reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy z Irlandii!!

Zgaga nawet mi nie mów o ptasich kupach masakra umyje sobie auto a tu na parkinku w pracy kupe plam bialycz szlag mnie trafia, a jak nie zmyjesz to sie wzera w maske:/
Milego dnia
Tak! Nie wspomnialam o autach, oknach (niestety otwieranych na zewnatrz) i drzwiach wejsciowych(!!!) I o tym, ze w sobote sama osrana zostalam przy wieszaniu prania:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Juz mnie normalnie czasem takie nerwy biora na te ptaszyska:wściekła/y:
A tak w ogole Kamcia, dostalas priva ode mnie?

Pauletta:-D:-D:-D:-D
Nie, no ogolnie, to szkoda mi Ciebie ale chcialabym Cie w tej "akcji tapir" zobaczyc:-D:-D:-D

Ewelcia, HELP!!!!!!!!!!
Szukam przepisu na Twoj pyszny makowiec ale jakos sie dokopac nie moge:eek:
Poratuj prosze poki mam wene...
 
reklama
:szok:Łosz,Pauletta,ale miałaś gehennę:szok:Współczuję,wyobrażam sobie jak musiałaś być wkurzona:sorry:Ja nieraz z małym Radkiem,drącym się w wózku gdzieś szłam i już mnie trafiało a co dopiero takie coś:shocked2:.Podziwiam Cię za to,ze nie wyszłaś z siebie choć pewnie blisko było:sorry2:Ja bym chyba kur***y dostała:sorry2:Za nerwowa jestem w ogóle:eek:
A ja właśnie telefon dostałam,że mam gości dziś wieczorem na cały weekend:sorry:Będzie wesoło,tym bardziej,że w lodówce światło i zimne powietrze:baffled::-DA zresztą co?Oni przyjeżdżają jeśc czy z nami się zobaczyć?!:-DŻeby tylko nie padało to byśmy gdzieś wyskoczyli:sorry:
 
Witam z podlogi
jak tylko wstane jest ryk
niech ktos zabierze te dzieci ode mnie :-D

pauletta ty poszlas na nogach????w zyciu bym nie poszla taki kawal
sama z dwojka
ja mam polowe blizej i sie boje isc ze bedzie jazda

Tichonku zapaszkow nie ma bo te klopki bezzapachowe sa hehe

ja juz odliczam minuty az M wroci i niech bierze ta swoja corusie
okropna jest dzis
a jeszcze M sie pytal czy moze wyjsc sobie dzis wieczorem :-(
 
witam
ja zmęczona i bez humoru:/ mały szaleje na skoczku,mały wariat,potrafi bez przerwy pół godziny skakac:)))
 
reklama
Mój mąż stwierdził że powinnam częściej tak z Wiktorem wychodzić to się przyzwyczai do spacerów :eek: taaaa a ja po kilku takich eskapadach zostałabym łysa albo osiwiałabym:dry::eek: a jeszcze zapomniałam napisac że po drodze dwa razy robiłam za informację turystyczną :-D on mi się darł a ja ludziom tłumaczyłam jak mają jechać muszę przyznać że minę mieli nie tęgą :-D:-D:-D:-D ja w ogóle dzisiaj jakiś dzień pełen atrakcji zanim wyszłam na to spotkanko miałam akcję "zatrzaśnięte drzwi" Wiktorek sobie otworzył drzwi na zewnątrz i wyleciał na klatke pobiegłam za nim i oooops drzwi się zamknęły to ja szybko na dwór małego wrzuciłam na balkon później sama wskoczyłam a tu zonk drzwi balkonowe tyż zamknięte :eek: na szczęście okno od pokoju bylo przymknięte tylko no i władowałam się do domu przez okno :sorry2: ale myślałam że mi serce z klatki wyskoczy :dry: mała w huśtawce ja ani kluczy ani telefonu jeszcze zanim wskoczyłam na balkon patrzyłam czy jakiś samochód sąsiadów stoi co by w razie gdyby nic otwarte nie było dzwonić po P masakra ale skończyło się szczęśliwie :tak:
 
Do góry