reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Anineczko-nie czepiaj się;)))z takimipomysłami na zadania matematyczne to mnie też mogą nazwaćmatematykiem;)))))
POMOCY_GDZIE JEST PRZEPIS SOFIK NA BLOK CZEKOLADOWY????????????????????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heja laseczki
Może któraś jest chętna sie dołaczyc do nas na wakacje do Hiszpani:)???
Pochwale sie , Oli mnie zaskoczył bawi sie koło mnie i nagle liczy od 1 do 10 po angielsku normalnie zatkało mnie..:)
Ide go kłaść spac, i relaksik:)
 
anineczko do 3 klasy chodzi moje dziecko:tak: ja juz nie wnikam- bo się nakręce i po co :cool2:


lubiczanko
- zdolna,ale po podpowiedzi ,ze tak powiem. I wyobraz sobie ,ze zadanie konczące ta jakże kształcącą prace domową było własnie do samodzielnego napisania- tresc obliczenie i odp.


kamcia nie uczyłas go wczesniej nic a nic?
 
Witam wieczorkiem!

U nas był dzis landlord i mozemy kupic nowa zmywarkę, jupi :-) jaki model polecacie??

Margaritta te zadaniai sa dla mnie bez sensu, szok, kto to wymyslil...?
 
Witam wieczorkiem!

U nas był dzis landlord i mozemy kupic nowa zmywarkę, jupi :-) jaki model polecacie??

Margaritta te zadaniai sa dla mnie bez sensu, szok, kto to wymyslil...?
 
hejka
hello!:-)
misia nie rozśmieszaj mnie:-D:-D:-D ubrac sie może umiem ale do modelki mi daleko :eek::eek::eek::eek::-D:-D:-D:-D ale dziekuje za tak miłe słowa:zawstydzona/y:
(...)
Sandrulińska - nie bądź taka skromna..:-p ale powiem Ci, że też zagłosowałam na tą top modelkę Sandrę ;-)
Andziulina - mam nadzieje, że podróż minęła spokojnie..a tylko tydzień..:eek: oby minął przyjemnie..:-)
Margaritta - z matematycznego punktu widzenia zadania nie mają sensu..szczególnie te o jabłkach..więc komentarz o prokuraturze w sklepie jest the best :-D A tak serio to mącą tym dzieciom niemiłosiernie..i z królowej nauk robią jakąś parodię :crazy: nie dość, że dzieci mają sporo problemów z matmą to jeszcze takie cuda wyczyniają..:confused2:
 
reklama
Hej Kobietki.
Ale tutaj tematy matematyczne sie wkrecaja nonono hahah najbardziej jednak podobala mi sie odp Tichonka na zadanie typu, ze dostawca kantuje usmialam sie niezle hihihihi Tichonku bardzo mi sie podoba Twoje poczucie humoru jestes niesamowita, zreszta tylko takie opinie o Tobie slyszalam :) Mam nadzieje, ze Ty i fasolcia dobrze sie czujecie. Zycze wszystkiego naj naj.
Kamcia Galway a co to za pomysl z dolaczeniem na wakacje do Was??Kusisz kusisz taka propozycja. Jak ja bym chetnie pojechala albo dolaczyla do madbebe teraz ach :):):) Pomarzyc piekna rzecz hihhihi W kazdym badz razie Kamciu zycze milych wakacji i duuuuuuzo sloneczka.
Wilwiu glowa do gory. Pociesze Cie, ze Ty chociaz przez jakis czas mialas siostre przy sobie a co ja mam powiedziec, nie dosc ze nie mam siostry w ogole to do tego jeszcze tez ciagle sama tutaj jestem :( Zgadzam sie z Larcia, a raczej z jej odpowiedzia, calkowicie(przepraszam, ze ide na latwizne). A tak swoja droga do glowa do gory, jak chcesz to zrobie tak, ze zapomnisz szybciutko o smutku ;) hihihi az zatesknisz za chwila spokoju hahaha Ciesze sie tez, ze Tobis juz lepiej, a wlasciwie, ze znalazlas przyczyne dolegliwosci Twojego Maluszka. Uciski dla Tobiego.
Larcia slyszlam z pewnego i dobrego zrodla ;), ze ostatno bylas w naszych stronach i nawet nie wlecialas na szybko kawke chociaz, oj Tyty!!!;)
Andziulina milego pobytu w Polsce.
Ewelcia sledze to co piszesz o swoim Synku i w niektorych momentach mialam wrazenie jakbym czytala o mojej corce.Otoz powiem Ci, ze nie lam sie bo nie jestes sama. Moja coreczka tez ostatnio przechodzi sama siebie i tak ja energia rozpiera, ze juz dwa razy na zlosc mi wlozyla paluszka do szuflady i przyczasnela sobie hihihi Mysle, ze im to minie. Ja przestalam reagowac na niektore rzeczy jakby sie to nie dzialo, bo nie pomagalo zabieranie jej, mowienie nie wolno itp. odkad nic nie widze u niej zainteresowanie zmalalo.Zycze powodzonka z znalezieniu sposobu.Bedzie dobrze, zacznij sie smiac to zaobaczysz jaki bedzie zdziwiony hihih

A ja dzisiaj spedzilam dzien typowo zakupowy tylko nie zdazylam zrobic zakupow w Lidlu a lodowka pusta. Ale spieszylam sie do lekarza z MOllaczkiem.
W tkmax fajne promocje, sprawilam sobie maly prezent, z ktorego mocno sie ciesze.

A teraz czas spozytkowac wieczor wiec znikam, Zycze milej nocki
 
Do góry