reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej laski.... sorki ze znow rzadko jestem , ale albo zle sie czuje , albo rozsylam linki po innych stronkach....
jesli chodzi o pudelko narazie utrzymujemy sie na 1 miejscu ale do konca miesiaca wszystko sie moze zdarzyc takze musimy byc czujne i zbierac glosy
Anineczko,gdzie przeniosłaś wątek z linkiem do Pudełka,chodzi o pomoc dla tej dziewczyny co narzeczonego straciła w wypadku?Skoro można kliknąć raz dziennie to chciałam,ale nie mogę znaleźć:sorry2:
tematy dotyczace pomocy dla Ani usunela aniaslu poniewaz sama dala na strone glowna linka, gdzie kazdy moze zajrzec i kliknac w ogloszeniach glownych
"zobacz czy mozesz pomoc"

Mamy z Irlandii
 
reklama
a ja standardowo wieczorem
Asia ostatniej nocy poplakiwala i rzucala glowka ale o 5 to byl krzyk :-(wiec posmarowalam jej dziasla dalam teethe i usnela i ja tez, obudzilam sie o 7 i dostalam takiego spida ze uuuuuu
lece troche ogarnac chatke
dobranoc kobitki
 
MartaF hihi no widzisz zależy jak sobie nauczysz dzieci nawyku spania:) Oli sie słucha i śpi jak aniołek o 20 juz w łóżku:))
 
Hej Laski

My już w PL.. Wszystko poszło zgodnie z planem.. Jeszcze sie nie rozpakowałam bo dopiero meble ustawialiśmy moje panieńskie jeszcze :p Zmęczona jestem okropnie.. Nie ma czasu żeby usiąść i odpocząć..:/ Jutro jadę na uczelnię załatwić wszystko. Ogólnie wszystko jest ok tylko humor mi nie dopisuje.. Mam wątpliwości chyba co do tego wszystkiego..... bardzo się boję......To mnie normalnie przerasta.. Chyba się trochę pogubiłam.. no ale za wcześnie na opiniowanie... Mam nadzieję że toi tylko przez zmęczenie po prostu....
Pozdrawiam.
 
no ja dziś właśnie zaniosłam formularz,ale nie wpisałam tam nic-nic babka nie mówiła,ale cv i tak poroznoszę-a co mi tam;)a datę mi wyznaczyła na 22go-na podpis(????????????)
?
Nie wiem....
A mialas z ta babka jakas rozmowe?bo byc moze tego 22 bedziesz miala spotkanie z oficerem.
Mi przyslali list kiedy mam sie wstawic na podpis.

Larcia wspolczuje z ta "powodzia w domu" a z ChB tez....ciekawe jak to u mnie bedzie,mo tez mam im wyslac list ze zmienilam adres.
Wilwia podziwiam .... dasz rade;-)
 
Czesc Mamuski,

U nas dzien mozna zaliczyc do udanych a nawet troszke zabawnych.Bylismy w Pet World w Galway, zeby Mala popatrzyla sobie na zwierzaczki i wg mnie wiecej skorzystala niz jak bylismy w Zoo hihii:laugh2:Byla zachwycona kroliczkami i nawet mieli fretki, ale o bojku jakie maluskie, chyba niedawno sie obudzily bo poczatkowo myslalam,ze to sa szczury. Nigdy takich fretek nie widzialam:no:Potem byl Python za ponad 600 jurkow i myslalam, ze moze kupic takiego dla odmiany, Mollunia mialaby sie z kim bawic:laugh2:;-)
Zakupy w Argos tez pomyslnie zrobione.Kupilam za 39.99 jurkow 3 garki tefala i 2 patelki, ciesze sie bo okazalo sie ze 10 jurkow mniej. Wszystkie gary mam zardzewiale w chacie i patelnie, najgorszy szajs daja na wynajem, powiedzialam dosc:angry:
Potem pojechalismy do Tuam do go bananas i niezle sie wybawilismy. Mollun upodobal sobie chlopczyka i chciala mu robic cacy a on uciekal az go za reke pochwycila, zeby w koncu jej sie to udalo, to pobiegl do mamy a ona patrzyla tak na moja Mollunke, ze az sie smiac zaczelam no i ona potem tez.
Larcia przykro mi z powodu awarii. A moze waz po prostu wylecial ten od pralki co odprowadza wode, dlatego ten wyciek. I przykro mi z powodu ChB.Mam nadzieje,ze wszystko sie szybko wyjasni!!!:tak:
Jola ja w ciazy nie mialam zadnych mdlosci ale tez bralam 1 serie tabletek Prenatal, ktore lagodza ponoc te dolegliwosci. MOze sprobuj?Czytalam tez kiedys cos jak im zapobiegac ale zapomnialam. Pij moze miete i herbate rumiankowa. Moze pomoze. Nie wiem czy to imbir nie byl. Zycze powodzenia.

