reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Misia elfik juz spi,ale jutro go ukocham od cioci:-)A z tym Twoim kiepskim samopoczuciem to moze cos innego sie wiaze;-)
Pauletta dziekuje kochana.Zaraz dzwonie do K to podjedzie po pracy
 
reklama
Zgago poratuje Cie ale pozniej ok....m nie wrocil jeszcze z pracy a maly mi juz tu jeczy,.....za pol godziny ide go kapac,jak zasnie to wtedy ok

EDIT:
Mam juz:\
Makowiec zawijany

Ja daje dwie puszki maku, wtedy jest go duzo...pierwszy raz jak robilam to mialam jedna puszke,ale wtedy ubilam piane z bialek i dolozylam do maku i troche orzechow zeby bylo wiecej....
Dzieki.
Dzisiaj juz nie chce mi sie w to bawic. Poza tym nie mam maki pszennej:eek::confused: A nie mozna uzyc jakiejs zwyklej? I czy ta pszenna jest dostepna wtutejszych sklepach czy tylko w polskich?
No i mam nadzieje, ze jak juz sie wezme za to pieczenie, to wyjdzie mi chociaz w polowie taki pyszny jak ten Twoj:-)

Witam mamunie.
U nas od 3 dni ciezkie dni z Tobim.Jest bardzo marudny,nie bardzo chce jesc,ma brzydkie rzadkie,czesto zielone kupki-czy to w koncu te zeby?Do tego pierwszy raz odparzyla mu sie pupcia i to mocno.Chyba po tych przekletych kupkach-choc zmieniam mu jesli tylko narobi w pampersa.Stosuje bepanthen,sudocrem,wczoraj nawet sporzadzilam krochmal do kapieli.Wiecie jeszcze jak moge mu pomoc??Jutro tez mam isc na basen-myslicie ze z taka odparzona dupcia moge??
Ada miala tez ze 3 razy w zyciu lekkie odparzenie (w tym ze 2 odparzenia "przyniosla" z creche'u) i powiem Ci, ze jak ja dokladnie na noc sudocremem wysmarowalam, to rano po odparzeniu sladu nie bylo. Wiec moze i Tobikowi przejdzie. A jesli nic sie nie polepszy, to chyba tez bym nie szla na ten basen... Zobczysz zreszta sama;-)

A ja TOP TRENDY poogladalam sobie i znowu mi sie teskno zrobilo:-( Ja mieszkam (mieszkalam) doslownie jakies 3 km od Opery Lesnej i jak jakies imprezy tam sie odbywaly, to wszystko bylo slychac. I tak jakos mi sie przypomnialy stare dobre czasy i moj kochany domek...:-(

A z dobrych wiadomosci, to wszystko wskazuje na to, ze na pewno dostaniemy te klucze 4. czerwca i nic sie nie opozni. Wszystko przez "good luck friday":happy2::-D Raczej nie dopuszcza do tego, zeby przeprowadzac sie w sobote. No i ja juz zaczynam zyc nastepnym piatkiem:cool2::-D:-D:-D

Ja juz Was zegnam na dzisiaj. Do juterka mile panie;-)
 
Ooo wilwia szkoda,ze nie weszlam wczesniej na BB, bo moj M wlasnie pojechal do sklepu, wiec by ci przywiozl tormentiol,bo tez mam. A basenik tez bym odradzala kategorycznie, moze to jeszcze pogorszyc. Wietrz mu pupcie tzn rozloz matke czy kocyki i niech polezy na golaska jak najwiecej. I jestem pewna, ze to od zabkow. Nie martw sie :-) Usciskaj go od Nas.


