reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy z Irlandii!!

reklama
Czesc Mamusie, wiem ze to watek "Mamy z Irlandii" ale mam nadzieje, ze nie wyrzucicie mnie stad tylko dla tego ze nie jestem Mamusia, hmmmmm?? :- ;D
 
Czesc Mamusie, jesli nie macie nic przeciwko to od czasu do czasu bede tu zagladal. Wiem, ze nie jestem "Mamusiem", ale tez jestem rodzicem z Irlandii. I wlasnie mam na glowie (doslownie - bo siedzi mi na barana) wrzesniowego dzieciaczka urodzonego w Galway. Jego mamusia czesto tu zaglada, ale pewnie dojdziecie po zdjeciach... ;D ;D ;D ;D
 
reklama
to co didi wprowadzacie sie do Tuam, ostatnio nasza nowa Landlord sie pytala czy nie znamy jakiejs parki z dzieckiem, bo oni chca spokojnych tenantow ;)
 
Do góry