reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Margaritta-ale właśnie to dziś mnie tak"złamało":((((natomiast jeśli w zadaniu nie ma nic więcej poza tym co napisałaś,to Anineczka dobrze mówi:)))
 
reklama
:-D:-D:-DJa pierdziut jakie zadanie:-D:-D:-D
Też myślę,ze wymyślić trza jakąś kwotę za książkę,np 25 zł i dodać do tego 7 zł,czyli,ż e Jola zrobiła zakupy za 32 zł:tak:
Ja z matematyki,statystyki,arytmetki zawsze 4 i 5 miałam,ale takich zadań to nie miałam przyjemności przerabiać:-D:-D
 
anineczko Ty to masz "nagrzebane" w tym necie :rofl2: dzieki Ci o "wielka"<cmok> dziecko me zostało poinstruowane co i jak i poszła na góre pisać :confused2:
Boszzzz ale swoją drogą to nie ja mam w necie siedziec i się dowiadywać jak takie zadania rozwiązywać...a pani powinna dzieciom wyjasnic choć słowo w tym temacie z tego co wyczytałam.Zatem... nie omieszkam przed lekcjami wspomnieć o tym owej pani :cool2: już się doczekac soboty nie mogę :cool2:

dzięki laseczki - wiedziałamm, ze razem coś wymyślimy.


Treśc innego brzmiała tak np.
"...W sklepie było 16 papużek i 8 kanarków. Ile papuzek i kanarków zostalo w sklepie?":confused2:

teraz jak juz mozna puścić wodze fantazji to prościzna,ale .... zanim poznałam "tajemnice" to łatwe to to nie było.


W kazdym razie jednego jestem pewna n a 100 %. W ire szkole nigdy takie zadanie mieć miejsca nie będzie:-D



ps. mało tego se wydrukuje to co annineczka w linku zapodala :cool2: bede miała czym pani przed oczyma machać:-D
 
Ostatnia edycja:
Margaritto nie ma za co,dziękuję za oficjalne podziękowania,balsam dla mej duszy :-D:-D
Poczytaj komentarze,uśmiałam się setnie :rofl2:

o np:

"Ile Helenka zapłaciła za te zakupy ? - no skoro kupiła oprócz długopisu jeszcze książkę - to wchooj "

"Przeciez to wszystko jest takie proste . Ile Helenka zapłacila za zakupy? Tyle ile powiedziała babka na kasie ze trzeba zapłacic. Swoją drogą bardzo przepłaciła za ten długopis bo w promocji były po 6,99 :) "

"Wystarczy przyjąć,że skoro nie ma jakiejś danej to wynosi ona 0 czyli cena książki 0 zł - był gratis, sprzedaż jabłek 0 kg - widocznie nie był to sezon na jabłka, sprzedaż papug i kanarków 0 sztuk - świnki morskie fajniejsze ;)"
 
Ja też komentarze poczytałam,niezłe są,ten np.:
"zadanie2 nie jest wbrew pozorom złe tylko nie jest matematyczne, bo jeśli na magazynie było 30Kg owoców a sprzedano 43 znaczy że sprzedawca wprowadza lewy towar na rynek i odpowiedź powinna być zawiadomić prokuraturę i US o popełnieniu przestępstwa :D"
 
reklama
Margaritta a do której klasy chodzi Martyna?
Bo tak sobie patrzę na wesołą szkołę klasa 3 i tam nie ma żadnego matematyka wśród twórców tego zbioru książek? są pedagodzy,biolog,socjolog,nauczyciele nauczana początkowego,ale gdzie matematyk??:eek::eek:
 
Do góry