reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Tichonku - a faktycznie - taka śmieszna data - same jedyneczki :tak: a co do twojego podjadania, to ja też tak miałam - na pocieszenie - szybko się skończyło;-)
Madbebe - no ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
tichonku-jedz, jedz:tak: niech dzidzia zdrowo rosnie!

A moja niunia dzis caly dzien powtarza "Mamo jestes wspaniala" , "Mamo jestes kochana".
Nie wiem o co chodzi ale jestem strasznie :happy2::happy2::happy2: :tak:
 
Renni cudownie takie słowa z ust swego dziecka usłyszeć,nie dziwię Ci się,żeś cała happy:happy2:Natalka jest złotym dzieckiem:tak:Grzeczna,ułożona,spokojna i do tego jeszcze tak pięknie umie mówić:-)
Mój mąż wrócił z pracy 0,5 godz.temu więc niedziela mega rodzinna:baffled:Ale coś za coś,zawsze to parę Jurków więcej:sorry2:
Jako,że znów jestem głodna,mąż się kąpie a ja zrobiłam enchiladas:-pZa 10 minut będą gotowe:-pmniamu:-p
Anineczko spokojnego lotu,udanego pobytu w Polsce i zajefajnej zabawy na weselichu:tak:
 
Anineczko spokojnego lotu,udanego pobytu w Polsce i zajefajnej zabawy na weselichu:tak:[/COLOR][/FONT]

A miłego pobytu u Lubiczanki to już nie?;))))
Renni-jaka kochana ta Twoja córunia...ale co się dziwić-takiej mamusi tylko miłe słowa się należą:)))
Tichonek-smacznego:)))Nie mam pojęcia co to takiego,ale zaraz poszukam:)))
Sprawdziłam-wygląda na to,że wieczorek będzie smakowity:))))
 
Hej mamusie:-)
Andzulina witamy.No to mysle,ze w koncu ta kawke wypijemy:tak:
Lady zgaga udanej imprezki:-)
My dzis spedzilismy milo dzionek.Maz wrocil wczesniej z pracy,ja dzis dostalam wolne-wiec bylo rodzinnie-od dawien dawna.I zauwazylam,ze Tobi jest calkiem innym dzieckiem jak mamusia i tatus sa razem z nim,wlasciwie to ani razu dzisiaj nie marudzil-mimo braku drzemki.Tak wiec musimy jak najczescie organizowac wspolny czas.Jutro niestety ja na dzien i noc ide do pracy:-(
Dzis wybralam sie do Tesco po zabawke,ktora zachwalala Lubiczanka,no i wszystkie wykupione:wściekła/y:Ale bylam wsciekla,wlasciwie do teraz jestem-tak sie napalilam.
 
Witam sie w dzisiejszy wieczorek!

andzulina witaj spowrotem i do zobaczenia mam nadzieje wkrotce!

U Nas dzien zakupowy, jak zawsze w sobote :-) Amanda mowi nosem, ma troche zawalony, ale naszpikowana zostala juz witaminkami, herbatkami z miodzikiem i cytrynka i oby byl to tylko falszywy alarm. W taka pogoda nietrudno o przeziebienie. M usnal z dzieckiem, ale nie budze Go, bo ogladam Xfactor, czego On niecierpi, wiec nie bede Go skazywala na meki :-D Piwko sie chlodzi, sernik tezeje. filmy posciagane, wiec zapowiada sie fajny wieczorek. A jutro niedzielne lenistwo :-) Uciekam,bo reklama mi sie skonczyla na x factor. Milego wieczorku
 
Renni cudownie takie słowa z ust swego dziecka usłyszeć,nie dziwię Ci się,żeś cała happy:happy2:Natalka jest złotym dzieckiem:tak:Grzeczna,ułożona,spokojna i do tego jeszcze tak pięknie umie mówić:-)
Mój mąż wrócił z pracy 0,5 godz.temu więc niedziela mega rodzinna:baffled:Ale coś za coś,zawsze to parę Jurków więcej:sorry2:
Jako,że znów jestem głodna,mąż się kąpie a ja zrobiłam enchiladas:-pZa 10 minut będą gotowe:-pmniamu:-p
Anineczko spokojnego lotu,udanego pobytu w Polsce i zajefajnej zabawy na weselichu:tak:

Dzieki sliczne!
A co to takiego jest enchiladas???

Renni-jaka kochana ta Twoja córunia...ale co się dziwić-takiej mamusi tylko miłe słowa się należą:)))
:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Anineczko-no wlasnie, milego pobytu u Lubiczanki:tak: i oczywiscie bawcie sie dobrze w PL! Robta duzo zdjec na weselichu!!

larcia-zdrowka dla Amandy.
 
reklama
Do góry