reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Witam.
Widze ze moj maz tutaj buszowal ::)
Pogoda pod psem, za to wczoraj bylo pieknie.
U nas duzo zmian sie szykuje...
Wyprowadzamy sie z Galway.
Znalezlismy w Tuam (jakies 30km od Galway) piekny nowy dom do wynajecia.
Cztery sypialnie,wielka kuchnia i living room (no i prawdziwy ogrodek a nie spacerniak)
Bedziemy juz mieszkac prawie sami(z jednym bardzo spokojnym chlopakiem)
Dom jest bardzo tani,ale i piekny.
A ze sie przeprowadzamy to i ja sie zwalniam z pracy. :p
Chce posiedziec troche z malym w domku, a na zime znalezc prace tam.
Rozmawialam juz z moim szefem, nie byl zadowolony ze sie zwalniam ::)
Ale zycie sie tu szybko zmienia ::) ;D
 
reklama
Ale super Anineczka!
Kiedy sie przeprowadzacie?
My też zmieniamy domek.Będe miała bliżej do pracy a przedszkole jest na tym samym osiedlu. Też będziemy mieli cztery pokoje,salon z prawdziwym kominkiem,
kuchnię z jadalnią i dużo wiekszy ogródek niż terażniejszy. Domek jest całkiem nowy.Pachnie świeżym drewnem!!!! Sliczny w środku!
Jestem taka podekscytowana!!! Przenosimy sie w sobote i niedziele. Tylko mamy mały problem,bo nie dali mi w pracy wolnej niedzieli....Małżonek będzie musiał sobie radzić sam....
Masz racje,Anineczka.Życie tutaj szybko sie zmienia.....
Jak zmienimy domki,to już na pewno musimy sie spotkać!!!!
Gorąco pozdrawiam!!!
 
Witajcie dziewczyny.
Mam na imie Agnieszka.
Mieszkam jeszcze w Polsce.
Mój mąż na 90% wybiera sie do Irlnadii, a my w sład za nim.
Jesli do wrzesnia nie dostanie zadnej ofetry pracy, ma zamiar wyjechac w" w ciemno".
MA uprawnienia na wózki widłowe, i w takiej branży ma zamiar szukać pracy.
Mam do Was ogromną prosbę, jeśli któraś znałażła by chwile czasu i napisała, jak to zycie w Irlandii wyglada, jakie jest zaplecze socjalne.Interesuje mnie wszystko :)
Jesli mojemu mężowi sie tam powiedzie, to najprawdopodobniej juz do Polski nie wrócimy.
Tutaj nic dobrego Nas nie czeka.
Mamy dwoch chłpców, Kamila 3,5 roku i Oskara 1 rok.
Będę Wam bardzo zobowiązana.
Z góry bardzo dziekuję.
Moze podam swojego maila
gusia-g@o2.pl
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Moze niedługo dołacze do Was
 
Adusia wyprowadzamy sie 27 maja bo musimy odzyskac kaucje tutaj.
Wtedy to juz na bank sie spotkamy!!
No i maz ma dzisiaj zadzwonic do nowej wlascicielki i zapytac czy mozemy psiaka sobie wziasc.
podoboaja mi sie Jack Russell
jrt_cbowen5.jpg
 
To super! My przeprowadzamy sie 13-14 maja. Spotkamy sie wtedy już na pewno!
Anineczka,czy to Wasz psiak z Polski? Smieszniutki...
 
czesc dziewczynki..
ale zmiany u was..nono..macie fajnie..:)..a ja juz z niecierpliwoscia czekam czerwca..:)..moj men juz odlicza dni..hihihi...
 
Hej anineczka-powiedz drugiej połowie,że bardzo serdecznie zapraszam na kawcię,ale niestety nie mamy polskiej, a i szklanek tez u nas brak,za to mamy kubeczki i maxwellkę :D pozdrawiam i zapraszam,a moze spotkamy sie razem u adusi na przykład...no chyba że nie chcecie :( no to pa
 
Weronisia pewnie ze chcemy ;) Pewnie z adusia czesto sie spotykalyscie,zanim zaczela pracowac. My na bank przyjedziemy,ale jak juz troche odsapniemy po przeprowadzce. No i jak tak dalej pojdzie to i moze polaczymy przyjemne z pozytecznym. W Cavan sa te pieski do sprzedania co mi sie podobaja. Tylko niewiem czy za miesiac jeszcze beda ::)
 
reklama
Hallloooo
Somebody is here??????????????????
mamusie kochane co sie z wami dzieje?
Naju kochanie co tam u malego Maciusia?
Adusiu a co u Paulinki? Jak w przedszkolu?
Weronisiu a co u was?
Flipi jak tam twoja dzidzia?????
Flipi odezwij sie prosze!!!
didi a jak wasze przygotowania do wyjazdu??







 
Do góry