Wilwia jestem pewna, ze poradzisz sobie z dzieciaczkami, masz swietne podejscie. Martwie sie tylko, ze nie znajdziesz czasu, zeby mnie odwiedzic:-(
Annineczko glos oddalam
Lubiczanka milego odpoczynku od pracy

Zycze milej nocki buziaczki papa
 
hi tak nic nie zalatwilam bo mi powiedzieli ze oni direct debet nie robiá ze musze sie wybrac na glowná poczte w Galway, i nr mi podala do nich( ale co mi z tego nr jak tam nikt nie odbiera)
Kasiuleczka wydrukuj sobie form i wypełnij:
http://www.anpost.ie/NR/rdonlyres/08E612E3-2D35-4078-A5ED-D826CA1B9640/0/BankDirectDebitForm.doc
I wyślij pod wskazany adres, w Twoim przypadku rozumiem, że to w Galway:
http://www.anpost.ie/AnPost/GeneralTemplates/ProductsAndServices.aspx?NRMODE=Published&NRNODEGUID={B938D15F-C8B6-460C-8FCC-CC84AFC7C0D4}&NRORIGINALURL=%2fAnPost%2fMainContent%2fPersonal%2bCustomers%2fWizards%2fGet%2ba%2bTV%2blicence%2f&NRCACHEHINT=Guest#recordoffices
An Post, TV Licence Records Office
Eglington Street
Galway
Aha i jeżeli płacisz pierwszy raz i nie masz reference number, to go nie wpisujesz, bo oni sami Ci go przyznają później:tak: Mam nadzieję, że wszystko zostało po staremu i nic się nie pozmieniało;-)
 
Wolfia dzieki bardzo za linka do tej formy wypisze i wysle i bede miec z glowy,szczegolnie ze pogoda do d..y i nie usmiecha mi sie wlec autobusami z malá ha ha i jeszcze pojecia nie mam gdzie ta poczta sie znajduje bo nie znam tak dobrze Galway.A M ostatnio busy non stop w pracy i tez za bardzo nie ma kiedy tego zalatwic.
 
witam

no to mamy chyba jesien juz...
bo jak ja chora to idzie jesien na bank..kaszle jak stary gruzlik ze o malo wczora pluc nie wyplulam..do tego Ewulca mi rozlozylo , katarzysko ma do kostek i kaszel..a do tego chyba jeszcze zeby ida bo placze w przez sen..
Albert katar do pasa jak narazie no i P rozklada...no poprostu zajefajnie...

no nic milego dnia
 
reklama
witam:-)

ja nawet sie troche wyspałam:tak:mały wstał tylko raz o 24 a ja za to od 2 zaglądałam czy wsztstko ok i spac nie mogłam:no:

didi to was rozłożyło:baffled:zdrówka życze dla was wszystkich:tak:

wolfia czyżbyś miała dzisiaj rocznice???wszystkiego najlepszego!!!!i miłego wieczorku:tak::-)

miłego dnia
 
Do góry