bo bo nie chce wyladowac sie biciem bo to nie oto chodzi...a takie potrzasniecie dziala lepiej niz klaps..haha a mama wyje wtedy jak bobr


no i zaponialabym

Witam nowa Mamusie i gratuluje fasolki :)
 
Bry:-)
Witam się czwartkowo i tradycyjnie nowosuwaczkowo:-D
Jak dobrze,że jeszcze tylko jutro i tydzień dłuższego spania rano:-)
A jutro mój syn ma Halloween day w szkole i Halloween party od 11-tej do 12-tej a potem żegnaj szkoło na tydzień.Wampirem będzie w tym roku,ale co to za wampir w blond włoskach:-D:-D
Ja zaraz zasiadam do powtórki "Na Wspólnej" bo wczoraj nie oglądałam,na zakupach byliśmy a potem mecz leciał:sorry2:
Aniaa83 witamy i gratulacje:tak:Który to tydzień?
Co to ja chciałam jeszcze?...Skleroza ciężarnej:baffled:Może jak śniadanie wciągnę to mi się przypomni:-p
No i mi się przypomniało bez śniadania:-DMargaritta gdzieś Ty?Do Hiszpanii powróciłaś?:-D
 
Witam!
My na dzis nie mamy zadnych planów, nie mamy auta i siedzimy w domu, buuu
Moze ktoras chętna na kawke ;-)

Aniaa83, witam na forum
Tichonek, ja tez tak gadałam ze drugi syn będzie ;-) zobaczysz, bedzie dziewczynka, a Raduś się w niej zakocha, tak jak mój Eryk w Emci :-)
Miłego dnia wam zycze
 
reklama
Do góry