reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

A ja tak na speedzie sie przywitac i zyczyc milej sobotki Mamuskom!!!

Lady Zgagus dzieki za Wasze odwiedzinki. Mam nadzieje, ze juz niedlugo bede mogla dozywiac nie tylko Aduske, ale tez Jej Mamuske!!!Tak czy inaczej jeszcze raz wielkie dzieki i do rychlego zobaczenia a dzisiaj zycze milej imprezki. Buzka dla Was wszystkich :)
Lubiczanko nie czerwien sie tylko ubieraj kiecke, rob fotosa i wstawiaj na forum, musze popatrzec sobie jak suknia sie na Tobie prezentuj ;)
Aga Natalia przykro mi z powodu choroby, ktora Cie dopadla i braku pomocy znikad. Gdybym mogla to chetnie bym Ci jakos pomgla.Tez jestem za, zeby porozmawiac i poprosic o pomoc kuzynke.Czasami tak trzeba, bylo nawet w Noddym ostatnio, zeby prosic o pomoc. A tak zycze Ci duzo sily, zdrowka i zeby to chorobsko nie przenioslo sie na Twoje sliczne, slodziutkie dzieciaczki. Buzka dla Was!!!!!!!Ogromna!!!!!!!!!!!!!!!!!
Witam nowe Panie z Limerick forum. Piszcie duzo - bede czytac :)
Kasiuleczka zycze zdrowka, zdrowka, zdrowka i jescze raz zdrowka!!!!Napij sie mleka z czosnkiem, wierz mi to dziala choc nie zawsze smakuje, ale w chorobie mi smakuje i do tego dziala cuda.
Pauletta Ty diablico!!!!!:):) bardzo dobrze!Facetom sie nalezy, zeby ich wodzic za nos hahahah jestes niesamowita hihihihi prosze o wiecej takich postow, pewnie wszystkim poprawiaja humor.

A ja uciekam bo moja mala robi meksyk u gory,zrzuca wszystko co popadnie.i do tego nie chce spac dluzej niz godzinke po poludniu i nic nie moge zrobic achchchchch papapa
 
reklama
Witam się i ja :-)
dziękuję dziewczynki;-)
Zgagunia - obiecałam, obiecałam :sorry2: i myślę, że w przyszłym tygodniu spełnię w końcu swoją obietnicę, bo A. do PL leci na tydzień, więc będę free ;-)
Madbebe - dzięki :-p
Kasiuleczka - ty się kuruj, bo prezenty czekają :tak:
śmigam dalej - miłego dnia :-)
 
Witam się i ja :-)
dziękuję dziewczynki;-)
Zgagunia - obiecałam, obiecałam :sorry2: i myślę, że w przyszłym tygodniu spełnię w końcu swoją obietnicę, bo A. do PL leci na tydzień, więc będę free ;-)
Madbebe - dzięki :-p
Kasiuleczka - ty się kuruj, bo prezenty czekają :tak:
śmigam dalej - miłego dnia :-)
No to trzymam Cie za slowo;-):-)
A co Wy tak na raty do tej Polski latacie:-D

Madbebe, no raczej, ze sie napije:-D A chocby i herbatki:-D
Kasiun, za dozywianie mamusi, to ja stanowczo podziekuje. Bo jak bede tak dozywiana, to sie przestane w drzwi miescic i na podjezdzie bedziecie mnie goscily:baffled:;-):-)

A moja rybka po grecku taka pyszna wyszla, ze jeszcze nigdy takiej nie jadlam:-) :-):-)
Nigdy, bo tak naprawde dopiero do niedawna (od ciazy z Ada) jestem w stanie przelknac to danie a dokladnie ten farsz;-)
 
Witam!!! Dopiero wstałam i chyba zaraz znowu się położę. Właściwie bez zmian. Ostatni raz byłam tak chora 15 lat temu.
Joann, Kasiun ja wczoraj rano rozmawiałam z moją kuzynką, a popołudniu zrobiła wszystko, abym jej tylko o nic nie poprosiła i normalnie uciekła z domu.
Od czasu jak jest z tym chłopakiem zmieniła się o 180stopni.

Dziękuję Wam za chęć pomocy, to bardzo miłe, na szczęście dziś mój mąż zajmuje się dziećmi.
 
Ostatnia edycja:
Zgaga - jakoś tak wyszło, że tylko ja miałam jechać do PL, a potem okazało się, że jednak A. dostanie urlop, ale później
Madbebe - może byś skrzynkę wyczyściła? ;)
 
Bry:-)
Mój P dziś od rana w pracy i wróci nie prędzej niż za godzinę:baffled:
A ja się cały dzień lenię z synem:tak:Rano byłam z nim tylko na treningu a potem już tylko po kanapach przewalanie się....Jeszcze ja do tego non stop jem:szok:Dziś już jadłam 6 razy:szok:a to na pewno nie koniec:zawstydzona/y:Ale muszę bo jak zaczynam odczuwać tylko lekki głód (średnio co 1,5 godz.:wściekła/y:) to robi mi się niedobrze:sorry2:Muszę zajadać to uczucie bo niebyt miłe.Właśnie wciągnęłam kanapki z wędliną,ciekawe na jak długo wystarczą?:sorry2:Pewnie na niezbyt długo:zawstydzona/y:
Witam Limerickie mamy:tak:
Witam Andzulinę,czy Ty widziałaś swój dzisiejszy suwaczek?Igor dziś ma 1rok,1miesiąc,1tydzień i 1dzień:-D
 
reklama
Do góry