reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

hej kobiałki,
dziś noc juz spokojniejsza uffff,
Z rana nie mialam czasu zajrzec, robilam porzadki w Asi ciuchach, tyle juz za malych a ta komoda ch.......nie chciala sie powiekszyc, wiec polecialo kilkanascie ciuchow do walizki. Potem z Asia na spacer i plac zabaw, a teraz obiad i potem do fryzjera jade...jupi w koncu juz nie moglam na siebie patrzec
Renni- sliczna za kuleczka Wasza, najważniejsze żeby rosła zdrowo:-)
Tichonek - chlopy to chyba niegdy nie przestaja myslec o seksie wiec na bank Twojemu sie nie znudzi;-)
palaczki:-( jak mozecie to przestancie palic, domyslam sie ze to ciezko, ale tlaski to wasze zdrowie przeciez
Asienka- u mnie wlasnie przestalo padac, ja mam to szczescie ze mam balkon i pranie nie moknie
Ka.m cia- w takich chwilach pisze albo dzwonie do siostry, chociaz teraz mam ich coraz mniej gorzej bylo na poczatku:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jupi, po raz pierwszy od rana zaświeciło słoneczko:-D:-D:-D, po chmurach na razie ani śladu. Anusia śpi, ja chatę posprzątałam, barszcz na potem jest a na kolację szwagier zapodaje naleśniki z jabłkami i cynamonem:-). Niech się chłopak wykaże a co:-p:rofl2:

Wiesienko, dobrze, że nocka lepsza:-).
 
ooo no i u nas sie rozjasnilo....

ja nie lubie cynamonu:sorry:

Renni ale ze mnie gapa,zapomnialam:zawstydzona/y::baffled: sliczna psinka...taka mala biala kuleczka....zacalowalabym ja;-)
 
Witaj w klubie..:-( i z paleniem i z nastrojem.. Z tym, że ja przestałam palić po powrocie z PL ale kilka dni temu kupiłam pakę:wściekła/y::baffled::-(
)

witam w klubie..nie palilam 5 lat a tu tydzien temu mialam ochote kupilam pake i na dzien dzisiejszy mam 3 szlugi w niej ...:sorry: a moj P nie wie ukrywam sie..hahaha
to widze ze nie jestem sama....:baffled:
ale przynajmniej mi z tym lepiej;-)
ja sie nie do konca ukrywam bo raz palilam na jego oczach ale nie wie ze kupilam paczke (wtedy mnie kumpel poczestowal) no ale pewnie jak tak dalej pojdzie to i paczke zobaczy:zawstydzona/y: jak bede palila nie zwracajac na niego uwagi:sorry:

reni piesek sliczny.... ehhh chcialabym takiego tez dla malej... ale maam juz kotka i rybki....:-p chyba wystarczy....
 
witam w klubie..nie palilam 5 lat a tu tydzien temu mialam ochote kupilam pake i na dzien dzisiejszy mam 3 szlugi w niej ...:sorry: a moj P nie wie ukrywam sie..hahaha
:szok::szok::szok: no wiesz co Didi, wyrzucaj te szlugi i pozyczaj od Martuski, książke jak skutecznie rzucic palenie czy jakos tak, po co zaczynac, jesli tak długo nie paiłas :angry:

w doope dostaniesz jak wróce :angry:

Ewelcia i ty tez!! :wściekła/y: CrazyGirl i Kamcia palenie juz nie modne ;-) ja mam nałóg objadam sie słodyczami ale nie byle jakimi musi byc jakas dobra czekolada albo bomboniera, czasami jak nie mam to az mnie skręca z pragnienia :-p

Witam w ogole :-)

Renni
Zela jest cudowna!!!!! prześliczna!! a powiedz oan urosnie duza, czy zawsze będzie taka mała kulka?

U nas dzis deszczowo, ale mi to nie przeszkadza bo jhuz serio mam dosc upałow
Własnei zamówiłam czujniki parkowania bo nie wiem jak sobie poradze w parkowaniu naszą wielką Bertą :-D
Ide Emci jakies gumki i spinki kupic bo wszystkie sie zgubiły, nie lubi miec i sciaga i wyrzuca
Miłego po południa
Andziulina co za ciasto? mam smaka choc nie wiem nawet co to :-)
 
Ostatnia edycja:
:szok::szok::szok: no wiesz co Didi, wyrzucaj te szlugi i pozyczaj od Martuski, książke jak skutecznie rzucic palenie czy jakos tak, po co zaczynac, jesli tak długo nie paiłas :angry:

w doope dostaniesz jak wróce :angry:

:-)

Monia ..ksiazka mi nie potrzebna do rzucenia...moge odstawic w kazdej chwili..ale widzisz Ty maszslodycze a ja na stres i wieksze nerwy siegnelam po fajki... ale wykoncze ta pake i koniec bo niemamoich ulubionych mentolowych cristali..haha...

Renni..zapomnialam psinka cudowna... ale ona jako dorosly pies bardzo podobna do pudla..wiec nie dla mnie
 
reklama
Do góry