reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam sie i ja:)
Spotkanie udane nawet bardzo, miło było poznac dziewczyny, i spotkac sie w takim duzym gronie:)
Dzieci tez mialy frajde, i dorosli mogli sie troche lepiej poznać:)
Jestem padnieta , chate wysprzatalam , Tomkowi klatke zmienilam i padam.
Jutro off naszczescie:)
MoniaD to mój email kama0019@poczta.fm
 
reklama
dziewczyny podajcie maila to wam zdjecia powysyłam ;-) Ka.Mcia , Lubiczanka, podajcie tez i cała reszta to chce :-)
Hej wszystkim,
I ja dolaczam sie do podziekowan za fajne spotkanie i superowskie spedzenie czasu!!!I za kielbaske pikantna hehehe i pyszny galaretkoy placuszek. Obiecuje, ze nastepnym razem lepiej sie przygotuje do takiego spotkanka.
Kamcia Ennis bylo bardzo milo Cie poznac i fajnie bylo pogadac. Twoja Malutka jest przeurocza i w ogole Obie wygladalyscie jak takie dwa slodziaki. Mam nadzieje, ze bedziemy sie czesciej spotykac :)
Lubiczanko rowniez bylo mi bardzo milo Cie poznac, a moja corka pokochala Cie od pierwszego wejrzenia, wiec co tutaj wiecej mowic.Rowniez mam nadzieje, ze bedziemy sie czesciej spotkac, fajna z Ciebie KObitka a w realu jeszcze lepsza :)
Justysia szkoda ze nie wrociliscie juz spowrotem,W koncu sie wypogodzilo. Bylo milo Was poznac!! Mam nadzieje, ze bedziesz czesciej na forum to sobie troszke pogadamy.
Wilwiu barkowalo mi Ciebie i Tobiska no i Larciu Was tez dziewczynki. Na szczescie juz wkrotce sie bedziemy widziec :)
Szkoda, ze za tydzien nie mozemy tego powtorzyc. Moj Mollun tak sie zmienia i taka byla zadowolona, ze serce mi sie raduje. Tez padla jak kawka hihi i ja chyba mocno sie dotlenilam, bo oczy same mi sie zamykaja.
Moniadan Ty masz mojego maila tak???Jakby nie bylo mnie na zdjeciach to przeslij mi jakies grupowe Wasze, tak zebym miala takie fajne Mamuski na pamiatke prosze :)

No to nic zmykam i jeszcze raz Thanks a Mil hahaah
 
Ostatnia edycja:
Hejka :-)

I ja rowniez sie melduje:-D:-p.Dzieki babeczki za super weekend, bylo mi naprawde milo poznac w koncu Lubiczanke:tak:, Joanne:tak:, Justysie:tak: i KaMcie:tak: z rodzinkami. Szkoda ze nie udalo mi sie z wami pogadac ale moje dziecko przeszlo samego siebie, nabiegalam sie za nim ze szok juz chyba za caly rok. Nigdy mi sie tak nie zachowuje nie wiem co w niego wstapilo:zawstydzona/y:. Dobrze ze R przyjechal i choc na chwilke odetchnelam:sorry2::tak:
Justysia zakochalam sie w Kornelku:-p szkoda ze tak szybciutko uciekliscie:-( ale rozumiem:tak:

Monia dzieki za super wieczor i Agusiek ma racje oby wiecej takich wieczorkow.

Larcia i Wilwia szkoda ze nie udalo sie wam do nas dołączyc, moze nastepnym razem;-):-)

Lece ułozyc moje dziecie niesforne spac bo potrzebuje odetchnac, a jutro do pracy i strasznie mi sie nie chce:no:
 
i ja zdjęcia poproszę :-) pauletta82@gmail.com ;-)
Zuzka mi dzisiaj wieczorem padła i nawet nie zdążyłam jej wykąpać:zawstydzona/y: na śpiocha w pidżamkę przebrałąm i śpi moje małe szczęście za to to większe szczęście śmiga non stop i chyba szybko spać nie pójdzie bo się obudził po 18 :sorry2::sorry2::sorry2: a ja już oczy na zapałki normalnie dzisiaj jestem tak zmęczona że szok:sorry2: dlatego chyba zmykam spać dobrej nocy kochane:-)
 
Witam!
Kompletnie nie wiem co u Was,wcale czasu na kompa nie mialam,ale mam nadzieje ze od jutra znow bede czesciej wpadac
Piatkowa imprezka u na s b.udana....zarelko smakowalo,wszyscy zachwyceni;-)a przedciez nic szczegolnego nie robilam.
W czwartek i w piatek bralam antybiotyk a w sobote wzielam rano a pozniej juz nie:sorry2::rofl2:....na balety mialam isc wiec ....:zawstydzona/y::-p....Kaski urodziny byly...łoj jak ja dawno na baletrach nie bylam...chyba 3lata temu ostatnio:szok::baffled:.....Matko,ale sie wyszalalysmy-same dzieczyny,nawet ocgroniarze nas upominali ze mamy tak nie wywijac bo nas wyprowadza:rofl2::szok::-D.
Myslalam ze dotre wczesniej do domu z Aga-bo ona ma 4miesieczna coreczke ,ale gdzie tam tak nam sie spodobalo ze o 3 bylam w domu:rofl2:oj nie wiem jak jak sobie drzwi otworzylam:rofl2:.
A jakie branie mialysmy :-D.....bede miec foty,ale nie wiem czy beda sie nadawac na pokaz:zawstydzona/y::-D........

