reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam laseczki
Ja po pracy miałam nalot koleżanek i sobie poasiedzialysmy L zrobil nam obiad i drinki hihi .. no i dopiero poszły wiec od razu do was wracam:)
Zgaga zuch dziewczyna i twój maluszek!!:)
Didi rzucaj ten niedobry nawyk:) A może wyslij swojego spowrotem do Polski:)?
Reni sliczny piesiu:)
Chyba na tyle...
 
reklama
W imieniu Zeli dziekuje Wszystkim za komplementy!!!:tak::-)
Moniadan-te pieski rosna max do 30cm, oczywiscie suczki sa mniejsze.
Joan-a jak tam Wasza psinka???
Nasza kuleczka to Bichon Frise.:tak:
Zgaga-super, ze wszystko ok!

No wlasnie laski co to za palenie!
Papierosom mowimy NIE!!!!!!

poster18.jpg
Mialam jeszcze jakies zdjecie wkleic pt" skutki palenia" ale sie powstrzymalam.
 

Załączniki

  • 12481049486393-w750.jpg
    12481049486393-w750.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 10
Hehe laski :-) Wy sie smiejecie, a ja mialam chwile zgrozy!Cale szczescie chata stoi w calosci :-)

Mowie Wam jaka mialam trzesawke jak jechalam do domu. Moglam przysiegnac, ze ta patelnie zostawilam na wlaczonej kuchence!Jeszcze patrze w aucie, 4 nieodebrane polaczenia, dwa M, a reszte nie wiem, normalnie sobie pomyslalam, ze spalilam dom :-( Patrzylam tylko czy dymu nie widac z osiedla, ale ufffff patrze nie ma zbiorowiska ludzi na osiedlu ani strazy pozarnej, to nic sie nie stalo :-) CALE SZCZESCIE wylaczylam palniki, ale patelnia fakt faktem stala dalej z tym racuchem, no i power tez byl na on. Wiec po telefonie Agusiek musialam odruchowo(bo wogole nie pamietam tego) wylaczyc palnik. A mam ceramiczna, wiec ona jeszcze grzeje, bo musi wystygnac i to zajmuje z 10 minut. I zostalo to tak z ta patelnia, z wlaczona kuchenka i....z racuchem :-) ktory sie przyjaral :-) Ale nie powiem, bo mialam czarne mysli juz.

agusiek dzieki za wspozenie biednej kolezanki :-) i ja to juz dobrze wiem w jakim kontekscie napisalas "galka" hihi :-) A automatem spoko sie jezdzi, sama jezdzilam prawie rok na automacie.

froq, andzulina, agusiek z siostra dzieki za super wypad

ah no i wilwia i froq za przeurocze popoludnie :-)

Ide teraz z mezem w tango, bo M zakupil pudlo corony i trzeba troche sie rozluznic po dzisiejszych przezyciach. Laski nie chcialy sie poczestowac, wiec musze nadrobic za nie :-) Jakis filmik i potem lulu :-)

aha i ciasto, ciasto o ktorym mowa, to mocno czekoladowe przelozone masa kremowa na bazie mascapone
 
Ostatnia edycja:
Ciao!!

Uff...nadrobilam!

Kurka wodna..takie spotkania dzis a mnie nie bylo....doopa!:-:)angry:

Ja dzis o 9 poszlam z kumela do miasta...do zabawkowego:-D Oczywiscie musialam zakupic Alencjuszowi maaaltka zabaweczke. POpoludniu za to Aaron przywiozl mu....trampoline:eek::baffled: Ale nie powiem...Al z niej nie schodzil caly wieczor!:-D

Renni- psina urocza...choc znam kilka Biszonkow i....uperdliwe to stworzenia:-D:-D Oby Twoj okazal sie bardziej rozumny:-)

Agusiek- juz ty mi nie mow,ze sie galka nie lubisz bawic!!! Wolisz drazka nie???:-D

Andzia
- dawaj ciacho!!:-D:-D:-D

Mamo A i J- jak milo znow cie czytac!! Ciesze sie ogromnie,ze Julus dobrze sie miewai ho ho ho...klocusze z niego! :-)

Ja mam swoj wielki dzien na strzal 14 sierpnia...akurat bedziemy u rodzicow A wiec nie wiem jak to zrobimy:-D

Ok lasencje...ide...zalaczyc dr.Housa- za cel sobie postawilam obejrzenie wszystkich serii- uwielbiam ten serial:-D
 
Ka.M'cia - zdecydowanie nie jesteś sama! Teraz zaczyna się robić coraz gorsza pogoda, która sprzyja niestety dołkom.. brr.. aż się boję moich.. ale jeszcze się trzymam.. a stresy u mnie się dopiero zaczną..:baffled: niedługo wrzesień - badania Patryczkowego noska (rezonans)...a potem październik - operacja usunięcia tego czegoś w nosku.. Ale trzymam kciuki za Twoją poprawę nastroju i rzucenie palenia..łatwo mi mówić - bom nie paląca..:sorry: a w stresie to sama mam okropny nałóg jakim są słodycze :zawstydzona/y: ale walczę bo już ważę naprawdę za dużo :-(
eh i pozostałe laski - nununu! papierosy a feee :no: a co to jakaś plaga - zborowe wrócenie do palenia :szok: czy co?... nununu!!

hehe Joann ja jeszccze dobrze nie zaczelam ....:-p:-p:-pa Ty mi mowisz rzuc:-D
narazie od poludnie nie palilam wiecej...
dzis przyszedl do mnie moj pogadac... ale mial tylko chwile bo musoial do pracy wracac....:baffled: moze jak wroci z pracy to sie dogadamy...;-)
ale i tak mi lepiej.,..:sorry:
zobaczymy i mam nadzieje ze sie humorek poprawi w najblizszym czasie
 
Larcia - uffff czyli chata cała :-)
Zgagunia - popieram dziewczyny - same dobre fluidy płyną z twoich postów - od razu banan na twarzy ;-)
Misia - no zaraz zapodam przepisik
Kamcia - a ty znów imprezka??? no tak - Oli w PL, to rodzice szaleją...:sorry:
no nic - zmykam - drink się chłodzi, pizza zaraz będzie ready ;-) weekend czas zacząć:-p
spokojnej nocki Dziewczynki
 
reklama
Czesc wszystkim Mamom na forum z Irlandii!!!
Jestem tutaj nowa, wiec chce sie przywitac., choc wiele z Was wlasnie sie pozegnalo, bo poszlo spac haha.
Mieszkam w okolicach Galway tak dokladnie, ale nie mam problemu, zeby do Galway dotrzec o kazdej porze dnia, czy do Tuam.Choc wole spacery w Galway hihi.
Mam coreczke. Urodzila sie w maju 2009.Szukam Kobitek, ktore chcialyby sie spotkac, spedzic milo czas wraz ze swoimi pociechami, poplotkowac, podzielic sie swoimi doswiadczeniami, zrelaksowac sie i zapomniec choc na chwile o natloku obowiazkow jakimi jestesmy obarczone, ta paskudna pogoda w Irlandii i tym, ze w Polsce swieci tak pieknie sloneczko a nam na glowe tak okropnie pada deszcz.
Jesli chcecie cos wiecej to pytajcie. Boze mam nadzieje, ze bede mogla tutaj wrocic jakos zeby zobaczyc czy ktos do mnie napisal. Narazie jeszcze nie mam pojecia jak to tutaj dziala hihi
A teraz zycze wszystkim Mamuskom z Irlandii spokojnej i cieplutkiej nocki. Milych snow dla Waszych pociech.
Kasia
 
Do góry