reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

faktycznie te zadania to sa wrecz dziwne. no coz ale na to nic nie poradzimy, tylko pozniej sie dziwia ze dzieci i mlodziez nie lubia matematyki.
ja juz zmykam, ide pod prysznic i do lozeczka choc czuje ze i dzisiejsza noc nie bedzie lepsza od wczorajszej bo juz mi zeby daja a co bedzie w nocy to nawet nie chce myslec. papa
 
reklama
Ciao!

Ja sie zastrzele normalnie!! Co chwile jezdze uzupelniac tusze w drukarce bo mi nie drukuje i pokazuje,ze jest pusty, a potem koles w sklepi mi mowi ze jest pelny!! Ostatnio uzupelnil i podrukowalam troche i sie znow skonczyl!!!! Poszly ostatnie strony juz takie slabe a potem juz czyste!! A dopiero co ladowalam! jak to mozliwe???!!! Dzieki bogu,ze to nie piatek bo bym zadan dla dzieci nie miala na sobote!!:szok: I jutro znow trzeba leciec do sklepu----ciekawe z czym? Zbankrutuje na tych tuszach!:-(

NO! A tak pozatym to mam wieczor z Aga - czyt Chylinska- ofcourse....co kilka dni musze!:-) jak powszechnie wiadomo miloscia palam nieokreslona i niezmierzona!:-):zawstydzona/y: No i dre jape....!! Oby Alutas sie nie obudzil :-D Pomysli- czizas...stara zwariowala!:-D
Dobrze,ze mnie nikt nie widzi jak tu hasam w pizamie, polarze Smythsa i welnianych skarpetach ze sluchawkami na uszach i wygibasy wyczyniam....psychiczna..mowie wam....:zawstydzona/y:

No i co tam jeszcze....z tym zadaniem....coz....Wesola Szkola tak ma....beznadziejna sprawa, wiem. No ale Anineczka pieknie wybrnela:-)

Tichonku- pytalas o moje objawy...hehe..smieszna sprawa z nimi:-) Np. ostatnie wybryki to kanapka z szynka i dzemem:eek::eek::eek::eek: Slowo daje,ze myslalam,ze to tylko na filmach jest mozliwe....jadlam tez torta, ktorego zagryzalam ogorkiem kiszonym. :eek:
Pozatym spac spac spac....ale spac nie moge bo nie mam kiedy wiec zatykam nos i pije kawe na sile (gdyz mnie od niej odrzucilo ).
Czasem mnie mdli ale juz tylko czasem:-) No i kondycja mi troche siadla....poce sie jak swinka po 5 metrach spaceru.
No i podbrzusze mi wydelo :)

W srode mam pierwsza wizyte i scan...zobacze fasole i poslucham serducha:-):-)

No nic ide dalej wiwijac i piac :-)
 
Ostatnia edycja:
ojejku, czyzbym byla pierwsza na forum. moje wczorajsze obawy o noc byly niepotrzebne bo przespalam cala noc. moje zabki i dziasla postanowily dac mi troche odpoczynku.

Dzisiaj jade na USG do szpitala wiec przy okazji spedze troszke czasu w Dunlinie. Milego dnia zycze,
 
siemanko

jestem dzsiaj w szoku jakos niewyspalam sie ale za to dzieci juz gotowe do wyjscia jak nigdy ..kchnia ogarnieta a tak zawsze wyhodzimy a ostatnia minute..haha.

dzisiaj mam wielki dzien ide sie dziarac na 16 normalnie okichana po pachy jestem juz ze szczescia

Misia...haha jak czytalam Twojego posta to japa od uch do ucha... a zachciewajki masz super..ja zajadalam z alem w ciazy truskawki ze smietana i zagryzalam ogorkami malosolnymi..hahaha...mniam....ale najwazniejsze ze dzidziolinkowi smakuja takie mixy...

ok..lece herbatke pic i w droge
musze kapuche kupic bo golabkow mi sie zachialo ..haha
milego dnia
 
didi tylko uwazaj, bo jak sie zrobi jedna dziare to potem chce sie wiecej hehe ja mam dwie male i po cichu mysle o kolejnej :-) ale po cichu... :-) A gdzie robisz i ile cie wyniesie?

misia no to zachciewajki masz!Ale to dobrze!Bo ja przez pierwsze trzy miechy nic prawie nie jadlam, nie moglam sie zmusic plus ciagle spalam. Super sobie dajesz rade :-) Bede trzymala kciuki w srode!
 
pisze do was bo jestem szczesliwa i musze sie z kims podzielic.
Staralam sie o specjalny urlop ze wzgledu na ciezkie warunki pracy. a tu dzisiaj dostalam pozytywna odpowiedz. Hura
Ja siedze sobie w szlafroku z recznikiem na glowie a tu domofon dzwoni. Ja patrze listonosz i nic mi innego nie pozostalo tylko otworzyc drzwi w tym pieknym stroju. HAHAHAHA ubaw.
 
Witam.

Pogoda śliczna to fakt.

Didi jaki to tatuaż? Ta jaszczurka przez połowę pleców?
Ja bym chciała się wytatuowac u Amiego James z Miami Ink :-D

misia ale kombinacje żywnościowe :-D:-D

AsieńkaM no to teraz nóżki na stół i odpoczynek.Super :-)
 
reklama
Dzień dobry moje Kochane:-)
Dzień w Polandii rewelka słoneczko zagląda w okienko od samego ranka więc planujem dziś cały dzień spędzić na dworku. Agatka ma się lepiej pod względem spania i kaszelku widać że antybioyk działa ale za to szanowny J jest taki pociągający.
Ja wczoraj miałam dzień zachciankowy i wcale w ciąży nie jestem pączki to reklamówką jadłam a potem przegryzałam papryką do tego kiełbaska wiejska i chipsy ....... no nie wiem co mnie tak wczoraj naszło może dni płodne... nadchodzą
misieńko dzień bez Twego posta byłby dniem starconym ale sie podlizuje nie;-):-D:-D:-D
AsienkoM widać że dzień sie super zaczął dla Ciebie i dla tego listonosza:-):-)
 
Do góry