reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Hejoo :-) akcja "Drażnić samca..." zakończona 100% sukcesem :-D:-D wczoraj wieczorem jeszcze podkręciłam śrubkę bo ubrałam sexi haleczkę zaraz jak tylko dzieci poszły spać i najpierw rozwaliłam się na kanapie przed nosem P czytając książkę ( gdzie ja tylko czyatm w sypialni) a na koniec w pozycjach wyginająco-wypinających sprzątałam zabawki z podlogi i z pod kanapy :tak: na efekty nie musiałam długo czekać :-D:-D:-D:-D no i dzisiaj jemu suoer śniadanko należy się bo dwa dni obiadu nei miał:-) wszyscy już na nogach od 7:30 słoneczko zaczyna przyświecać może jeszcze z siłą rozpędu uda mi się P na spacer wyciągnąć :-Dtakże Lubiczanko akcja sprawdzona do dzieła :tak::-D
Aga_Irlandia,Drozdusia miło Was tu widzieć :tak:
Andzulina łelkom bak ;-) :-)
 
reklama
hejka

Lubiczanko ahhh nio wirus sie rozwija bo juz caly nos zawalony:angry::angry: obym tylko mlodej nie zarazila,a mój M to zamiast mnie wygrzac to nie, uslyszal jak Oliva wolala mnie w nocy i przyniosl já do mnie a on sie walnal u niej spac, ha ha a rano Mloda go ochrzanila ze spi w jej lózku:-D
Pauletoo buhhhhhhhh na masz super pomysl:-):-Dhe he Ty kusicielko:-D

Ehhh dzis to chyba przeleze caly dzien ojjj tylko obiadek jakis umiksuje i wsioo.
 
hejka.
Andziulina witam
Witam rowniez mamuski z Limerick.
Moj mezus ma o dziwo dzisiaj wolne, mechanik rozkrecil maszyne na ktorej pracuje bo wymienia czesci, wiec spedzimy dzien wspolnie. No i oczywiscie jeszcze jutro ma wolne. beda leniwe dni bo jak jestesmy w domu razem to nie chce mi sie nic robic.
Milego dnia zycze.
 
Hejo babki
Aga, Drozdusiu witajcie:-)
Andzulina welcome back
Pauletta :cool2::cool2::cool2::cool2:
Zdrówka chorowitkom

Po 8 wstałyśmy z Anią, ale poprzytulałyśmy się troszkę jak co rano:-), a potem coś się zezłościła i krzyczała, ale parówki na śniadanie zdziałały cuda:-D:cool2:

Miłej soboty
 
Hello
Witam "nowe" kolezanki:-)
Andzulina, witaj w domciu;-) Tak mi sie przypomnialo... Czy Ty mi kiedys czegos nie obiecalas:confused::-D:-D Ja ciagle czekam:-)
Lece, bo dzisiaj na imprezke jedziemy wiec powoli sie szykowac trzeba. Mam tylko nadzieje, ze uda mi sie obejrzec "Mam Talent":-p
No, to milego dnia
 
dobry!
my tradycyjnie od 7mej nie spimy;-)A. walczy z fucha,Wikta spi,a ja jak zwykle higienicznie wcinam sniadanie przy kompie..;-)
Mialam jechac na zakupy,ale malzonek tak sie zorganizowal ze nasze auto w galway:baffled:umowilam sie z nim wczoraj ze po nie podskoczymy,a on twierdzi ze chyba sie nie zrozumielismy...Tym sposobem d**a blada. zapewne bedzie gotowy do wyjazdu jak mala bedzie szla na 2ga drzemke:dry::cool2:
pauletta-mowisz dopielas swego;-):-)
lubiczanko-dolaczam do wczorajszego nerwa na malzonka;-)Dobrze ze mi przeszlo..;-)
anineczka-pakuje sie czy juz wyruszyla?milego wypoczynku i dobrej zabawy na weselichu!
andzulina-witamy spowrotem!ja nie nadrobilam ponad miesiaca zaleglosci i nie wiem kiedy nadrobie,takze 40stron wybaczam;-):-D
drozdzusia,aga-rozgośćcie sie!:tak::-)
Zgaga-udanej imprezki!nie zapomnij sie napic..;-):-D
aga_natalia-duzo sil i oby chorobsko sobie poszlo!
zdrowka wszelkim chorowitkom!i milego dnia dla wszystkich!
 
Witam
Pauletta,Madbebe-nopaln jednak w życie wejść nie musi,bo już wczoraj się"pogodziliśmy":)))
Pauletta-cieszę się,że już jest bw porządku:)
Kasiuleczko-no te faktycznie poleżakuj sobie dziś...może jakiś rosołek:)Dochodz do siebie-i nie zarażaj Młodej:)))
Asieńko-u Danielka na wszelakie złości zawsze parówa w rączce cuda działa:)))
Anineczko-mniemam,że zwarci i gotowi jesteście:)))
Uciekam-bajzel jak się patrzy:(((W dodatku mam piękne podpalane ciacho-przykryłam polewą-może nie będzie czuć;)))
Miłego weekendu
 
reklama
Do góry