reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

AsienkoM-również współczuję nocki:/A zęby-zły znak,ale właściwie Ty miałaś bodziec ku takim snom,więc się nie liczy:)))
Anineczko-mi też się baaardzo podobają(oczywiście jeśli nie są za dłuugie:/)ale mam ten sam problem co Ty:(((
Jestem padnięta-garda,poczta,sklep,jazda do Thurles i spowrotem i w dodatku brzuch mnie boli,że zgięta wpół wracałam:(((
 
reklama
Karilinanicola super ze robisz kursy...
Tichonkowa chwal sie i ciesz wszystkim dookola....jakos to przezyjemy;-):-)zartuje...ciesze sie razem z Toba.
Dziewczyny Szym tez jakis dzis ma kiepski dizen,wczoraj mial lepszy.
A ja lece z nim na 16:10 do GP,pewnie bede siedziec w poczekalni z pol godziny a mlody dostanie szalu:sorry:.
Na razie spi a ja juz chcialm isc bo musze do banku zajsc i jeszcze po sklepach chcialam polatac;-).
Andzulina a gdzie Ty wyjezdzasz?>??pewnie pisalas ale ja gapa nie doczytalam na pewno:cool2:
Pauletta wspolczuje nocki... a jak teraz Wiktor sie czuje?
Moj mlody tez w nocy do nas przylazi....


o mlody wstal...zaraz go ogarne i lecimy....
nara;-)
 
helllooołłłł Dziewczynki:-)
ja już spakowana, więc spokojnie mogę sobie usiąść jeszcze i luknąć na BB - kumpel przyjechał wczoraj i został na noc, więc od rana miałam niańkę:-p hehheee
Ewelcia - a ja do PL lecę... znowu... :eek:
Anineczka - nawet mi nie mów o nocnych lotach... dzisiaj lecę wieczorkiem o 19, ale powrotny z PL mam o 23 :-(
Wilwia - ;-)
Pauletta - zdrówka dla was
Dziewczynki - dzięki za życzenia spokojnego lotu - oby taki był, bo lecę sama z małym :eek: mam nadzieję, że obejdzie się bez większych ekscesów z jego strony... torbę zabawek mam...
a więc - see u za tydzień, bo raczej nie będę miała czasu na zaglądanie:sorry: i błagam - nie rozpisujcie się za dużo ;-)
 
Niech mnie ktoś odstrzeli błagam :hmm::hmm::hmm: Wiktor od rana nie chce nic jeść ale co chwilę prowadzi mnie do kuchni pokazuje na szafki karze otwierać lodówkę przynosi chleb...ale cokolwiek mu dam bierze gryza wypluwa od razu albo w ogóle nie weźmiedo ust :no::no::no: ja już nie wiem co mam mu dać i o co mu kaman...do tego co chwilę przychodzi się tulić za chwilę płacze krzyczy i rzuca się po ziemi wymiękam...do tego Zuzka najchętniej to by przy cycu spała tylk ojak ją odkładam oczy jak 5 zł id.. blada zaraz ryzccy że chce do cyca :wściekła/y: i ja sama mam lekką gorączkę czuję się padnięta :confused2:
ewelcia to że przychodzi w nocy to pikuś bo robi to od dawna ale teraz właściwie od dwóch nocy ale ta to już masakra była budzi się z krzykiem płacze a właściwie to chyba się nei budzi :eek: ostatnio nie mogłam go uspokoić rzucał się po łóżku z krzykiem i kopnął P prosto w twarz :sorry: także mam nadzieję że to tylko wina przeziębienia i mu to nie zostanie :sorry:
 
helloł

lepiej pozno niż:confused2:

Laseczki czy któraś mogałby przyblizyc mi / rozjasnic moze/ jak się rozwiązywało takie zadania ?

"Jola kupiła książke i długopis. Długopis kosztował 7zł. Ile Jola zapłaciła za zakupy? ":confused2:

Koniec zadania.Podpowiem,ze nie jest to zadanie z "x" w działaniu. Asienko licze na Ciebie :-p


Tichonkowa Twój suwaczek nowiuśki tak daje po oczach,ze nie sposob nie zauwazyć zmian na nim.Jednak nie widze nic monotonnego w przypominaniu nam co tydzien,ze jednak "przeskoczył" :-D masz moje pozwolenie:cool2:

lubiczanko zgiętas w pół mówisz :eek: az boję się zapytać jak noc minęła? :-p;-)

andzulina spokojnego lotu i udanego pobytu w PL- znów:-D

madbebe a dziś slonko jest? i w ogóle jak tam jest?:happy:


Tipsy...ee tam - niezbyt to piękne jest -jednak jak to lubi:cool2:
 
reklama
Margaritta to z Wesołej Szkoły? Czytałam na temat inteligentnych zadań z tej książki :cool2:
Absurdalność zadań - zamierzona :: Informacje :: Kontakt 24


"Sama jestem nauczycielem i rok temu pracowałam na podręcznikach <Wesołej Szkoły>" - pisze @Ania. "Te zadania są specjalnie tak sformułowane mają swą nazwę 'zadania niestandardowe' albo z nadmiarem, albo niedomiarem danych. Jeśli nie ma podanej kwoty tego towaru ile kosztowało 'cośtam', uczeń ma podać wybraną przez siebie kwotę, a następnie zapisać działanie" - przekonuje @Ania.

może podpowiedziałam? hę?
 
Do góry