reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
larcia nic nowego w CHB tam zawsze mają problemy z porządkiem:baffled:dlatego ja zawsze od razu lece do znajomego:-)

a właśnie dzwonił do mnie ze załatwione z FISem a tu kasy ani widu ani słychu,więc wróciłam do niego a ten w szoku i powiedział ze tym razem nie będzie z nimi miło rozmawiał:angry:

anineczko ze 2 tygodnie temu mówili w tv ze podpisali umowe z polsatem i programy będą dostępne w cyfrze za darmo,dodatkowo do pakietu:tak:

a ja mam wolne do poniedziałku:-D:-D:-D
 
Tichonek dzisas ale zes naczaskala tych zdjec na nk dwa dni bede ogladac, Ciebie odrazu pozanalm po nowej fryzurce :)
Kasiuleczke ofkors ze sie pochwale
Jola nie poddawaj sie jestesmy z toba
 
witam wszystkie mamusie Mam takie pytanko do was :-) bo szykuje mi sie wylot niedlugo i tak sie zastanawiam jak sie z malym do tego przygotowac ile czego zabrac do samolotu i wogule...... bede bardzo wdzieczna za wszelkie podpowiedzi:tak::-)

byc moze kiedys juz poruszalyscie ten temat ale przekopac sie przez wszystkie posty nie sposob:no:
 
Larcia faktycznie masz pechowy dzionek, oby jak najszybciej ci to naprawili i zeby chb szybciutko przyszedl. Ja to tylko ze slyszenia wiem ze maja burdel w papierach naszczescie nie doswiadczylam tego na wlasnej skórze.
Miska nasza Oliva miala1,8 miesiecy tylko ze ona juz sie zrobila taka kumata ze juz sama nie chciala spac w lozeczku i sila rzeczy trzeba bylo ja przezucic na lozko oczywiscie z brameczká, nio i zasypianie koniecznie z mamusiá.
Wilwia no podziwiam Cie trojeczka maluchów!!!! a ja sie boje ze z dwojka rady bym nie dala hi hi, tez od jakiegos czasu zastanawiam sie nad opieká na jakims dzieciaczkiem bo i tak w domku siedzimy z mlodá.tylko tez bym wolala ze 4 h dziennie bo po 8 chyba bym padla.
 
Witam laseczki:)
Ja po pracy oczywiscie, troche mam zamieszanie wiec mało czasu:/
Larcia współczuje Ci takiego dnia, a z CHB to norma, masakra z nimi dojsc do ładu.
Lubiczanka gratulejszyn czyli jestes wolna:)
 
UUU ale tu cisza:)
Ja miałam mały problem, bo L poszedł do pracy dzis i chyba przez kolejne dni, wiec nie mialam z kim malego zostawic po przedszkolu. No ale dorwałam naszczescie nr kolezanki która zaprowadza swojego syna do tego samego przedszkola (mieszka 500m od niego:)i bedzie go odprowadzala i brała do siebie na 3 godziny a ja odbiore go z pracy.Wiec problem rozwiązany uffff
Pewnie kazda zajmuje sie dziecmi szykuje kolacje..:) No a ja Mjak miłość:) Dziecie juz śpi mam czas dla siebie. A wałasciwie musze zmienic trocinki Tomkowi:)))
No nic miłego wieczorku
 
reklama
Do góry