reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritko- zycie, zycie jest nowela...
No to hlusniem bo usniem!
lubiczanko-szkoda mi sie go zrobilo moze dlatego, ze byl bardzo grzeczny, nie prosil o kase i nie "pachnial" woda.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Margaritta no pogoda sie zapowiada fajnie ok 30 stopni:) Wkońcu sie opale i użyje stroju kąpielowego , bo w tym roku w IE zbytnio nie mialam okazji:/

Andzia welcome back!!:)
 
elloo
Aga Natalia zdrówka
Didi tatoo ekstra
Alex ja tez uzywalam fairy
Tichonek buuuhhhhh ale baba, dobrze ze facet zwial bo jeszcze krzywde by mu zrobila
Anineczko udanych wakacji
lubiczanko sukienka jest niesamowita
misia , margeritto zdrówenka
Marto F ale bedziesz miec dobrze z tym ogrzewaniem, moj M tez kiedys wpadl na taki pomysl tylko on chcial ten wklad do kominka zakupic zeby w nim palic i od tego pociagnac ,gadal nawet z wlascicielem, ale na koncu sie okazalo ze by trzeba kominek powiekszac bo wklad sie nie zmiesci a niestety te domy sa tak zbudowane ze jak przy kominie bedziesz grzebac to chata sie cala zawali ;-(

a u nas dzis nic sie nie dzialo, caly dzien w domku siedzialysmy bo pogoda do dupy, a na dodatek od kilku dni jakis wyrus chce mnie dopasc 2dni temu leciutko gardelko mnie drapalo i przeszlo , wczoraj temperatura 37,2 a dzis katar, w dzien ciurkiem z nosa lecialo a teraz jedna dziura calkowiicie sie zatkala- ehhhh nienawidze kataru
 
Aga a co ty łazisz po nocy po innych wątkach co?:-) tak właściwie to witajcie babeczki;-) czasami do was zaglądam kiedyś nawet coś tam się skrobnęło ale jakoś ciężko wbić się do tak zwartej grupy:sorry2: no nic,teraz z Agą będzie mi raźniej:tak:
 
aga_irlandia i drozdusiu ja to nawet nie pojmuję dlaczego was jeszcze tutaj nie ma,to znaczy jesteście dziś,ale powinnyście byc od dawna :-)
w końcu nazwa wątku zobowiązuje,nie?
mamy z Irlandii to również wy :-)
czekamy na resztę :cool2:
 
Anineczko bo Wy tutaj taka produkcje robicie,ze ja to nawet nie mam czasu czytac:)ale zagladam :) i nawet czasem sie pojawie:)

Drozdi ano szwedam sie a co:) ale juz sie bede zbierac:)wypadaloby sie polozyc przed jutrzejsza jazda,coby byc wypoczeta za kierownica:)


dobranoc
 
Hejka
(...) Pozatym dzis w DDTVN moiwli o cukierkach krowkach i nigdy bym nie pomyslala,ze one sa recznie pakowane! I ze jedna kobieta pakuje krowki w papierki od 25 lat!!!!! O czizas...nie wiedzialam czy smiac sie czy plakac...siedzi taka babina i pakuje te cuksy....cale zycie.....
Misia - to pewnie Cię zaskoczę bo sama pakowałam cukierki w papierki :-D :-p tyle, że michałki-podróby..w ramach praktyk szkolnych..też się zdziwiliśmy, że tego maszyna nie robi.. najpierw z rolki ucinaliśmy papierki a potem jazda ręczna robótka ;-) wesoło było..
Didi - coś mi się zdawało, że ogon jaszczury miał być na drugim ramieniu :confused:
Ewelcia - jak to niczym się nie bawi :szok: w sensie pewnie, że nie zabawkami..tak jak Patryk..pokrywki, młotek, buty, kamyczki..;-)
AgaNatalia - tulam..współczuję bardzo..a kuzynce może trzeba powiedzieć bo może się nie domyśliła..:confused::sorry2: eh.. zdrówka :tak:
AgaIrlandia - na Limerickim źle bo pusto a tu za dużo czytania :confused: :-p i jak tu dogodzić..;-) heh..wpadajcie babeczki będzie weselej :biggrin2:
 
Kasiuleczka-nie daj się!Wszelkimzarazkomi wirusommówimy zdecydowaneNIE;)))))
Drozdusia,Aga-noooo-piszcie,piszcie,bo faktycznie i ja zwiałam jak spostrzegłam,że takie puchy na Limerickim(normalnie obrazując tojakw westernach tylko takiego kłębka przelatującego po ziemi brak;)))
A mnie miało już nie być,ale J mnie dziśwkur..ł i o!!!ach z tymi facetami-normalnie akcję Pauletta muszęchyba w życie wprowadziś;))))
 
reklama
witam

lubiczanka to po ojcu:/:/:/

kasiuleczka właśnie u mnie jest cały kominek wywalony:/:/:/ mam nadzieje ze chata sie nie rozpadnie:/:/ ale K to murarz to chyba wie co robi a drzewko mamy za free:-)
 
Do góry