A teraz cos z mniej przyjemniejszych rzeczy..........................szym nie chce spac sam:baffled:...skad u niego taki pomysl??? nie wiem? przeciez nigdy nie spal z nami....no moze ze dwa razy o 7 rano go wzielam i spalismy razem z 1h....
W tamtym tyg juz tak bylo ze obudzil sioe np o 3 i 4 i spal jak siedzialam kolo lozeczka i smeralam go po glowce jak tylko reke zabieralam to sie darl....schodzilo mi tak z 1h za nim zasnal.
Ze dwie noce pod rzad spal cale....a ostatnia noc masakra:baffled:.
M poszedl spac po 24 a Szym przed 1 sie obudzil ale zaraz zasnal,ja wrocilam o 3,a Szym zaraz o 3:40 wstal,ale moj m poszedl i dal mu mleko.....i co nie chcial spac...darl sie strasznie...m wkurzony bo spac chcial bo rano na fuche , ja o sobie nie wspomne:zawstydzona/y:.....postanowilismy z m ze zostawimy go w lozeczku samego , ze jak poplacze to zanie....a tu dooopa....puscil pawia - tak sie darl....zmienilam posciel i pizame(m mi pomogl)dalej niestety nie poszedl spac....opanowal wychodzenie z lozeczka turystycznego:rofl2::baffled:....wlazil do pokoju i krzyczal....w koncu m sie wkurzyl ze mlody nie spi zabral poduszke i koc i poszedl spac na dol do salonu....a ja mlodego wpuscilam na lozko:sorry2:i zasnal....
Dzis juz przed snem nie smeralam go po glowce tylko przy lampce czytalam ksiazeczki....chyba nie chcialybyscie widziec jak sie zachowuje Szymo??? masakra jakas....bujal lozeczkiem skakal,piszczal,smial sie,walil nogami w sciane itp.az w koncu zasnal.....nie wiem co w nocy zrobie jak sie obudzi i nie bedzie chcial isc spac? CHYBA zaczne czytac:rofl2:....i chodze caly dzien nietomna:baffled:.......
 
Moniadan ja tez poprosze..... kasia.c.82@gazeta.pl


I ja chcialam podziekowac za to wspolne spotkanko i milo bylo Was zobaczyc w realu, szkoda tylko ze nawet slowa nie zamienilam z niektorymi z WAS , ale moja Oliva przykleila sie do mnie jak pijawka,na dodatek wymyslila sobie ze kupy sa na trawie ;-)i ona biegac z dziecmi nie bedzie, nio i tylko na hustawkach by siedziala. Za to zamienilam kilka zdan z Waszymi pociechami z Dadziá Lubiczanki, Olivierem Kamci, i Antkiem Anineczki przedstawili sie i opowiadali o swoich pluszakach-fajowe macie dzieciaczki.
Oliva prawie mi padla o 19, ale wzielam ja do kapieli nio i to byl blad bo sie tak rozbudzila ze przed 22 zasnela-zla jestem przez to jak osa bo myslalam ze odpoczne troche a tu nic.A teraz to chyba i ja pojde spac , bo juz na oczy nie widze.

Ewelcia oj joj joj faktycznie ciezká nocke mialas, Oliva gdy byla mlodsza zasypiala sama, ale poxniej tez jej cos odbilo i zaczal sie krzyk gdy wychodzilam z pokoju tak sie darla ze zwymiotowala do lozeczka,no i jak sobie pomyslalam ze codziennie tak bedzie ze bede musiala przebierac posciel i prac to poszlam na latwizne i zaczelam sie klasc kolo malej na lozku, gdy zasnela poprostu szlam do siebie a ona spala sobie do rana, no i tak zostalo do dzis.
 
Ostatnia edycja:
witam

calutką noc nie spałam:no:Szym dostal wieczorem gorączki i tak marudził całą noc:confused2:zrobiłam sobie mocną kawe,może sie obudze:sorry:

miłego dnia
 
reklama
dzień dobry:)
ojojojj coś widzę, że humory jakieś nie teges dzisiaj? dziewczyny nie wyspane...
Ewelcia - to żeś poszalała... aż zazdroszczę, chociaż jak piszesz, że Szymuś wstał po 3 i nie chciał spać, to uuuu - ciężko musiało być;)
Marta - a co się znów dzieje z twoim maluszkiem? zęby?
a my sami - A wyjechał na 2 dni do Dublina - chciałam, żeby mnie zabrał, wtedy miałabym okazję na spotkanie z niektórymi laseczkami, ale miejsca w busie nie było:/ no i d***
ehhh i pogoda też nie nastraja optymistycznie...
 
Do góry