reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
moniadan:zawstydzona/y: wiem wiem...
ale coz zrobic... kiedy zycie takie okrutne:-p:-D

ja nie chce palic,... no i chyba nie bede... juz 3 razy rzuclama i z kazdym razem nie palilam coraz dluzej..
za 1 z 8 msc:-p za 2 chyba 14 a teraz juz kolo 2 lat,... i masz... no taki nerw:sorry:
rzuce... jak skonczy sie ta paka:eek::-D
 
Tichonku, Moniadan - przepis wrzucę na wątek przepisowy ;-) to ciasto od Larci z serkiem mascarpone
Renni - piesek słodziutki
Zgaga - masz rację - chyba wszystkie się tak przejęłyśmy narodzinami dziewczynek, że zapomniałyśmy o Maxiu - wszystkiego najlepszego również dla niego :-)
Larcia - co z patelnią ???
idę zobaczyć, co z moim dzieckiem - biedny padł po zabawie w monkey b. i śpi już godzinę w samochodzie...:sorry:
 
A my wlasnie po wizycie nurse (dzisiaj byla moja ulubiona).
Maly miewa sie dobrze. Wazy 4,08 kg czyli od ostatniego wazenia (29.07.) nic nie przybral- ale to ponoc nic zlego. Wtedy jeszcze na butli byl wiec to chyba falszowalo wynik:-D:-D Ale wiem, ze ladnie je, ze mam mleko, ze nie jest glodny wiec nie ma powodow do zmartwien. Pani powiedziala, ze Julek jest bardzo "alert", prawie sie usmiecha swiadomie (bo widziala jak moja mama do niego gadala i bardzo byl zaciekawiony):-D, i w ogole jest gorgeous i beautiful:-) i ma przepiekne imie:-):-) I identyczny jest jak ja, bo Ada, to caly tatus!
Aaaaa, no i moi angielski jest swietny:-D:-D:-D
Och, ja poprosze wiecej takich wizyt:-D
 
Hejka
Renni - śliczna psinka! Co to za rasa? nasz już dosyć urósł a też taki tyci był..:-)
Złota rybka postanowiła wyjechać na urlop i poprosiła krokodyla, aby ją w tym czasie zastąpił. Wróciła wypoczęta, zadowolona i spytała, czy może ktoś przyszedł pod jej nieobecność z jakimś życzeniem.
– Był tu taki jeden wędkarz, który chciał mieć penis aż do ziemi – odpowiada krokodyl.
– I co, spełniłeś jego życzenie? – pyta rybka.
– Tak. Odgryzłem mu nogi…
:eek::-D:-D:-D
Tichonek - rewelacja! bardzo pouczające.. ah te życzenia.. można w niezłą kabałę wpaść.. heh :rofl2:
Ka.M'cia - zdecydowanie nie jesteś sama! Teraz zaczyna się robić coraz gorsza pogoda, która sprzyja niestety dołkom.. brr.. aż się boję moich.. ale jeszcze się trzymam.. a stresy u mnie się dopiero zaczną..:baffled: niedługo wrzesień - badania Patryczkowego noska (rezonans)...a potem październik - operacja usunięcia tego czegoś w nosku.. Ale trzymam kciuki za Twoją poprawę nastroju i rzucenie palenia..łatwo mi mówić - bom nie paląca..:sorry: a w stresie to sama mam okropny nałóg jakim są słodycze :zawstydzona/y: ale walczę bo już ważę naprawdę za dużo :-(
eh i pozostałe laski - nununu! papierosy a feee :no: a co to jakaś plaga - zborowe wrócenie do palenia :szok: czy co?... nununu!!
Lady - naprawdę fajnie czytać Twoje posty - są tak pozytywne, że szok! Julianek zdziałał cuda swoim pojawieniem się..no i rodzinka pewnie też :-) nie ma to jak wsparcie najbliższych.. :happy:
 
reklama
Hejo
Dziekuje dziewczynki za mile popoludnie w kulkach:-D
Larcia Larcia!!!!!:-D:-D:-D
Zgaga no to super ze wszyscy zadowoleni i szczesliwi;-) good luck :-D:-D kapejszyn???:-D
Reni przeslodka kuleczka;-)
Joann Ty jestes tak pogodna osobka ze doly Ci nie straszne:tak:trzymam kciuki oby wszystko potoczylo sie po Twojej mysli, tulaski dla Patryczka;-)
Ka.M'cia - glowka do gory a fajki beeeee;-)
Ewelcia gratuluje decyzji;-):tak: powodzenia

A mnie dzis łepek troche boli, ale nic mi humorku nie popsuje bo moja pszczolka pozytywnie przeszla nct,a do najmlodszych nie nalezy;-)ale kocham swoj automacik, bo jakos nie lubie sie bawic gałka:-D:rofl2:
 
Do góry