reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Czesc wszystkim Mamom na forum z Irlandii!!!
Jestem tutaj nowa, wiec chce sie przywitac., choc wiele z Was wlasnie sie pozegnalo, bo poszlo spac haha.
Mieszkam w okolicach Galway tak dokladnie, ale nie mam problemu, zeby do Galway dotrzec o kazdej porze dnia, czy do Tuam.Choc wole spacery w Galway hihi.
Mam coreczke. Urodzila sie w maju 2009.Szukam Kobitek, ktore chcialyby sie spotkac, spedzic milo czas wraz ze swoimi pociechami, poplotkowac, podzielic sie swoimi doswiadczeniami, zrelaksowac sie i zapomniec choc na chwile o natloku obowiazkow jakimi jestesmy obarczone, ta paskudna pogoda w Irlandii i tym, ze w Polsce swieci tak pieknie sloneczko a nam na glowe tak okropnie pada deszcz.
Jesli chcecie cos wiecej to pytajcie. Boze mam nadzieje, ze bede mogla tutaj wrocic jakos zeby zobaczyc czy ktos do mnie napisal. Narazie jeszcze nie mam pojecia jak to tutaj dziala hihi
A teraz zycze wszystkim Mamuskom z Irlandii spokojnej i cieplutkiej nocki. Milych snow dla Waszych pociech.
Kasia

Kasiun witaj i rozgośc się,jak będziesz miała problemy z trafieniem to pisz na priva ;-):tak::tak:
 
reklama
Kasiun80 - witaj wśród zwariowanych Mamusiek - mam nadzieję, że ci się spodoba u nas i szybko się zaaklimatyzujesz na forum ;-) a spotkania - jak najbardziej...
 
czesc Kasiun80- witaj, witaj, tu mamy z Galway piszą, spotykają sie wiec na pewno nie zostaniesz sama:-D
a ja po fryzjerze, szybko, fachowo, jestem zadowolona:-D:happy::laugh2:, dobranoc laseczki;-)
 
Dzieki Kobitki za tak szybkie odpowiedzi. Jednak wrocilam, udalo sie hihi. Ale sie upocilam. ;) Mi sie juz tutaj podoba i aklimatyzacja nastapila natychmiastowo, co dziwne nie jest skoro takie fajnie Dziewczyny tu przebywaja.
:):-)
 
hej mamuski.

A my dzis od rana sprzatanko, popoludniu znajomi wpadli, dzieciaczki sie pobawily, dziewczyny poplotkowaly a faceci popili ha ha tak bardzo ze moj M to padl spac o 19:-):-) nooo ladnie weekendzik sobie zaczal;-):szok::szok:
A ja mloda wypluskalam,polozylam,i tak jednym okiem w necie siedze a drugim wladce pierscieni ogladam(ooo juz koniec) myslalam ze jakas wena na tworzenie mnie dopadnie a tu nic,,, mozee jutro...

Reni oooooo zakochalam sie noooo przeslodki ten Wasz piesioo :tak:tylko przytulac.
Zgago faktycznie jak czyta sie twoje posty to az usmiech na twarzy sie pojawia:tak:
Kasiun80 witamy witamy
 
Wiesienka - a ty jakiś nowy image zrobiłaś???
Kasiun - bo my jak się rozpiszemy, to potem ciężko nas nadrobić;-) więc radzę często zaglądać ...
 
Renii no słodka ta Twoja Zela :-D:-D:-D
taka mała kuleczka!!

a dziewczyny palące a sio sio (powiedziała ta co najmniej pali:-p ):-D

zgaga to fajnie,że synuś dobrze się sprawuje,oby tak dalej :-)
synusie najsłodsze są :-D:-D nie wiem jak córeczki :-p


a ja się perfidnie chwalę,że kupiliśmy bilety od 3 do 17 października i wyszaleję się na weselichu,że ho ho i to bez dobytku (czytaj dzieci) juu huuu :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agusiek - dzięki aż miło mi się zrobiło.. :-)
Lady - heh - no nie o to o to mi chodziło.. oj Ty zgago :-p wcześniej po prostu były to zwykłe posty a teraz są niezwykłe - tak po chłopsku CI napisałam :-p;-) heh - mają w sobie tyle radości, że aż micha się cieszy :happy: byle tak dalej.. supcio!
Renni - a nasza psinka jest coraz bardziej poukładana..aczkolwiek jeszcze daleka droga do grzeczności..grr..:eek: za to jest coraz większa i więcej siły ma :szok: a zęby ostre jak szpile.. zakładam czasem kaganiec jak się bawi z Patrykiem bo mam dość krzyczenia "Pysio nie gryź!" a Patryk od paru dni też chce ją gryźć :baffled: najpierw w sierść a potem do łapek się dobierał..:confused2: naprawdę czuję się jakbym miała nie tylko zodiakalne bliźniaki..ale takie prawdziwe..oboje łażą na 4 nogach, zabawki sobie zabierają, gryzą się..i jak tu obiad w spokoju ugotować..:sorry:
Larcia - to stresu miałaś że hoho...:szok:
Kasiun - mam dziecko w wieku Twojego :tak: tzn.miał się urodzić w maju ale nie spieszyło mu się zbytnio na ten niedobry świat a wiadomo, że u mamusi najlepiej - heh - córa chodzi już? ile ma ząbków? i zdrowo się chowa?
Wisienko - pochwalisz się fryzurką? :tak:
Andziulina - ale podwójnych literek jeszcze nie piszesz ;-) heh
 
Do góry