A ja rozlozona tzn zatoki na 100%, siedze i umieram. Ani zasnac ani nic, bo cala glowa mnie nap****, leje sie ze mnie jak z kranu. A na dodatek jutro bede miala okres :-( Jak juz cos, to wszystko naraz. M wlasnie pojechal mi po cytrynke do herbaty, bo sie skonczyla. Mielismy jutro jechac na zakupy, ale chyba nic z tego nie bedzie. Czuje sie jakby mnie pociag przejechal. Wszystko przez to cisnienie w glowie. Wzielam paracetamol i zobaczymy.Szkoda mi tylko Amandy,ze byla caly dzien w domu i wogole nie mialam sily sie z nia bawic ani nic.Dobrze,ze M jest z Nami w weekend w domu, wiec sie nia zajmie.
A dzis jest peeeeeeelnia :-)

mama ady dopiero doczytalam,ze odwiedzisz mnie w srode, zapraszam, amanda sie ucieszy. A ja bede po zarwanej nocce,bo jade do Dublina, wroce w nocy, wiec przyda mi sie towarzystwo do kawki,zebym przetrzymala dzien.
 
Ostatnia edycja:
wilwia i my tez przechodzilysmy przez takie kupki, normalnie woda z tylka sie lala, a pupcia cala odparzona(i to gdy chrzest mielismy, mloda sie tak darla w kosciele ze 3 razy trzeba bylo z niá wychodzic) Nio i u nas wlasnie pomogla masc bephanten i puderek alantan i zmiana pieluchy doslownie co godzine:szok:

No moja Oliva padla o 21, dziewczyny piszecie ze uziemione jestescie przez swoje maluchy ha ha cieszcie sie ze Wam jeszcze nie pyskujá. Moja Oliva kilka miesiecy temu ogladala bajké i padl tam wyraz swinia- wiec oczywiscie jak jej mama podpadla to wyzywala mnie od" swin":szok::szok::szok: .A jak sie jej mówilo ze tak nie wolno mówic to ona jeszcze bardziej krzyszala( szczescie ze ma fochy tylko w domu a nie na dworze). Nio a ostatnio gdy na mnie tak wrzeszczala to ja na niá oj ty mala "kaczucho" wiec teraz to jestem" kaczuchá"":-D:-D:-D no zawsze to lepsze niz byc " swiniá":dry:
Nio bunt dwulatków , oby to sie jak najszybciej skonczylo bo czasem mi brakuje cierpliwosci o 18 modle sie zeby to byla juz 21 zeby jak najszybciej polozyc já spac i miec swiety spokój .
 
Hej mamusie!
Mam pytanko do mam po CESARSKIM CIECIU,ile tutaj trzymaja w szpitalu po cesarce i ile dni przed robia cesarke?
Ja mam termin na 28 werzesnia.Pozdraiwam

Ja po cc lezalam 3 doby, ale nie mialam zadnych komplikacji i z Synkiem tez bylo wszystko w porzadku.
Poniewaz mialam zaplanowana cesarke, zrobili mi ja 11 dni przed terminem, chcieli 5 dni przed, ale wypadalo akurat swieto.
 
Czyżbym była pierwsza :szok::szok::szok: ja dzisiaj w nocy się eksmitowałam do Wiktorka do pokoju skoro mój m w nocy był głuchy gdy go prosiłam aby wziął małego i poszli tam spać bo ja mam po dziurki w nosie spania w czwórkę na szczęście to nie każdego dnia tak jest :tak: Miłego dnia wszystkim:-)
Tabasia w końcu się odezwałaś ale chociaż mogłaś troszkę rozwinąć wypowiedź co tam u Ciebie???? :sorry2::-)
 
d.dobry!
ja tez dzisiaj u Wikty w pokoju spalam bo noc nieciekawa za nami:eek:Spijam kawke wlasnie i mam nadzieje ze oczy mi sie szerzej otworza;-)
Milego dzionka Wam i weekendu calego rowniez:tak::-)
asienko-wieeelki buziak Anulce bo dzis kolejny miesiaczek strzelil!muaaaaaaaaa :)
 
reklama
Hej Dziewczynki!
U nas leci, troche problemow ze zdrowkiem mielismy, ale juz sie wszystko stabilizuje na szczescie. W koncu tez doszlam do siebie po cc i nauczylam obslugiwac moje dziecko. Musze do PL leciec, zrobic Mlodemu badania, bo tutejsi lekarze to g*** sie znaja :wściekła/y:
Wybaczcie, ze sie tutaj nie udzielam, ale jakos brak weny, czasem cos podczytam tylko...

Pozdrawam Was cieplutko i postaram sie zagladac czesciej ;-)
 
Do góry