reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Zgago poratuje Cie ale pozniej ok....m nie wrocil jeszcze z pracy a maly mi juz tu jeczy,.....za pol godziny ide go kapac,jak zasnie to wtedy ok

EDIT:
Mam juz:\
http://mojewypieki.blox.pl/2007/12/Makowiec-zawijany.html

Ja daje dwie puszki maku, wtedy jest go duzo...pierwszy raz jak robilam to mialam jedna puszke,ale wtedy ubilam piane z bialek i dolozylam do maku i troche orzechow zeby bylo wiecej....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam z kanapy :-)
M wrocil wykapal marude i juz spi Eryk posprzatal salon
a ja zajadam kolacje beleczke z ogorkiem i ppmidorem
i ogladam na tvn moja piekna A.jolie :-)

Pauletta to wyslij kiedys M na taki spacerek ;-)
 
Witam laseczki
Pauletta a chcialam cie odwiesc bys byla w 3 min w domu. Nastepnym razem pojade po ciebie i odwioze a nie bedziesz sie meczyc jak wariatka z tapirem na glowie:)
Ja dopiero sie wylozylam na lóżku busy dzien cholerka, bylam u mnie Joanna Galway i jak zobaczyla sterte ciuszkow co ma kupic to sie zdziwila ile tego i za dobra cene hihi no wiec interes zrobiony
Bylam u kolezanki zaprosila mnie na obiad mniam i jeszcze oddala mi zabawki po Olivierze hmm i zaraz wstawie na oddam, sprzedam... bo ja sie probuje pozbywac a ona mi oddaje hihi
jutro do pracy, i potem mialam robic za nianike w hotelu do nocy ale zadzwonili mi dzis ze odwolane , wiec sie ciesze bo kolezanka na urodziny zaprosila wiec bede mogla isc hihi

Zgaga dostalam wiadomosc:)
Laski biedne wy na tej ziemi hihi jak to sie mowi dzieci Was uziemily hihi
Misia twoj Al jest kochany nie czepiaj sie kazde dziecko przechodzi ten etap:)
 
Witam mamunie.
U nas od 3 dni ciezkie dni z Tobim.Jest bardzo marudny,nie bardzo chce jesc,ma brzydkie rzadkie,czesto zielone kupki-czy to w koncu te zeby?Do tego pierwszy raz odparzyla mu sie pupcia i to mocno.Chyba po tych przekletych kupkach-choc zmieniam mu jesli tylko narobi w pampersa.Stosuje bepanthen,sudocrem,wczoraj nawet sporzadzilam krochmal do kapieli.Wiecie jeszcze jak moge mu pomoc??Jutro tez mam isc na basen-myslicie ze z taka odparzona dupcia moge??
 
Wilwia wg mnie to zęby i przez nie te kupki :tak: a masz tormentiol?? to szybko leczy odparzenia jak nie to podjedź to dam i jeszcze alantan jest dobry też mam jak chcesz :tak: a co do basenu odradzałabym bo chlor może jeszcze bardziej podrażnić :no:
 
Moj maly terrorysta juz spi z pol godziny.
Na reszcie zapadla bloga cisza.....
Ale daje czadu ostatnio...pod wieczor mam go dosc a zarazem ochote wystawic na allegro,ebay albo w watku oddam,sprzedam,zamienie...:sorry2::-D
Padam na pysk normalnie...jeszcze rosol dzis gotuje zeby byl na jutro:eek:
 
Pauletta dzieki za odpowiedz.Jesli Ci nie przeszkadza to moze K by podjechal po ta masc po pracy.Chyba,ze juz dla Ciebie za pozno bo byloby to ok 22.30 albo jutro by podjechal po poludniu.
 
Wilwia- biedny Tobis.....ukochaj elfika od Cioci Misi....:tak: To napewno zeby...Alencjusz tez teraz tak wali kupska....nie nadazam ze zmianami pieluch. A jak smierdoli.....:confused::eek:

Ja sie dzis kiepsko czuje. Od rana mnie mdli....kreci mi sie w glowie. Jestem troche przeziebiona ale teraz przezywam apogeum...normalnie siedze blisko kibla bo czuje jakbym miala zamiar zaraz go scisnac!:no: Nie wiem o co chodzi. Szybko wiec uwinelam sie z rzeczami na jutro i ide do lozka...chociaz raz o przyzwoitej porze!

Takze dobranoc dziewczeta! Spokojnej nocy dla wszystkich!!:-)
 
reklama
Do góry